Asus ROG Phone II предлага 120Hz OLED дисплей и Snapdragon 855 Plus

Spikul
Регистриран: 23 ное 2014, 12:17

Мнение от Spikul » 22 юли 2019, 19:39

Изглежда супер и на хартия е страхотен, включително и цената за тези параметри, камера и батерия. Но няма да го има по операторите у нас :cry:
Последна промяна от Spikul на 23 юли 2019, 19:40, променено общо 1 път.

MEnergy
Регистриран: 20 май 2010, 23:00

Мнение от MEnergy » 23 юли 2019, 14:34

Международната версия излиза на 4-ти септември. Изключвайки камерата (въпреки че още не знаем) в сравнение с Huawei и Samsung предложенията, това за мен е най-доброто от всички светове, още от Nokia N95/6. 6K mAh батерия, фронтални стерео говорители, RAM, процесор, UFS 3.0 памет, оптимизации, поддръжка, (сума ти) жакове за слушалки и портове, охлаждане, AMOLED на 120 Hz (ако искаш - ако не искаш - на 60)...

Не мога да повярвам, че го виждаме 2019 в свят, където OEM-ите просто гледат да режат екстри и milk-ват потребителите с ненужни или претоплени глупости за х2/3 и повече от миналогодишния модел. И с удоволствие ще си го взема септември, ако не за друго, знаейки, че батерията му ще трае 2/3 дена или поне 7+ часа зверско натоварване и още повече, че няма и nM прорез/дупка, липса на жак и другите описани "ектри" на всички "велики" по пазарен дял.

Spikul
Регистриран: 23 ное 2014, 12:17

Re: Asus ROG Phone II предлага 120Hz OLED дисплей и Snapdragon 855 Plus

Мнение от Spikul » 23 юли 2019, 19:39

MEnergy написа:
23 юли 2019, 14:34
Международната версия излиза на 4-ти септември. Изключвайки камерата (въпреки че още не знаем) в сравнение с Huawei и Samsung предложенията, това за мен е най-доброто от всички светове, още от Nokia N95/6. 6K mAh батерия, фронтални стерео говорители, RAM, процесор, UFS 3.0 памет, оптимизации, поддръжка, (сума ти) жакове за слушалки и портове, охлаждане, AMOLED на 120 Hz (ако искаш - ако не искаш - на 60)...

Не мога да повярвам, че го виждаме 2019 в свят, където OEM-ите просто гледат да режат екстри и milk-ват потребителите с ненужни или претоплени глупости за х2/3 и повече от миналогодишния модел. И с удоволствие ще си го взема септември, ако не за друго, знаейки, че батерията му ще трае 2/3 дена или поне 7+ часа зверско натоварване и още повече, че няма и nM прорез/дупка, липса на жак и другите описани "ектри" на всички "велики" по пазарен дял.
Че какво и е на камерата - пише, че ще е със сензора на Sony с 48 МР.

MEnergy
Регистриран: 20 май 2010, 23:00

Re: Asus ROG Phone II предлага 120Hz OLED дисплей и Snapdragon 855 Plus

Мнение от MEnergy » 23 юли 2019, 23:06

Не знам, ще видим на първите ревюта. Все пак, вероятно ще бъде по-зле от тези на Mate, Note и даже S10(+).

Zenfone 6 има прилична, но не върхова, камера и предполагам, че при ROG 2 нещата ще са подобни. Поддръжката, обаче, и актуализациите за ROG 2 ще са на ниво, просто защото Asus налага тенденция all-in-one тук, а и става въпрос за флагман, който се заканва на най-добрите от най-добрите. Аз не съм смартфон геймър, но и първите hands-on ревюта казват, че това е телефон за всякаква ситуация, а не само за играчите. Нещо, което много марки вкарват в 2 или 3 модела, при това на нелепи цени. Примерно S10, S10+/5G, P30/Pro и много други. Тук просто получаваш всичко накуп, поне от моята гледна точка.

Дано да е така.

Отговори