Днес започва разпространението на iOS 11 към съвместимите устройства

Rozoveca
Регистриран: 21 апр 2017, 19:52

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Днес започва разпространението на iOS 11 към съвместимите устройства

Мнение от Rozoveca » 27 сеп 2017, 13:43

Качих го тоя ъпдейт, пък дано ми се оправи батерията, че вчера като го заредих за първи път с новата версия на нашия велик iOS и все едно ползвах някое лайно с android..:D

Rozoveca
Регистриран: 21 апр 2017, 19:52

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Днес започва разпространението на iOS 11 към съвместимите устройства

Мнение от Rozoveca » 27 сеп 2017, 18:19

Значи искам да попитам някой по-запознат от мен, защо като съм изключил Background App Refesh изцяло, като разглеждах из настройките попаднах на приложения дето са си включили тая опция, а аз нямам право да я изключа..вижте снимките

ne4o
Регистриран: 08 фев 2009, 09:27

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Днес започва разпространението на iOS 11 към съвместимите устройства

Мнение от ne4o » 27 сеп 2017, 19:48

Не виждаш ли,че бутона в месинджъра е бледо зелен?Това означава,че не е активен бакграунда.След активирането на бакграунд режима за всички приложения,си тръгват предварително зададените настройки за всяко едно приложение.Ако имаш,примерно инсталирани триста приложения,това решение е безценно.

Отговори