Xiaomi Mi Note 3 с изненадващо високи резултати в DxOMark

A4i
Регистриран: 08 фев 2009, 02:32

Re: Re: Re: Re: Re: Xiaomi Mi Note 3 с изненадващо високи резултати в DxOMark

Мнение от A4i » 11 дек 2017, 10:15

Сигурен съм че с подходяща тема от MIUI магазинчето няма да познаят в кафето дали си с айфон или с ми ноут 3. Много си приличат по някаква случайност.

strikercho
Регистриран: 22 дек 2013, 23:30

Re: Xiaomi Mi Note 3 с изненадващо високи резултати в DxOMark

Мнение от strikercho » 11 дек 2017, 10:27

Най-вероятно отговорът е съвсем прост - платили са си. Този сайт отдавна няма никаква реална стойност.

Потребителски аватар
centur
Регистриран: 10 авг 2005, 22:39

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Xiaomi Mi Note 3 с изненадващо високи резултати в DxOMark

Мнение от centur » 11 дек 2017, 10:38

[Quote]tzincbg:
"замисляне", "циклене" и лагове " при Андроид има само ако си тъп и отваряш и инсталираш всякакви игри, реклами, "антивируси" и други измами.
[/Quote]

Дори и без тях, дори да не си тъп - лаговете си ги има в Android, колкото и да са ги свели до минимум.
Предната седмица един познат си взел iPhone 6 (не 6S) от черния петък, но понеже за пръв път се сблъсква с iOS ме повика да му направя акаунт и т.н., след което му инсталирах абсолютно същите приложения, които си ползваше на Android-а.
Влезе в Facebook приложението и каза: тук върви много гладко.
Като имаш предвид, че iPhone 6 е с 1GB RAM и 2-ядрен процесор, а преди това ползваше 4-ядрен Android с 2GB RAM.
Сметни щом човек, който никога не е ползвал iOS му прави впечатление, че няма лагове какво остава за другите с по-новите модели.
Сега да не вземеш да ми разтегляш локуми, че трябвало да вземе 100-ядрен с 200GB RAM, че да му работи добре - всичко идва от Android, заради фрагментацията.

[Quote]A4i:
Сигурен съм че с подходяща тема от MIUI магазинчето няма да познаят в кафето дали си с айфон или с ми ноут 3. Много си приличат по някаква случайност.[/Quote]

Да, вчера тествах това на телефона на един приятел - Note 4x (4GB RAM + 64GB вътрешна) с MIUI 9 developer версията.

tzincbg
Регистриран: 22 май 2014, 08:20

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Xiaomi Mi Note 3 с изненадващо високи резултати в DxOMark

Мнение от tzincbg » 11 дек 2017, 10:56

Това не е толкова проблем на Android, колкото на това, че много девелъпъри са разглезени Iphone фенчета и им е по-трудно да направят бързо приложение на Андроид, понеже се учат чак в последствие.
Освен това facebook и Microsoft сякаш нарочно правят безумно тежки приложения за андроид. Ако ползва facebook faster

Отговори