Apple доминира класацията за най-продавани смартфони в началото на годината

Потребителски аватар
algor
Регистриран: 07 сеп 2006, 10:38

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Apple доминира класацията за най-продавани смартфони в началото на годината

Мнение от algor » 08 май 2018, 07:25

[Quote]iPhone X е флагман на Епъл, но в общата картинка е телефон среден клас.[/Quote]

Телефон среден клас, който всички андроид производители по света се скъсват да копират, а?!?!

Понякога в яда и злобата си пишете такива глупости, че наистина поглеждам в кой форум се намирам... (angry)
Ако искаш незабавно да видиш резултатите от труда си, мий чинии!

ilchev_n
Регистриран: 18 мар 2010, 20:10

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Apple доминира класацията за най-продавани смартфони в началото на годината

Мнение от ilchev_n » 08 май 2018, 08:48

“Среден клас” , за теб слаб “2” ! Определено някой хора в този форум , обичат да стават за смях ! :D

Vasil977
Регистриран: 29 авг 2016, 08:41

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Apple доминира класацията за най-продавани смартфони в началото на годината

Мнение от Vasil977 » 08 май 2018, 08:54

Грешиш заменения телефон не е рефърбиш занимавах мениджера на магазина каза че айфон Х не се раменя с рефърбиш

gog88
Регистриран: 27 яну 2006, 08:24

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Apple доминира класацията за най-продавани смартфони в началото на годината

Мнение от gog88 » 08 май 2018, 08:57

На фона на ултра гига мега яки смартфони като Samsung Galaxy S9+, Samsung Galaxy S9, Samsung Galaxy Note 8, Huawei P20 Pro, Huawei P20, HTC Desire 12+ и още много други :D , се чудя как Епъл още не са изтеглили от пазара това недоразумение Х, с този гаден ноч :P:P
Apple iPhone 11 pro max
Apple iPhone XS max
Apple Watch Series 4 44mm
Apple AirPods
Samsung Galaxy Tab S4 SM-T835-10.5",LTE, Black

radko89
Регистриран: 30 авг 2008, 21:42

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Apple доминира класацията за най-продавани смартфони в началото на годината

Мнение от radko89 » 08 май 2018, 09:04

Аз пък се чудя с тези ултра гига мега яки смартфони как всички освен епъл не са фалирали още преди години :D

Blue Sky
Регистриран: 18 мар 2015, 21:47

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Apple доминира класацията за най-продавани смартфони в началото на годината

Мнение от Blue Sky » 08 май 2018, 10:17

На мен цялата тази дискусия ми прилича на вица "Две коври се карали коя е по-голяма ковра" :D

board
Регистриран: 25 окт 2006, 14:01

Мнение от board » 08 май 2018, 10:44

[Quote]Пич, ти нещо тотално си се объркал.
....
Повечето производители имат флагмани с размерите на
iPhone X е флагман на Епъл, но в общата картинка е телефон среден клас. [/Quote]
Абе не знам кой се е объркал. Ама в подобна тема е нужна само една такава глупост да се напише, за да замине по дяволите.

board
Регистриран: 25 окт 2006, 14:01

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Apple доминира класацията за най-продавани смартфони в началото на годината

Мнение от board » 08 май 2018, 10:48

[Quote]оставих единия телефон за ремонт имах някаво петно на камерата и го ремонтираха 60 мин казах че не съм доволен от ремонта и ми смениха телефона с чисто нов не рефърбиш нз за вас ама ползвайте си самсунгите и тихо [/Quote]
Еми ние нямаме петна на камерите и си ги ползваме.

От известно време ми се иска да те питам нещо, какъв е смисъла да имаш 2 еднакви телефона?

Отговори