Reuters: Google спира част от работата с Huawei след мерките на САЩ

Spikul
Регистриран: 23 ное 2014, 12:17

Re: Reuters: Google спира част от работата с Huawei след мерките на САЩ

Мнение от Spikul » 23 май 2019, 18:20

Боби13 написа:
23 май 2019, 18:06
Зная много добре, но виж същите самолети на други държави на каква цена се продават? И това, че имат нещо от F35, въобще не променят нещата. Просто идеята и реализацията на самолета е 40-годишна,колкото и да се ъпгрейдва, няма да стане самолёт от пето поколение ! Ти си добър по Математика и сам може да разбереш откъде идва 225 млн. $ ! Не 8,а 88 самолета няма да могат да ни защитат, ако се наложи , но това е друга тема. Чудесно е, че си на ти с военната техника, а аз съм леко пацифист 😉
Я пак. И кои са тези държави, които имат F-16 block 70/72???
Само да те светна, че и Су-35 е ъпгрейд на 40 годишния Су-27.
А защо мислиш, че като не може да си купим 88 самолета, не трябва да купим 8?
И в този ред на мисли, любимия ти Китай какво прави в тази сфера освен да краде?

Боби13
Регистриран: 02 яну 2007, 21:59

Мнение от Боби13 » 23 май 2019, 18:27

Написах вече, че имам само една любима държава и това е нашата България ! И казах, че ще купуват, а не че имат. Като много повече знаещ предполагам правиш разлика между СУ 35 и 57 ? И в момента не съм на страната нито на Китай, нито на Щатите ! Губим ние, но ти явно като по-начетен знаеш повече от простолюдието, нали ! И за протокола в кой военен завод в Щатите ще се произвеждат самолетите, закупени от нас ?

Spikul

Мнение от Spikul » 23 май 2019, 19:00

Боби13 написа:
23 май 2019, 18:27
Написах вече, че имам само една любима държава и това е нашата България ! И казах, че ще купуват, а не че имат. Като много повече знаещ предполагам правиш разлика между СУ 35 и 57 ? И в момента не съм на страната нито на Китай, нито на Щатите ! Губим ние, но ти явно като по-начетен знаеш повече от простолюдието, нали ! И за протокола в кой военен завод в Щатите ще се произвеждат самолетите, закупени от нас ?
Попитах те вече, лично ти какво губиш - 5G ли?
А защо си противоречиш? Нали уж много държави имали F-16 block 70, пък сега се оплакваш, че тепърва строят завода за този модел.

Боби13
Регистриран: 02 яну 2007, 21:59

Мнение от Боби13 » 23 май 2019, 19:05

Не си противореча. Казах, че и други купуват, но ти не ми отговори за завода ? 5G ще се забави, не само у нас, но явно важно да не е китайско, а хамериканското ! Сега не ми казвай, че и 4G е достатъчно. Спирам, защото явно сме с различни възгледи, а допирни точки нямаме и се отклонихме доста от темата!

geleto_
Регистриран: 02 ное 2004, 08:06

Мнение от geleto_ » 23 май 2019, 19:12

С нашата психика : на нашето си ПОСЛЕДНО МЯСТО
Колко по-малки от нас държави в Европа с много повече самочувствие и много напред в развитието си.
Ние искаме само да се мазниме на силните на деня.
После винаги от губещата страна.
Цялата ни история на Третата Българска Държава е изпъстрена с роболепие.

Spikul

Мнение от Spikul » 23 май 2019, 19:15

Боби13 написа:
23 май 2019, 19:05
Не си противореча. Казах, че и други купуват, но ти не ми отговори за завода ? 5G ще се забави, не само у нас, но явно важно да не е китайско, а хамериканското ! Сега не ми казвай, че и 4G е достатъчно. Спирам, защото явно сме с различни възгледи, а допирни точки нямаме и се отклонихме доста от темата!
Ама кои са тези други, които купуват F-16 block 70? Това е нова машина и сега строят завода и как ти хрумна, че на други страни са продадени по-евтино? По твоята логика никой няма да си купи F-35, защото все още довършват мощностите в завода на Локхийд Мартин.
Хубаво е ако ще спориш за нещо, поне малко да си подготвен.
И откъде ти хрумна, че 5G е изцяло зависимо то Китай, след като оборудването се прави и от Samsung, Nokia и Ericsson.
Хайде стига измисли-премислици!

buttman
Регистриран: 29 дек 2005, 13:02

Мнение от buttman » 23 май 2019, 19:16

Китай е агресивна и опасна държава. Дава огромни кредити на страни от цял свят, после придобива цели отрасли и стратегически обекти. Тръмп е абсолютно прав и далновиден. Дори Русия е в тежка зависимост от Китай. Споразумяха се за " Сила на Сибир", след което Китай се отказа. Почти всички оръжия на Китай се разработват за противодействие на руските аналози. Неслучайно новото икономическо чудо Виетнам приема САЩ за най-големия приятел!!! Над 75% от младите виетнамци, над 50% от старото поколение. А Китай е основен враг за тях. Посрещнаха като приятел ястреба Маккейн. Въпреки бедите, които им причиниха САЩ.

tzincbg
Регистриран: 22 май 2014, 08:20

Мнение от tzincbg » 23 май 2019, 19:56

Не виждам някоя държава от големите сили, която да не е агресивна и опасна. Само наличието на ядрени оръжия им пречи да се избият взаимно.

buttman
Регистриран: 29 дек 2005, 13:02

Мнение от buttman » 23 май 2019, 20:27

Защо? Германия, Япония, Франция..
Китай е диктатура, с еднопартийна система. Върхушката си е поставила за цел да завладее света икономически и да му даде светлото бъдеще на комунизма. Простосмъртният китаец работи като вол за целите на същата тази върхушка.И няма надежда.
САЩ, колкото и грехове да имат, са най-доброто в този свят. Президентът реално не е едноличен лидер, изявите му се следят под лупа. За разлика от Русия. Медиите са сила.

geleto_
Регистриран: 02 ное 2004, 08:06

Мнение от geleto_ » 23 май 2019, 22:45

Направо ме разчувства.
Ако А е американско : значи демокрация, цветя и рози.
Ако А не е американско :гадно тирания, изобщо ужас.

Отговори