iPhone 11 Pro и iPhone 11 Pro Max имат тройна основна камера

pretorianec
Регистриран: 06 юли 2007, 16:11

Re: iPhone 11 Pro и iPhone 11 Pro Max имат тройна основна камера

Мнение от pretorianec » 13 сеп 2019, 12:46

Legolaself01 написа:
13 сеп 2019, 12:24
Ползвах една година айфон Х 256 гб.
Хубавите неща бяха Face ID, камерата, дисплея и звука.
Всичко друго, пълен боклук. Според мен причината е iOS. Един добър хардуер се скопява за финансовите нужди на Епъл. А ти се гордееш, че откраднали 1 трилион. Наричаме ви Зомбита защото всяка година повтаряте една и съща грешка. А продажбите ще продължат да падат.
Случайно някога да ти е хрумвало че “добрия хардуер” както го наричаш ти,е именно толкова добър заради iOS? Защото тези две неща са направени едно за друго така да се каже и именно от там идва тази отлична симбиоза софтуер+хардуер при iPhone за разлика от “напомпаният” Андроид който 2GB RAM ги няма за нищо(дори и с последните му версии) iOS 12(а сигурен съм че и 13) върви перфектно като почнеш от от 6S та стигнеш до XS MAX!
И да те питам нещо друго? Според теб щеше ли този “добър хардуер” да в толкова добър,ако софтуера беше с отворен код и всеки един производител можеше да си “бърника”в него и да си добавя една камара боклуци които само бавят телефона и никой не ползва! Въпроса ми е леко риторичен защото мисля че и двамата знаем че ако беше така iOS и iPhone щяха да са пълна трагедия! За софтуерни ъпдейти пък да не говорим...Единствения най- голям плюс на Андроид(и едновременно най-голям недостатък) е точно това...Свободата всеки да бърника,да си прави UI(пък кое ОК направено,кое пълен боклук да му мислят тия дето купуват) и после чакаш една камара време ъпдейти за чистене на бъгове,а за новите версии да не говорим(ако изобщо ги получиш).
За цените също няма какво да се хващате вече! Флагман Андроид(айде пак да поговорим за Ноут) струва вече колкото и флагман iPhone!
Разликата е че втория поне държи цена,за разлика от Самсунг и всичко с Андроид.
Колкото до това дали и кой е Зомби,аз уважавам вкуса на всеки и не натрапвам моя на никого! Ползвам си и двете системи или само едната когато и както ми е кеф,без да обиждам никого!
За разлика от много други! А дали се с гордея ме някои са трилионери или не ми е все тая! Акции там нямам...

Victormihov
Регистриран: 09 юни 2012, 10:10

Мнение от Victormihov » 13 сеп 2019, 14:17

Този айфон е абсолютно същият като минала година.
Но както казах по-горе всеки сам си решава какво да си купува.
Това е моето мнение и не ангажирвам никого с него.
Не знам на кое толкова се ядосвате?
А на въпросите ти съм готов да отговоря, питай?

И не няма да се продава, на хората им писна да ги цакат с топла бира.
Още по-малко ще са продажбите от миналата година.
Samsung Note 10+

pretorianec
Регистриран: 06 юли 2007, 16:11

Мнение от pretorianec » 13 сеп 2019, 15:13

Victormihov написа:
13 сеп 2019, 14:17
Този айфон е абсолютно същият като минала година.
Но както казах по-горе всеки сам си решава какво да си купува.
Това е моето мнение и не ангажирвам никого с него.
Не знам на кое толкова се ядосвате?
А на въпросите ти съм готов да отговоря, питай?

И не няма да се продава, на хората им писна да ги цакат с топла бира.
Още по-малко ще са продажбите от миналата година.
Точно същия не е! Освен ако не смяташ по-добрия CPU и GPU(най-добрите в мобилно устройство-точно както беше и миналата година с А12)също така и по-добрата камера,по-добрия живот на батерията именно заради енергийно ефективният A13,освен това бързо зареждане Type C(знам че една камара Андроиди го имат това не почвайте пак с нападките).
Дали е върха на сладоледа? Ама изобщо не!!! Никога не съм го мислил или твърдял! За мен тази серия 2019г са един сносен ъпдейт на миналогодишната и нищо повече! Колкото до продажбите,дайте да не правим прогнози на телефони които даже още не са пуснати на пазара(доколкото знам 20.09. е старта) нека изчакаме няколко месеца и ще разберем! Нито аз,нито ти сме маркетинг специалисти за да сме сигурни! Имай предвид че миналата година когато изкараха XR и всички го оплюха първоначално заради малката резолюция на дисплея,и още какво ли не,този телефон се превърна в един от най-продаваните модели на Apple,и задмина флагманите е XS и XS max!
Аз лично смятам че вината за слабите продажби през изминалата година не е заради липса на иновации, и разочарование от бранда,а защото хората използващи тази марка ъпгрейдват все по-рядко заради дългата поддръжка която им се дава,и добрата работа на дори и по-стари у-ва.
Ще видим тази година какво ще се случи,но лично моето мнение е че както винаги,продажби ще има,като според мен фокуса отново ще падне върху по-евтиния модел 11(както миналата година върху XR). Времето ще покаже кой е прав...

nmnikolov
Регистриран: 19 ное 2008, 22:47

Мнение от nmnikolov » 13 сеп 2019, 15:44

pretorianec написа:
13 сеп 2019, 15:13
Аз лично смятам че вината за слабите продажби през изминалата година не е заради липса на иновации, и разочарование от бранда,а защото хората използващи тази марка ъпгрейдват все по-рядко заради дългата поддръжка която им се дава,и добрата работа на дори и по-стари у-ва.
Това е тенденция не само при iPhone потребителите. Андроид флагманите също вече са достатъчно добри, за да могат да се използват без проблем 3 и повече години. Отделно потребителите започнаха да поумняват и разбраха, че не си заслужава всяка година да си сменят флагмана, след като новия не предлага нищо революционно. Аз от началото на 2018-та съм с Samsung S8 (модел от Април 2017) и телефона продължава да си се държи просто отлично и върнамерявам поне още година и половина да го използвам, когато ще е вече модел на 4 години.

Victormihov

Мнение от Victormihov » 13 сеп 2019, 17:56

Тази процесорна мощ е без никакво значение за тази олекотена и опростена os, разлика в мощта надали ще почувстваш с миналогодишният модел.
Батерийте винаги са им били проблемни.
Камерите при всички снимат еднакво добре.
Телефона е добър, но е далеч от думата смартфон.
Освен това иновация 0.
Същият телефон с айфон Х.
Още сме в ерата на 64гб, "бързо зарядно" от 18вата и ограничена ос всичко чрез Айтунс.
Със здраве да си го ползвате, аз съм пас.
Както и много други като мен Епъл фенове. (Вече бивши).
Колкото до ценичката на Айфон ммм никакъв пазар и цената му се сгромолясва- интерес 0 на пазара втора ръка, все едно продавам Лг телефон.
А колкото до еднаквата цена ммммм НЕ.
Където живея за
Айфон xs max ми искат 2800лв за базовия 64гб модел.
Модел на една година.
А за Самсунга платих 2100, чисто нов модел излезнал преди седмица.

Иначе на айфона цената пада много, просто като го купиш за 3300 и продадеш за 2000 имаш илюзията, че не си загубил много, но реално си губиш бая мангизи за година от Воле.
Абе все ми е тая, пиши си каквото си искаш.
12 години така и не се промениха.
Причината, че ги търпях беше лага при Андроид, който беше гаден.
Последните години обаче, Андроид е мазен като Айфон.
Никаква причина да си купя ограничение пред свобода.
И ДА, със цялата тая свобода телефона работи гладко и приятно.
И не е нужно да чакаш нищо, хората вече айфон не купуват МАСОВО, това им беше, Андроид победи.
Rip Apple.
Samsung Note 10+

kanar
Регистриран: 17 сеп 2014, 15:38

Мнение от kanar » 13 сеп 2019, 19:44

Викторе сменил си една секта с друга :D :lol:

Потребителски аватар
algor
Регистриран: 07 сеп 2006, 10:38

Мнение от algor » 13 сеп 2019, 21:20

pretorianec написа:
13 сеп 2019, 15:13

Точно същия не е! Освен ако не смяташ по-добрия CPU и GPU(най-добрите в мобилно устройство-точно както беше и миналата година с А12)също така и по-добрата камера,по-добрия живот на батерията именно заради енергийно ефективният A13,освен това бързо зареждане Type C(знам че една камара Андроиди го имат това не почвайте пак с нападките).
Дали е върха на сладоледа? Ама изобщо не!!! Никога не съм го мислил или твърдял! За мен тази серия 2019г са един сносен ъпдейт на миналогодишната и нищо повече! Колкото до продажбите,дайте да не правим прогнози на телефони които даже още не са пуснати на пазара(доколкото знам 20.09. е старта) нека изчакаме няколко месеца и ще разберем! Нито аз,нито ти сме маркетинг специалисти за да сме сигурни! Имай предвид че миналата година когато изкараха XR и всички го оплюха първоначално заради малката резолюция на дисплея,и още какво ли не,този телефон се превърна в един от най-продаваните модели на Apple,и задмина флагманите е XS и XS max!
Ще видим тази година какво ще се случи,но лично моето мнение е че както винаги,продажби ще има,като според мен фокуса отново ще падне върху по-евтиния модел 11(както миналата година върху XR). Времето ще покаже кой е прав...
Братле, не им отваряй очите, че после не можеш да им затвориш устите.
На Виктор-чо репертоара от години му е един и същи с тия надути цени на апарати там, където живее.
Преди години във форума на iPhone като обяснявах колко добре се държи Самсунг-а (от години ползвам два апарата минимум и единия винаги е бил двусимова версия на Самсунг), много хора (начело с Виктор-чо) ме хейтеха и ми сипваха с големия черпак, как не било вярно и Гнусмас (така бяха кръстили Самсунг) бил крадец на иновации и технологии и бла бла бла.
Сега същия този обърна "резбата" и започна да хейти iPhone.

Аз само им чета злобата и тъпотиите и ще се изкефя на макс като излязат първите ревюта от потребители към края на септември и ако се окаже наистина вярно, че новите модели ще имат 3-4-5 часа по-добър живот на батерията от предните модели, а и от много Андроид телефончета. :D
Ако искаш незабавно да видиш резултатите от труда си, мий чинии!

kanar

Мнение от kanar » 13 сеп 2019, 21:32

Сашо за батерията е ясно,но да видим и камерата и тогава какво ще се пее, че сега подигравките са големи, котлон не знам си какво и на пролет всички ще са със същата камера

Sent from my Huawei Mate 20 Pro

Victormihov

Мнение от Victormihov » 13 сеп 2019, 23:21

Сашка радвам се, че ме следиш от години.
Можеш да го пишеш и това във вашият умрял форум.
Ти обаче не ме вълнуваш въобще и ми е все тая какво мислиш за мен.
Samsung Note 10+

kanar

Мнение от kanar » 14 сеп 2019, 05:40

Извратените търгаши вече, започнаха и да го предлагат на Pre orderИзображение

Sent from my Huawei Mate 20 Pro

Отговори