Apple планира ъпдейт на iPhone в отговор на забраната за продажба в Китай

sladyrko
Регистриран: 01 апр 2009, 18:02

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Apple планира ъпдейт на iPhone в отговор на забраната за продажба в Китай

Мнение от sladyrko » 15 дек 2018, 15:00

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Дай да видим как живееш ти искаш ли? Видео разговор, моите апартаменти, моите коли и мога да ти покажа колко пари имам налични в момента ей така за разни нужди?

Давай да видим кой какво има. Имаше един тука - като тебе "Аз имам това, имам онова" накрая "амаааааа"....

Давай, аз нямам какво да крия!
И фейсбук ще ти дам, и Инстаграм - от там може да се видим аз какво имам.

После дай да видим тебе! (blush)

Сигурен съм, че нямаш мъжеството! Щото си интернет Росен! Тука всичко знаеш, всичко имаш - но само тука!

Аз каквото знам - го казвам тука, каквото казвам, че имам, мога да го докажа! Няма какво да крия!

Айде "техничести грамотен", а явно и "заможен" господите, навит ли си?

Че и 2 сметки затворил! :D

Кой идиот си отваря 2 сметки като за начало, делиш лихвата на 2 ли? :D

Не, че от толкова пари много лихва ще идва, но си е все нещо... :D

П.С: Пак "НАЙфон" - абе човек на 50 години си как може такова нещо... Срамота за годините ти!

Росен ми пише на лично:

[Quote]Да си жив и здрав на лято да ми дойдеш в ТИНЯТА... :) Не съм хвалипръцко като теб и 2-те сметки си имаха основание да са отделно, но банкерски капацитет като теб няма да го разбере.[/Quote]

А преди това тук:

[Quote]Ти нямаш пари да си купиш скъп наЙфон си тръгнал да обсуждаш мен, който с лека ръка е затворил 2 сметки по 30к в една глупава банка, не се ли усещаш поне малко от малко?[/Quote]

Казва, че аз нямам пари - не, че ме познава.
Хвали сe, че с ЛЕКА РЪКА затворил 2 сметки с по 30к!

После:

[Quote]Не съм хвалипръцко като теб
[/Quote]

Как да го разбереш този човек, той себе си не разбира и идея си няма от това което пише...

Айде здраве да е! :)
Бъдете добри едни към други! Да обиждаш някого заради предпочитанията му е много ниско! Намасте!

pretorianec
Регистриран: 06 юли 2007, 16:11

Re: Apple планира ъпдейт на iPhone в отговор на забраната за продажба в Китай

Мнение от pretorianec » 15 дек 2018, 15:22

И тази тема се докара до там че да трябва да бъде изтрита....Подобни спорове(кой какво и колко има)са първо абсолютно безмислени,и второ нерелевантни към темата!
Тук идва и въпроса защо изобщо се пуска тема чиято цел е не да се обсъжда съдържанието и,а да се плюе по Apple за пореден път.....

sladyrko
Регистриран: 01 апр 2009, 18:02

Re: Re: Apple планира ъпдейт на iPhone в отговор на забраната за продажба в Китай

Мнение от sladyrko » 15 дек 2018, 15:26

Именно.

Всяка тема която съдържа Apple или iPhone или за друг продукт на тази компания - ЕДИН човек (ясно е кой) почва да плюе - други почват да плюят него - той плюе обратно и темата стига до това което е сега.

А ако темата е за Андроид - същия човек намиса Apple в нея и пак я докарва до това което е тук.

Язък за Ванката да губи от времето си да трие постоянно.

Ако не се трият темите - се заключват, а много хора имат какво СМИСЛЕНО да кажат.

П.С: Аз му отговарям умишлено - рано или късно ще се изнерви и ще намеси майки и друга рода. Ще има причина да го баннат - когато го баннат - няма такива теми, няма напрежение, а нормален диалог!
Тъжно е, но е факт.
Бъдете добри едни към други! Да обиждаш някого заради предпочитанията му е много ниско! Намасте!

Отговори