Ето какви размери на серията Galaxy S10 очакват производителите на аксесоари

Потребителски аватар
board
Регистриран: 25 окт 2006, 14:01

Re: Re: Re: Re: Re: Ето какви размери на серията Galaxy S10 очакват производителите на аксесоари

Мнение от board » 11 дек 2018, 18:47

Предните камери със сигурност ще са в дясно. Като S10 Lite ще се с плосък дисплей, вероятно 18,5:9, а S10 и S10+ с извити 19:9 пропорции.
Би трябвало да изглеждат по подобен начин.

Потребителски аватар
Ванката
Регистриран: 15 сеп 2011, 10:28

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ето какви размери на серията Galaxy S10 очакват производителите на аксесоари

Мнение от Ванката » 11 дек 2018, 19:04

Ако е както в показаните от теб рендъри, ще е по-добре. Предпочитам “дупката” да е в дясно отколкото да е центрирана. 19:9 интересно. Ще е по-тесен и компактен.
Samsung Galaxy S10+ PRISM SILVER 128GB
Samsung Galaxy Watch 46mm
Samsung Galaxy Buds+

Потребителски аватар
board

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ето какви размери на серията Galaxy S10 очакват производителите на аксесоари

Мнение от board » 11 дек 2018, 22:09

[Quote]Забавно е как всяка година излизат множество нови модели, но ако търсиш нещо издръжливо, а не просто красиво, или пък нещо по-компактно, няма нищичко за теб. [/Quote]
Да за съжаление няма голям избор и разнообразие :(

Лично аз никога не съм слагал протектор или калъф на телефоните си. Но ги застраховам за да не ги мисля, дали ще се строшат.

ne4o
Регистриран: 08 фев 2009, 09:27

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ето какви размери на серията Galaxy S10 очакват производителите на аксесоари

Мнение от ne4o » 11 дек 2018, 22:21

А имал ли си до сега,застрахователно събитие?

Потребителски аватар
board

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ето какви размери на серията Galaxy S10 очакват производителите на аксесоари

Мнение от board » 12 дек 2018, 09:02

Дам, счупих дисплей и ми го смениха. За моя изненада смениха и цялото шаси, защото имаше няколко драскотини по рамката. Върнаха ми го като нов.

Tadj
Регистриран: 10 дек 2013, 01:25

Мнение от Tadj » 12 дек 2018, 14:39

[Quote]Може би Poco-то е единствената такава възможност в момента - силен хардуер без да е нужно да се притсняваш, че може в джоба ти да се е натрупал малко прах, например.[/Quote]

Защо се бавиш още? (woo) Защо лишаваш съфорумците от лични впечатления?
;)

Напиха много деликатна ниша с тоз Шошомец , признавам им го (yes)

А бе да питам, ама на вас верно ли ви харесва тази нова простреляна форма на дисплея вместо, например при Xiaomi Mi Mix 3 или друг китайски бранд Oppo Find X или Vivo Nex S?

Чисто дизайнерски питам, без акцент на компании. :)

Потребителски аватар
board

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ето какви размери на серията Galaxy S10 очакват производителите на аксесоари

Мнение от board » 12 дек 2018, 15:17

[Quote]А бе да питам, ама на вас верно ли ви харесва тази нова простреляна форма на дисплея вместо, например при Xiaomi Mi Mix 3 или друг китайски бранд Oppo Find X или Vivo Nex S?[/Quote]
Определено предпочитам да няма дупка на дисплея. НО... първо, искам телефона ми да е сравнително компактен(до към 70мм ширина)... а китайците нищо компактно не правят. Второ предпочитам да няма подвижни части, предпоставка за проблем е, а и телефона няма как да е водоустойчив. Отделно и въпросните телефони не се предлагат официално у нас, тоест липсва гаданционна поддръжка.

Та покрай горните причини, се заглеждам по това което ще предложи Самсунг, дупчено или не. :| Пък и съм ползвал доста техни телефони и нямам оплаквания.

Иначе Nubia X доста ме кефи като идея.

Потребителски аватар
Ванката
Регистриран: 15 сеп 2011, 10:28

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ето какви размери на серията Galaxy S10 очакват производителите на аксесоари

Мнение от Ванката » 12 дек 2018, 16:38

Аз да попитам - тази Lite версия със същия процесор и рам като другите ли ще бъде, или ще му сложат малко по-слаб процесор? Интересно ми е, дали ще следват напълно политиката на епъл, а именно, да орежат само от качествените материали, но хардуерно да са същите.

ПС. Ха, сега прочетах, че се чудиш за същото. Явно съм пропуснал този пост.
Samsung Galaxy S10+ PRISM SILVER 128GB
Samsung Galaxy Watch 46mm
Samsung Galaxy Buds+

Потребителски аватар
board

Мнение от board » 18 дек 2018, 11:31

Ето предполагаеми физически размери на S10. Дано са верни, така S10 изглежда се класира на ръба на моите изисквания, с ширина на корпуса колкото iPhone X. Да видим.

gog88
Регистриран: 27 яну 2006, 08:24

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ето какви размери на серията Galaxy S10 очакват производителите на аксесоари

Мнение от gog88 » 18 дек 2018, 11:38

Неколкократно съм твърдял в този форум, че iPhone X е с перфектни поне за мен физически размери. От известно време ползвам iPhone Xs maх, но в момента в който взема в ръка Х усещам веднага предимството на компактните размери. Ако Самсунг не орежат S10 спрямо S10+, ще бъде предпочитан модел за голяма част от хората, които им предстои да сменят телефона си.
Apple iPhone 11 pro max, Midnight Green
Apple Watch Series, Nike 4 44mm
Apple AirPods Pro
Samsung Galaxy Tab S4 SM-T835-10.5",LTE, Black

Отговори