Android остава първи избор за Huawei

Nik21
Регистриран: 25 дек 2018, 09:22

Re: Android остава първи избор за Huawei

Мнение от Nik21 » 16 юли 2019, 08:45

Legolaself01 написа:
15 юли 2019, 11:57
Най-вероятно ще направят ОС Франкенщайн, пълна с кражби и заемки от Андроид или iOS. И телефоните им са същите, оттук-оттам взето по нещо. Нали трябва да подлъжат клиента все пак.
Няма значение дали е "Франкенщайн", "Джеки Чан" или "Дартанян", важното е да работи, а Huawei са много добри телефони, като излезе с новата ОС веднага ще си купя.

Legolaself01
Регистриран: 16 май 2018, 17:28

Мнение от Legolaself01 » 17 юли 2019, 12:50

Nik21 написа:
16 юли 2019, 08:45
Legolaself01 написа:
15 юли 2019, 11:57
Най-вероятно ще направят ОС Франкенщайн, пълна с кражби и заемки от Андроид или iOS. И телефоните им са същите, оттук-оттам взето по нещо. Нали трябва да подлъжат клиента все пак.
Няма значение дали е "Франкенщайн", "Джеки Чан" или "Дартанян", важното е да работи, а Huawei са много добри телефони, като излезе с новата ОС веднага ще си купя.
Навремето и аз бях такъв ентусиаст, когато пуснаха Bada OS. Купих Wave S8500, красив смартфон с хубав дисплей и звук. За съжаление липсата на приложения предопределиха съдбата му. После пуснаха порт с Андроид, но беше късно. Още го имам този телефон работещ перфектно.

iWolff
Регистриран: 13 юли 2006, 19:51

Мнение от iWolff » 19 юли 2019, 11:36

Hongmeng или каквото е там не е предназначен за телефони, обяви вицепрезидента на Huawei. Грешката им е била, че са започнали да говорят за тази операционна система точно когато бяха наложени санкциите от САЩ. И това ако не е подвеждане на потребителите, здраве му кажи.
https://www.gsmarena.com/hongmeng_os_is ... -38222.php
Samsung Galaxy S10

tzincbg
Регистриран: 22 май 2014, 08:20

Мнение от tzincbg » 19 юли 2019, 12:29

iWolff написа:
19 юли 2019, 11:36
Hongmeng или каквото е там не е предназначен за телефони, обяви вицепрезидента на Huawei. Грешката им е била, че са започнали да говорят за тази операционна система точно когато бяха наложени санкциите от САЩ. И това ако не е подвеждане на потребителите, здраве му кажи.
https://www.gsmarena.com/hongmeng_os_is ... -38222.php
Не е подвеждане. Просто план Б. Но американските компании ревнаха, че ще губят милиарди без бизнеса с Китай и отново Андроид е разрешен.

iWolff

Мнение от iWolff » 19 юли 2019, 12:59

План Б щеше да е ако работеше, а се оказва, че уж някой пуска слух за нова операционна система, Huawei си мълчат 2 месеца, тоест потвърждават слуховете и накрая като стана ясно, че все пак ще си работят с Андроид, излизат с изявление, че никога не е имало такава операционна система всъщност. Тоест ако санкциите бяха останали те си оставаха без операционна система, но иначе толкова време не се намери някой да каже за какво става въпрос.
Все едно в квартала да се носи слух за мен, че съм милионер, всички мацки да ми се лепят, аз да си трайкам и да си ги бройкам и после като стане ясно, че не аз съм бил милионера, да кажа "ама то аз никога не съм бил милионер". Няма ли да се чувстват излъгани тия мацки :lol:
Samsung Galaxy S10

Потребителски аватар
Вито
Регистриран: 09 яну 2008, 01:07

Мнение от Вито » 19 юли 2019, 13:03

Huawei пуснаха специален сайт за такива като теб не разбрали! Чети там. Никъде не пише, че ще ползват друга ос. Ако всички трябва да опровергават всеки слух..... Интернет щеше да се задръсти!
HUAWEI Mate 10 Pro Blue
LG G4 Black, Red & Brown Leather
NOKIA 808 PureView Black

iWolff

Мнение от iWolff » 19 юли 2019, 13:47

Не, аз следя случая и съм разбрал, но 90% от хората са сигурни в това, че Mate 30 ще е с нова операционна система. В андроид форума няколко човека вече едва ли не са си капарирали такова устройство вече. С нетърпение очакват новата система и никой не може да ги убеди, че чакат нещо несъществуващо. Ето тези хора са подведени.
Samsung Galaxy S10

Nik21
Регистриран: 25 дек 2018, 09:22

Мнение от Nik21 » 19 юли 2019, 15:06

iWolff написа:
19 юли 2019, 12:59
Няма ли да се чувстват излъгани тия мацки :lol:
... мацките не само излъгани, но и "изчукани" :D .

Потребителски аватар
Вито
Регистриран: 09 яну 2008, 01:07

Мнение от Вито » 19 юли 2019, 18:46

iWolff написа:
19 юли 2019, 13:47
Не, аз следя случая и съм разбрал, но 90% от хората са сигурни в това, че Mate 30 ще е с нова операционна система. В андроид форума няколко човека вече едва ли не са си капарирали такова устройство вече. С нетърпение очакват новата система и никой не може да ги убеди, че чакат нещо несъществуващо. Ето тези хора са подведени.
Huawei официално не са казвали кой телефон ще им е с новата ОС. Тва, че има кухи лейки които вярват на всякви сайтчета, не значи, че huawei са подвели някой! Има си официално обявени дати са представянето на всеки телефон. До тогава слухове колкото щеш. Че даже и цели теми за слухове за почти всеки предстоящ телефон в андроидбг. Дай всеки производител да им следи бисерите. Щом искат да вярват, да си вярват, техен избор. Щом ти следиш и си разбрал, че няма да има нов ОС, значи и другите могат да разберат, но понякога конските капаци са удобни и трудно се свалят.
HUAWEI Mate 10 Pro Blue
LG G4 Black, Red & Brown Leather
NOKIA 808 PureView Black

Потребителски аватар
Ванката
Регистриран: 15 сеп 2011, 10:28

Мнение от Ванката » 19 юли 2019, 21:10

Вито написа:
19 юли 2019, 18:46
iWolff написа:
19 юли 2019, 13:47
Huawei официално не са казвали кой телефон ще им е с новата ОС. Тва, че има кухи лейки които вярват на всякви сайтчета, не значи, че huawei са подвели някой! Има си официално обявени дати са представянето на всеки телефон. До тогава слухове колкото щеш. Че даже и цели теми за слухове за почти всеки предстоящ телефон в андроидбг. Дай всеки производител да им следи бисерите. Щом искат да вярват, да си вярват, техен избор. Щом ти следиш и си разбрал, че няма да има нов ОС, значи и другите могат да разберат, но понякога конските капаци са удобни и трудно се свалят.
Хубавей гърмяха за тяхната ос повече от месец след бана по всички сайтове. Много ти е къса паметта нещо. Но в момента в който пуснаха новина, че преговарят за руската Аврора и ми стана ясно, че са поредния фишек, както всичко в тая скапана компания! Трябваше бана да не се вдига, че пак по дадаха глава от пясъка. Да си продават само в Китай боклуците!
Samsung Galaxy S10+ PRISM SILVER 128GB
Samsung MicroSD 128GB EVO Plus UHS-I (U3)
Samsung Galaxy S9+ CORAL BLUE 64GB

Отговори