Telenor с нов план за мобилен интернет според потреблението

StefiMo
Регистриран: 09 сеп 2012, 11:58

Re: Telenor с нов план за мобилен интернет според потреблението

Мнение от StefiMo » 04 юни 2018, 15:02

Уловката е в първия допълнителен пакет от 8лв. Направили са сметката, че 250MB за нищо не стигат, и реално винаги ще ти включат още 8лв поне. А тази сума си е нормалната за всички други планове с включен интернет (частта с нета да е около 7-10лв). Реално търсят поредните шаранчета. За това и стъпката за първия пакет е толкова голяма :)

Milenrec
Регистриран: 17 ное 2015, 16:33

Re: Re: Telenor с нов план за мобилен интернет според потреблението

Мнение от Milenrec » 04 юни 2018, 15:25

Tрябва стъпките да са през 5000 мб сега е ясно че първия пакет е малко и отиваш на 18.99 за над 10 хил мб а може да ти стигнат и 11 и 15

MobileBoy
Регистриран: 31 окт 2014, 18:13

Re: Re: Re: Telenor с нов план за мобилен интернет според потреблението

Мнение от MobileBoy » 04 юни 2018, 22:16

Аз пък мисля, че е доста добра идея плана.

Аз винаги съм искал да имам опция като ходя на вилата, без да се обвързвам дългосрочно и да кихам всеки месец по 25 лева ей така за два месеца в годината или за инцидентни уикенди.

behroozwolf
Регистриран: 16 авг 2010, 09:21

Re: Re: Telenor с нов план за мобилен интернет според потреблението

Мнение от behroozwolf » 05 юни 2018, 06:46

И нека започнат глобите към Теленор :D с това автоматично активиране. Ма защото глобите са жалки и си знаят, че печалбите ще бъдат повече, спрямо глобите. Същите измамници като Виваком. К......ки номера!

samoznai
Регистриран: 05 дек 2008, 12:56

Re: Re: Re: Telenor с нов план за мобилен интернет според потреблението

Мнение от samoznai » 05 юни 2018, 09:34

Глоби за какво сънуваш?
Като си подпишеш договора за този план значи си се съгласил с автоматичното подновяване на пакета и съответно по-високата цена за месеца. Кое не ти е ясно?
Ако не искаш да плащаш повече от 2 лева на месец, просто внимаваш колко ползваш :)

tzincbg
Регистриран: 22 май 2014, 08:20

Re: Re: Re: Re: Telenor с нов план за мобилен интернет според потреблението

Мнение от tzincbg » 05 юни 2018, 09:57

Този план е добър и за. VOIP, стига да знаеш как да спреш интернета на всички други приложения(хайде можеш да пуснеш и една opera mini на агресивни настройки за зор замън).
Слагаш един launcher "Лесно е" с огромни икони за стари хора от Viva apps, bulsatcom voice и за родителите е екстра.
Пък ако спре bulsatcom voice слагаш vmobile и имаш осигурени входящи и при нужда изходящи за година напред без да го мислиш. Че може и да се снимат даже.

samoznai

Re: Re: Re: Re: Re: Telenor с нов план за мобилен интернет според потреблението

Мнение от samoznai » 05 юни 2018, 10:02

Направил съм добри планове на моите старци - говорят, браузят, чатят без всичките тия щуротии и без да "слагам", инсталирам, настройвам и да се моля булстаком да не спре.

tzincbg
Регистриран: 22 май 2014, 08:20

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Telenor с нов план за мобилен интернет според потреблението

Мнение от tzincbg » 05 юни 2018, 10:18

Е ако са модерни възрастни хора не става, разбира се. Все повече виждам такива по вайбър чатят, клипчета гледат. Но някои се страхуват от модерните технологии и не щат. Трябва да им помагаме и тогава скъп план е излишен.
Булсатком ако спре звъниш на втората сим карта в телефона - предплатена на виваком, която е с валидност 1 година с 1 зареждане и отиваш да сложиш другата програма. Тя пак е zoiper ще се ореантират, само цветът е друг.

kipe
Регистриран: 13 окт 2007, 20:59

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Telenor с нов план за мобилен интернет според потреблението

Мнение от kipe » 05 юни 2018, 10:20

Сигурно, си направил, за 25 лева, нали, защото няма нищо за ползване под тази цена.
Защо не предложите планове с малко минути и повече данни, а?

samoznai

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Telenor с нов план за мобилен интернет според потреблението

Мнение от samoznai » 05 юни 2018, 10:42

Опитвам се да ти обясня, че моите хора не ползват толкова много нито телефон, нито интернет. Имат по няколкостотин МВ и няколкостотин минути и им стигат. оправят се горе-долу с модерните технологии с нисък клас смартфон. В смисъл, могат да ми изпратят снимка по вайбър и толкова.

Отговори