Huawei: С блокирането ни САЩ поставя опасен прецедент

Spikul
Регистриран: 23 ное 2014, 12:17

Re: Huawei: С блокирането ни САЩ поставя опасен прецедент

Мнение от Spikul » 30 май 2019, 22:55

A4i написа:
30 май 2019, 22:06
Колега, преди време не се крадеше , не се злоупотребяваше и мрежата свързваше добронамерени и честни хора. Днес всичко най лошо в човешката природа, дето хилядолетия ни дебне в мрака е изпъпилило из дупките си и е налазило мрежата. Ти ако си будала серсем недей да си охраняваш нещата, може пък да си прошляк и да нямаш нищо ценно за вземане. Иди в някоя банка и ги питай какво крият там. Нека охраната да остави оръжията си в тоалетната и да изнесе парите от трезора отпред на посетителските столчета, че да са достъпни. После отвори широко вратите и подкани минаващите да влезат. Може и да ти се вържат.
Ако се изчистим от караконяците и вампирите , стратегията да не се пазим е ОК. До тогава си последния глупак. Виж теорията на игрите. Съдействал на този , които се кооперират с тебе. Момента, в които те прецака, кооперацията се разваля. Това е печелившата стратегия.
Интересно какво общо имаше американското правителство с твоя пост към мен и епитети от рода на будала серсем, прошляк и последния глупак???
Не стига, че преминаваш всякакви граници на добрия тон, но си и избиваш параноичните комплекси!
Сега те съветвам да прочетеш всички мои мнения и да вникнеш в генезисът на спора, защото съдейки по ника ти, ползваш Айфон. Ами вземи го хвърли да не се следят от ЦРУ, никой не те кара на сила да го ползваш/
Аман от параноици!

A4i
Регистриран: 08 фев 2009, 02:32

Мнение от A4i » 30 май 2019, 23:05

Ами пасивната ти агресия се вижда от самолет. До като има балъци, уиски с фъстъци, нали?
Представи си че си насред поляна в парка и виждаш масичка с отрупана с пари. До нея торбички, колкото да пренесеш всичките и бележка : "Давам на заем патри на крайно нуждаещи се хора , без лихва . Върнете ги след една година" . Колко ще вземш ти и колко ще върнеш, радетельо на липсата на охрана? Аз съм убеден, че ще вземеш всичките и нищо няма да върнеш.

Spikul

Мнение от Spikul » 30 май 2019, 23:14

A4i написа:
30 май 2019, 23:05
Ами пасивната ти агресия се вижда от самолет. До като има балъци, уиски с фъстъци, нали?
Е, поне не съм параноик вярващ в световната конспирация срещу личността си.
Внимавай лошия чичко Тръмп да не ти открадне изобретението за студения термоядрен синтез и да не ти вземе скъпата кола пред панелката.

A4i
Регистриран: 08 фев 2009, 02:32

Мнение от A4i » 30 май 2019, 23:32

Няма балами, човек! Кой ще ти се върже на това да си изнесе на показ всичко ценно , че да може да го гепиш безпрепятствено.
Хайде ти първи, като няма какво да криеш си напиши тук номера на банковата карта и пин кода.

Потребителски аватар
Вито
Регистриран: 09 яну 2008, 01:07

Мнение от Вито » 31 май 2019, 00:10

Може и без пина, той като довереник сигурно няма 3д защита. :lol:
HUAWEI Mate 10 Pro Blue
LG G4 Black, Red & Brown Leather
NOKIA 808 PureView Black

xdrm
Регистриран: 12 авг 2009, 09:44

Мнение от xdrm » 31 май 2019, 00:30

Никой не мисли глобално(освен корпорациите), а само за себе си. Утре монополистите ще ти казват, какво да правиш, но тогава може да вземе да ти запука както сега не ти... Дали няма да е късно обаче

Потребителски аватар
Вито
Регистриран: 09 яну 2008, 01:07

Мнение от Вито » 31 май 2019, 00:49

За тва иде реч.
HUAWEI Mate 10 Pro Blue
LG G4 Black, Red & Brown Leather
NOKIA 808 PureView Black

Spikul

Мнение от Spikul » 31 май 2019, 07:04

A4i написа:
30 май 2019, 23:32
Няма балами, човек! Кой ще ти се върже на това да си изнесе на показ всичко ценно , че да може да го гепиш безпрепятствено.
Хайде ти първи, като няма какво да криеш си напиши тук номера на банковата карта и пин кода.
Абе ти изобщо четеш ли какво ти пиша?
Какви маси, какви карти, какви кодове? Тук говорим за параноята за следене от правителството на САЩ!
Казах ти - хвърляй си телефона и бягай в гората, никой не те е спрял.
Аз няма какво повече да ти обяснявам, но ако се обърнеш към специалист, мисля че най-добре ще ти каже дали е нормално такова поведение!

Spikul

Мнение от Spikul » 31 май 2019, 07:08

Вито написа:
31 май 2019, 00:10
Може и без пина, той като довереник сигурно няма 3д защита. :lol:
Така ли било?
Че те повечето резервации за почивки искат трите имена на картодържателя, дата на изтичане на картата и трицифрения код. Ако повечето бяха като вас, всички щяха да фалират.
То и аз не им ги давам, но това е друга тема. Въпросът тук е за параноята, че Тръмп следял всеки.

kimy
Регистриран: 28 юли 2016, 02:26

Мнение от kimy » 31 май 2019, 09:32

Твърдението, че не ви е грижа за правото на неприкосновеност на личния живот, защото нямате какво да криете, не е по-различно от това да не се интересувате от свободата на словото, защото нямате какво да кажете.
Едуард Сноуден

Отговори