Firefox 15 за iOS идва с редица новости

muamamu1
Регистриран: 29 сеп 2013, 20:04

Re: Firefox 15 за iOS идва с редица новости

Мнение от muamamu1 » 18 фев 2019, 23:52

За какво говорим изобщо като няма елементарно търсене на дума в страницата?

Бла-бла-бла, продължавай да ме забавляваш като се излагаш с грешна информация и ненужни нерви. Най-обичам на такива хора да се смея. :lol: Само не забравяй да ми пуснеш доставката от Амазона, че чакам вече две седмици. :lol:

Legolaself01
Регистриран: 16 май 2018, 17:28

Мнение от Legolaself01 » 19 фев 2019, 11:06

muamamu1 написа:
18 фев 2019, 23:52

Бла-бла-бла, продължавай да ме забавляваш като се излагаш с грешна информация и ненужни нерви. Най-обичам на такива хора да се смея. :lol: Само не забравяй да ми пуснеш доставката от Амазона, че чакам вече две седмици. :lol:
Само, че не се смееш а умираш от яд и злоба. Нито един довод не написа.
А дали изобщо имаш айфон силно ме съмнява.
Сигурен съм, че 90% от ползващите айфони, дори не са чували и не знаят какво е tutuapp или tutuapp vip.

muamamu1
Регистриран: 29 сеп 2013, 20:04

Мнение от muamamu1 » 19 фев 2019, 11:18

Legolaself01 написа:
19 фев 2019, 11:06
muamamu1 написа:
18 фев 2019, 23:52

Само, че не се смееш а умираш от яд и злоба. Нито един довод не написа.
А дали изобщо имаш айфон силно ме съмнява.
Сигурен съм, че 90% от ползващите айфони, дори не са чували и не знаят какво е tutuapp или tutuapp vip.
Хахаха, толкова ли си се самозабравил, че да си мислиш, че всички умираме от яд, когато не сме съгласни с твоите глупости? Изписа сума ти доводи, ама повече от половината се оказаха или грешни, или пълна глупост. Не ми трябва да споря с теб, благодаря. Нямам какво да доказвам нито на себе си, нито камо ли на теб. Просто ми е смешно как от твоите постове лъха точно злоба и яд. Пък какво мислиш ти за мен слабо ме интересува. Нали ми правиш деня по-забавен, какво повече да искам? Е, всъщност ти казах какво повече искам. Искам да отидеш на момента и лично да се погрижиш да ми пуснеш пратката от Амазон, че ми омръзна да чакам вече. :lol:

Отговори