Nokia се изкачи до четвъртото място по доставки в Западна Европа

Потребителски аватар
n1
Регистриран: 31 юли 2006, 10:51

Re: Nokia се изкачи до четвъртото място по доставки в Западна Европа

Мнение от n1 » 14 фев 2019, 08:54

Истинската Nokia се спомина чрез Microsoft, лично аз като потребител единствено и само на Nokia от 1999 г. насам ми се иска да вярвам, че новите собственици на марката, ще успеят да възвърнат лидерските си позиции пред производителите на перални, компютърни недоразумения и музикални уредби.
Nokia 7 Plus DS
MS Lumia 950 DS

Мilen
Регистриран: 29 окт 2014, 14:46

Мнение от Мilen » 14 фев 2019, 15:39

Факт е, че Huawei и Xiaomi се развиват изключително добре и продажбите им постоянно растат навсякъде, включително и в Европа. Да станеш Номер 1 по продажби в две големи европейски страни- Испания и Украйна, задминавайки доскорошните лидери Самсунг и Apple не е шега работа!

Интересно ми е защо в сайта не се пише за тези новини и огромния прогрес като цяло на китайските производители? Цензура ли има или какво? Добре че има чужди сайтове, откъдето да се информираме. Но после не се чудете защо посещаемоста ви намалява....

tzincbg
Регистриран: 22 май 2014, 08:20

Мнение от tzincbg » 15 фев 2019, 11:01

На тяхното зарядно пише 2А, но с най - добрия ми кабел зарежда с 0.5А. На Xiaomi зарядното пише 1А, а със същия кабел зарежда с 1.1А. Толкова за Нокиа - експлоатират името и са по-скъпи от Xiaomi и други китайци - А насреща ДВОЙНО по-малко и като зарядно (супер нелепо е, подарявам китайски зарядни на колегите с Нокиа наоколо, че "оригиналните" не смогват и седи на малък процент сума ти време) и като процесор и като РАМ... Жалка история.

NIkolay Nuk
Регистриран: 26 апр 2013, 14:42

Nokia се изкачи до четвъртото място по доставки в Западна Европа

Мнение от NIkolay Nuk » 17 фев 2019, 07:28

Не говори глупости. Много добре се зарежда батерията на Нокия 6. Вече 17 месеца съм с нея. За 2,5 часа е на 100%. Никакво име не експлоатират. Това си е истинска НОКИЯ , проектирана във Финландия и произведена в Тайван. Ако не ти харесва не пиши глупости смешнико.

Отговори