Samsung обмисля сливане на сериите Galaxy S и Galaxy Note, твърди слух

Kuzmanovv
Регистриран: 10 яну 2019, 13:38

Мнение от Kuzmanovv » 17 сеп 2019, 00:11

Би било доста целесъобразно и разумно.

tonus
Регистриран: 12 дек 2006, 07:55

Мнение от tonus » 17 сеп 2019, 06:11

Крайно време беше. От гледна точка на нас потребителите това е супер, ако ще и пак да са два модела S и Note важното е да излизат и двата в първото тримесечие на годината. Тогава всеки да избере апарата който го кефи и да знае че ще е актуален поне 1 година, а не да пускат Ноут-а на есен като претоплена манджа с минимални разлики спрямо S-а с цел да оберат паричките на потребителите преди началото на следващата година когато пускат наистина нов модел от S серията с нов чипсет, процесор и графичен ускорител.

tonus
Регистриран: 12 дек 2006, 07:55

Мнение от tonus » 17 сеп 2019, 06:11

Крайно време беше. От гледна точка на нас потребителите това е супер, ако ще и пак да са два модела S и Note важното е да излизат и двата в първото тримесечие на годината. Тогава всеки да избере апарата който го кефи и да знае че ще е актуален поне 1 година, а не да пускат Ноут-а на есен като претоплена манджа с минимални разлики спрямо S-а с цел да оберат паричките на потребителите преди началото на следващата година когато пускат наистина нов модел от S серията с нов чипсет, процесор и графичен ускорител.

board
Регистриран: 25 окт 2006, 14:01

Re: Samsung обмисля сливане на сериите Galaxy S и Galaxy Note, твърди слух

Мнение от board » 17 сеп 2019, 13:00

Няма лошо да пускат и Ноут телефон в началото на годината, след като наистина не се различава много от S серията. Но само, ако е отделно устройсто, защото аз лично телефон с писалка не желая.

mishobehar
Регистриран: 30 апр 2007, 15:06

Мнение от mishobehar » 17 сеп 2019, 13:25

Аз не знам тези писалки дали изобщо се ползват. Имах Note8 до преди 6 месеца, сега го дадох на майка ми и мога да кажа, че тази писалка е вадена само без да искам. Можеше да увеличат още малко батерията вместо нея.

iWolff
Регистриран: 13 юли 2006, 19:51

Мнение от iWolff » 17 сеп 2019, 14:07

Писалката е емблемата на Note, без нея няма да бъде Note. На Note 8 и аз не я ползвах много, но с Note 9 редовно си я ползвах като дистанционно за снимки и някои други дреболии като back/forward в браузъра. С всяка изминала година добавят по някоя нова функция в нея и при евентуално сливане на двете серии, то със сигурност няма да я махнат, а по скоро ще я сложат в S серията.
Samsung Galaxy S20 Plus & iPhone 11

Потребителски аватар
Ванката
Регистриран: 15 сеп 2011, 10:28

Мнение от Ванката » 17 сеп 2019, 14:33

Или пък за в бъдеще да я включат във Фолд серията...
Samsung Galaxy S10+ PRISM SILVER 128GB
Samsung Galaxy S9+ CORAL BLUE 64GB
GARMIN vivoactive 3

board
Регистриран: 25 окт 2006, 14:01

Мнение от board » 17 сеп 2019, 18:04

mishobehar написа:
17 сеп 2019, 13:25
Аз не знам тези писалки дали изобщо се ползват. Имах Note8 до преди 6 месеца, сега го дадох на майка ми и мога да кажа, че тази писалка е вадена само без да искам. Можеше да увеличат още малко батерията вместо нея.
Аз лично за себе си не мога да намеря приложение на стилуса и определено предпочитам батерия или нещо друго на това място. Махнаха аудио жака, защото няма място за него, а за този кол набутан в телефона има място ;)
Не искам да обидя хората, които ги ползват, по-скоро да кажа, че се надявам писалката да си оснате в отделен модел, а не масова за новата S (One) серия.

Отговори