Знаковите телефони на 2018 година

admin
Site Admin
Регистриран: 19 апр 2017, 10:40

Мнение от admin » 17 юни 2019, 21:01

Потребителски аватар
Ванката
Регистриран: 15 сеп 2011, 10:28

Мнение от Ванката » 17 юни 2019, 21:01

2018 я запомних с първия голям айфон - iPhone XS Max, както и за първи път тяхна двусимова версия. За съжаление цената на която излезе в началото беше умопомрачителна за повечето потребители, като мен примерно, но това не означава, че не е един невероятен смартфон. 2018 я запомних и с мевероятната възможност дадена от Самсунг, която осъществиха чрез Самсунг Румъния, съвместно с мобилните оператори и големите техновериги и кампанията за закупуването изгодно на Note9 при връщането на стар телефон или стар Note, и така с най-големите планове при операторите, телефонът идваше под 1000 лева.
Samsung Galaxy S10+ PRISM SILVER 128GB
Samsung MicroSD 128GB EVO Plus UHS-I (U3)
Samsung Galaxy S9+ CORAL BLUE 64GB

Victormihov
Регистриран: 09 юни 2012, 10:10

Re: Знаковите телефони на 2018 година

Мнение от Victormihov » 17 юни 2019, 22:45

Макар, че съм Епъл фен за мен новите Айфони си бяха чиста претоплена манджа, не мога да кажа, че Xs max беше телефона за 2018-а, не само, че цената беше ненормална на фона на конкуренцията, ами тяхната подигравка и гавра спрямо потребителите тотално ме отказа дори да ида да го погледна, камо ли да го купя.
Няма как да искаш 1100евро (без данъците, за Европа говоря, а не са Сащ, там са други нещата) за телефон с 64гб вградена памет като нито предлагаш нещо ново, като хардуер нито като софтуер, iOS 11 беше тотален батак, дори и официалната версия си беше бъгава, все едно ползвах Андроид Киткат на някой Самсунг от едно време. Чак след 2 години успяха да я оправят с iOS 12 и вървеше мазно като това трябваше да бъде уж 11-тата версия.
Някак да искаш 1100 евро и отгоре, като не само предлагаш най-слабото бързо зареждане на пазара, ами дори не слагаш бързо зарядно в кутията, ами слагаш едно миризливо 5ватово, дето уж ей така да има, все едно хвърлят на клиентите си кокал на куче.
Зареждането на Xs max трае ЦЕЛИ 3:30мин от 0 до 100% , за мен лично това е пълен абсурд на фона на конкуренцията.
Няма как един оригинален кейс за Xs Max да струва колко един добър среден смартфон (който си има кейс в кутията).
И отгоре на всичко гаврата да е тотална отнемат преходника за 3.5мм жак, за да си го купиш отделно, и после ще ми пишат как най-продаваният аксесоар в Епъл стора е точно този преходник и го пишат с гордост.
НЕ знам за вас, аз лично не виждам в този телефон нищо. Днес са едно нищо... просто алчна долна фирма която само се гаври с клиентите си и разчита само на едно- лоялноста на хората към марката заради миналото... е миналото свърши, събудете се.
А, ако има още фенове, има стойка за монитора 999$ (за Сащ), за Европа 999евро, може и повече :)

И за да не е само мрънкотене и боботене, за мен най-добрият телефон за 2018 си остава Mate 20 pro, щях да кажа и S10, но той е от тази година.
Ами какво има да се говори за този звяр, всеки го знае, най-добър екран на пазара, най-добра батерия, страхотна камера, поносима цена, стерео говорители, 40W бързо зареждане и всичко това си идва в кутията.
Няма да коментирам проблемите с перчема, за мен това телефонче си е уникат, както и S10 разбира се.

propov
Регистриран: 13 яну 2007, 17:35

Мнение от propov » 18 юни 2019, 02:24

За мен големия пробив 2018та направиха Huawei. Първо с P20 Pro и после с Mate 20 Pro направо тръшнаха конкуренцията с 2 нокаута. Никой друг не предложи нещо иновативно нито като хардуер, нито като потребителско изживяване. Хардлайнерите( и аз) припадаха при вида на 3 + камери. Да, обаче много бързо стана ясно, че тия камери предлагат истински ново изживяване, неочаквано качество и гъвкавост. Като добавим и ъпгрейда при другата ахилесова пета - батерия с живот 2 дни и мнооого бързо дозареждане и нещата са ясни. От останалите Големи в бранша нищо запомнящо се. Леки ъпгрейди и то предимно ценови.

Потребителски аватар
n1
Регистриран: 31 юли 2006, 10:51

Мнение от n1 » 18 юни 2019, 08:07

За мен е психическата и физическа раздяла с WP и преминаването към Андроид, давайки шанс на Nokia 7 plus.
Nokia 7 Plus DS
MS Lumia 950 DS

Отговори