iPhone 11 Pro и iPhone 11 Pro Max имат тройна основна камера

Потребителски аватар
Ванката
Регистриран: 15 сеп 2011, 10:28

Re: iPhone 11 Pro и iPhone 11 Pro Max имат тройна основна камера

Мнение от Ванката » 12 сеп 2019, 12:31

Про Макс трябваше да започва с 256 и да има и 1ТБ за тези пари.
Samsung Galaxy S10+ PRISM SILVER 128GB
Samsung MicroSD 128GB EVO Plus UHS-I (U3)
Samsung Galaxy S9+ CORAL BLUE 64GB
GARMIN vivoactive 3

Legolaself01
Регистриран: 16 май 2018, 17:28

Мнение от Legolaself01 » 12 сеп 2019, 22:07

kimy написа:
12 сеп 2019, 08:41
пък тези часолници се зареждат на 18 часа?!
Притежавам Apple Watch четвърта серия и с едно зареждане изкарвам повече от 48 часа. Явно с твоя часолник времето е 18 часа? А сетих се! :o Ти нямаш Apple Watch и това си е тролене :D
Ама ти гордост ли влагаш, че имаш този боклук?
Освен за плащане за друго не става.
Имах Watch 1 и 2. За няма и 1 месец каишката стана от бяла на мангалска. Разбира се нова 40 паунда.
А как грее докато се зарежда не е истина. Веднъж му забравих зарядното и боклука нищо друго освен оригинално зарядно не го зарежда 🤮

Какъв интерес да има към тези телефони?
Трябва да си супер мазохист.
Човек с зйфон е за съжаление и подигравка.

kimy
Регистриран: 28 юли 2016, 02:26

Мнение от kimy » 12 сеп 2019, 22:38

Ама ти гордост ли влагаш, че имаш този боклук?
Освен за плащане за друго не става.
Не си в час, но няма да обеснявам. Проблема си е твой :D

Victormihov
Регистриран: 09 юни 2012, 10:10

Мнение от Victormihov » 12 сеп 2019, 22:43

Откакто имам Note 10+ и iPhone 22 не може да ме впечатли, Note е ИСТИНСКИ смартфон, без всякакви софтуерни ограничения и гимнастики и да, 64гб базов си е подигравка, нито сд карта, нито сваляне на странични приложения, няма теми, ами 6 години на едно място.
Чаках чаках, изчака ми се чакането да пуснат нещо интересно за нас потребителите.
12 години ползвам само Apple, от тук нататак, докато не отворят НАПЪЛНО iOS, само Андроид, истински смартфон дето можеш да правиш каквото си искаш, ти си ШЕФА, а не да ти налагат какво можеш и какво не можеш със смартфона си.
И ДА, нито трия кеш, нито имам антивирусни,нито нищо, не ми пука и за страничните отворени апликации, нищо не затварям и не пипам. Note 10+ върви мазно като Айфон
Еми за какво да давам 3000лв за ограничен смартфон, аз причина не видях да ги там тази година на Apple.
За момента не виждам и един техен плюс в който е в ползва на потребителя, бързо трябва да си променят политиката, или ще се продават все по-малко и по-малко бройки.
Като сложа Note 10+ до iPhone X, Айфона мяза на играчка до него (не мога да повярвам, че преди година и нещо броях за тази мъничка играчка 2500лв)
Живи и здрави колеги:)
Samsung Note 10+

Боби13
Регистриран: 02 яну 2007, 21:59

Мнение от Боби13 » 13 сеп 2019, 07:59

Викторе, направо ми оправи настроението за целия ден :) Напред да върви роботчето 😉

npet
Регистриран: 07 фев 2014, 12:05

Мнение от npet » 13 сеп 2019, 09:26

Victormihov написа:
12 сеп 2019, 22:43
не мога да повярвам, че преди година и нещо броях за тази мъничка играчка 2500лв
Минал си се ;) Истинските андроидажии в този форум ги взимат от АлиЕкспрес за 100-200$ и после рутват-модват през седмица.
Това е шегичка.

Иначе поздравления, че си намерил желания телефон.

Victormihov
Регистриран: 09 юни 2012, 10:10

Мнение от Victormihov » 13 сеп 2019, 09:33

Казвам какво чувствам, иначе всеки е свободен да купува каквото си иска разбира се.
Хехехе знам, че купуват от Али , аз самият купувам от там Шиаомита, страхотни телефончета
Samsung Note 10+

pretorianec
Регистриран: 06 юли 2007, 16:11

Мнение от pretorianec » 13 сеп 2019, 12:07

Victormihov написа:
12 сеп 2019, 22:43
Откакто имам Note 10+ и iPhone 22 не може да ме впечатли, Note е ИСТИНСКИ смартфон, без всякакви софтуерни ограничения и гимнастики и да, 64гб базов си е подигравка, нито сд карта, нито сваляне на странични приложения, няма теми, ами 6 години на едно място.
Чаках чаках, изчака ми се чакането да пуснат нещо интересно за нас потребителите.
12 години ползвам само Apple, от тук нататак, докато не отворят НАПЪЛНО iOS, само Андроид, истински смартфон дето можеш да правиш каквото си искаш, ти си ШЕФА, а не да ти налагат какво можеш и какво не можеш със смартфона си.
И ДА, нито трия кеш, нито имам антивирусни,нито нищо, не ми пука и за страничните отворени апликации, нищо не затварям и не пипам. Note 10+ върви мазно като Айфон
Еми за какво да давам 3000лв за ограничен смартфон, аз причина не видях да ги там тази година на Apple.
За момента не виждам и един техен плюс в който е в ползва на потребителя, бързо трябва да си променят политиката, или ще се продават все по-малко и по-малко бройки.
Като сложа Note 10+ до iPhone X, Айфона мяза на играчка до него (не мога да повярвам, че преди година и нещо броях за тази мъничка играчка 2500лв)
Живи и здрави колеги:)
Чакай малко че нещо не мога да се сетя...Ползваш 12години iOS,и чак сега се сети че iOS за разлика от Андроид е “затворена” операционна система,и че много неща които правиш с Андроид,не можеш с iOS?!? И това го пише претендиращ че ползва iOS от 12г(почти откакто е създадена).
Само това като го прочета и почват да ми излизат десетки въпроси в главата,но карай!
Друго...темата не е за Samsung Note 10 plus,а за друг телефон...Благодарности че си решил да разясниш на аудиторията колко точно е готин Samsung Note 10(между другото и аз го имам)и да обясниш какви балъци са хората дето дават една камара пари за тия “осакатени” телефони с iOS ама не мислиш ли че тук в тази тема не е мястото за това?
Знам че на всяка премиера на iPhone има едни “дежурни” абонати тук(чудя се Росенчо как още не се е включил)които обясняват на другите какви заблудени офце са,ама сменете малко плочата,че толкова години съвсем се изтърка....
“Щяли много клиенти да изгубят,едва ли не още една година и фалит”-пък то миналата година станаха направо “трилионери”(милиардери вече отдвна са)...
Но не се притеснявайте,и тази година(както и много други) ще си продават телефоните като стой та гледай....

Velislav99
Регистриран: 21 май 2014, 19:23

Мнение от Velislav99 » 13 сеп 2019, 12:13

На мен ми е трагично това, че някой постоянно си отделя времето от личния живот, за да се подиграва и оплюва фенове на дадена марка, независимо каква. На мен ми харесва Самсунг Ноут като дизайн и характеристики много, но това не е достатъчно за мен напълно, за да го купя и затова ще си взема iPhone 11 Pro Max. Е, грам не ми пука мнението на който и да било какво мисли. Имам парите, ще си ги пръскам за каквото си искам. А и също така не ми пука кой какъв телефон има и на коя марка е фен. Все ми е тая :D

Legolaself01
Регистриран: 16 май 2018, 17:28

Мнение от Legolaself01 » 13 сеп 2019, 12:24

Ползвах една година айфон Х 256 гб.
Хубавите неща бяха Face ID, камерата, дисплея и звука.
Всичко друго, пълен боклук. Според мен причината е iOS. Един добър хардуер се скопява за финансовите нужди на Епъл. А ти се гордееш, че откраднали 1 трилион. Наричаме ви Зомбита защото всяка година повтаряте една и съща грешка. А продажбите ще продължат да падат.

Отговори