Работи се по нов регламент за движение и санкции за ел. тротинетки

Потребителски аватар
Ванката
Регистриран: 15 сеп 2011, 10:28

Работи се по нов регламент за движение и санкции за ел. тротинетки

Мнение от Ванката » 04 сеп 2019, 18:15

Много добре, нека започнат с глобите, за да се научат тези “индивиди”, че пътя не е техен! Опасни са както за пешехдците, така и за останалите МПС. Като ги гледам как се движат хаотично се чудя дали няма вече и смъртни случаи.
Samsung Galaxy S10+ PRISM SILVER 128GB
Samsung MicroSD 128GB EVO Plus UHS-I (U3)
Samsung Galaxy S9+ CORAL BLUE 64GB
GARMIN vivoactive 3

mishobehar
Регистриран: 30 апр 2007, 15:06

Re: Работи се по нов регламент за движение и санкции за ел. тротинетки

Мнение от mishobehar » 04 сеп 2019, 18:25

Абе то е важно и за велосипедистите, не само за тротинетките.. Проблемът в София е, че всичко е "нагаждано" за тротинетки и велосипедисти. Тоест, не е мислено, а на ръба на улицата са сложили едни колчета и готово - велоалея.. Без връзки, без отделения, без светофари и пътища само за такива превозни средства.
Скоро нали бях в Сеул. Не знам от къде да започна как е организирано там - както трябва да бъде, естествено. И тротинетките бяха навсякъде, ама наистина навсякъде и не пречеха на пешеходците и автомобилите.

smarty
Регистриран: 11 авг 2019, 15:22

Мнение от smarty » 04 сеп 2019, 19:38

Няма смисъл от тези тротинетки

AVKansazov
Регистриран: 22 сеп 2010, 14:10

Мнение от AVKansazov » 04 сеп 2019, 20:00

Голям проблем излязоха тия тротинетки, бъркат ви в червата.Радвате се на ония донори с пистовите мотори които оня ден оставиха 3 деца сираци ама тротинетките са ви убийците.Електрическите коли ви пречат, тротинетките ви пречат, за барутниците по улиците... а няма проблем то населението бедно искате да го ограбите, да го свалите от "единствения" му вариант за превоз, прехраната да му отнемете.Всеки с по 2-3 коли внос от западната морга евтинко малките улици станаха всичките еднопътни, тротоари не останаха но велоалеите ви се набиват в очите.Толкова сте си забутали главите в задника че не можете да си ги извадите от там.
На какви ли не "доводи" се начетох вече, че замърсяването в града идвало от праха на гумите на електричките, че тецовете цапали защото произвеждали ток зареждането им, непрекъснато ни заклеймявате като убийци(на тротоара пречим въпреки че пешеходците всичките са по алеите независимо че има пътеки, на пътя за нас е смъртна присъда защото не ние а вие не можете да карате и нямате никаква култура на движението)... изобщо... то бива такива задръстеняци ама вашето вече на нищо не прилича. :roll:
Последна промяна от AVKansazov на 04 сеп 2019, 20:10, променено общо 1 път.
Lenovo Moto Z2 Force 9.0 + Lenovo Moto Z 8.0 + Huawei MediaPad M5 Lite 10 8.0 + Xiaomi Mi Box 3 8.0
+ Minix Neo U9-H 7.1.2 + Huawei Watch GT Sport + Huawei Band 3 Pro

maxito2
Регистриран: 17 юни 2008, 16:00

Мнение от maxito2 » 04 сеп 2019, 20:09

Вземи си купи още някой телефон/таблет/часовник/тротинетка и се успокой малко, няма нужда да бълваш подобни глупости.. Все ми е тая за тия смотани тротинетки, само да не ми се бутат по тротоарите, щото някой ще го отнесе накрая. Толкова ли нямаш крака да повървиш малко или да се метнеш в градския транспорт, а трябва да се правиш на много оригинален и модерен и да ми се пъчиш на тая абсурдна тротинетка?

AVKansazov

Мнение от AVKansazov » 04 сеп 2019, 20:12

Намери ми градски транспорт в 3 часа бе идиот!Ако ми изкараш довода за такси част от натиска идва точно от тяхното лоби.И точно ти по-добре да си мълчиш защото и вие започвате да продавате тротинетки и утре друга песен ще запееш.И кажи на вашите да си оправят картинката защото продавате Сяоми а сте сложили снимка на Сегуей.
Lenovo Moto Z2 Force 9.0 + Lenovo Moto Z 8.0 + Huawei MediaPad M5 Lite 10 8.0 + Xiaomi Mi Box 3 8.0

tzincbg
Регистриран: 22 май 2014, 08:20

Мнение от tzincbg » 04 сеп 2019, 20:24

То има нощен градски транспорт.

AVKansazov

Мнение от AVKansazov » 04 сеп 2019, 20:25

Пич ти София за цялата държава ли я смяташ?Явно според теб извън столицата няма живот...

Потребителски аватар
Ванката
Регистриран: 15 сеп 2011, 10:28

Мнение от Ванката » 04 сеп 2019, 21:21

Кансъзов, знаеш че те уважавам, но искам да те попитам нещо. Преди да се пръкне модата с тротинетките, как си ходил на работа, дори и в 3 часа сутринта? Аз залагам на велосипед?
Samsung Galaxy S10+ PRISM SILVER 128GB
Samsung MicroSD 128GB EVO Plus UHS-I (U3)
Samsung Galaxy S9+ CORAL BLUE 64GB
GARMIN vivoactive 3

Отговори