iOS най-сетне може да се сдобие с официален файлов мениджър

sladyrko
Регистриран: 01 апр 2009, 18:02

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: iOS най-сетне може да се сдобие с официален файлов мениджър

Мнение от sladyrko » 06 юни 2017, 09:16

Остави ги. Викат на хората ползващо Айфони, овеце... А те милите не спират да блеят от години против Apple или защитавайки Андроид...

В iOS 11 има Файлов мениджър (в бетата е). Ползва, няма голяма.. Ей така да ревът, че има. Още едно излишни приложение да заема място... Ама остави ги милите, като нямаш живот нали трябва да има нещо да ръчкаш да мина времето. Ще сменяш от една папка, на друга :D
Иначе тая година iOS не ми харесва. Тоя контролен център, AppStore новия дизайн, че дори и Нотификейшън центъра, изобщо не ми допадат... Направо са го загрозили... И все пак, заради бързите ъпдейти и поддръжка, бих взел Айфон :)
Бъдете добри едни към други! Да обиждаш някого заради предпочитанията му е много ниско! Намасте!

buttman
Регистриран: 29 дек 2005, 13:02

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: iOS най-сетне може да се сдобие с официален файлов мениджър

Мнение от buttman » 06 юни 2017, 09:21

[Quote]Нека някой ми даде пример, какво точно прави като го има в телефона си[/Quote].
[B]И аз това питам, досега няма отговор.[/B]
Ръчкал съм всякакви папки, файлове, слагал съм всевъзможни РОМ-ве.
Последните версии на Андроид и новите модели имат толкова разширени възможности и опции, че реално не виждам особена полза от ФМ.

Потребителски аватар
Вито
Регистриран: 09 яну 2008, 01:07

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: iOS най-сетне може да се сдобие с официален файлов мениджър

Мнение от Вито » 06 юни 2017, 09:54

Аз ползвам. Имам няколко папки с документи които ползвам често и ми се налага да отварям с няколко различни pdf четеца едновременно. През X-plore при отварянето на всеки файл ме пита с коя програма да го направи. Най лесно тези действия ги правя с въпросния ФМ защото съм свикнал с него още от Symbian OS. Хора които не са свикнали да ползват ФМ няма как да разберат за удобството. Ползвам и за други прегледи на документи защото всичко е подредено и систематизирано. Свързал съм си всички облаци и всичко става за секунди. За хора в моето положение ФМ е важен. Хора които не ползват документи като мен не е важен. Това е положението.
SAMSUNG Note 10 Plus Black
HUAWEI Mate 10 Pro Blue
NOKIA 808 PureView Black

Потребителски аватар
Ванката
Регистриран: 15 сеп 2011, 10:28

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: iOS най-сетне може да се сдобие с официален файлов мениджър

Мнение от Ванката » 06 юни 2017, 10:02

Точно така и аз го ползвам за същото. Имам стотици хр.режими и програми. Ползвам Кепчър активно за тая цел, защото нивото на сигурност там е много висока. Да не говорим, че ФМ има и за iOS, но там не виждам смисъл да го ползвам.
Samsung Galaxy S10+ PRISM SILVER 128GB
Samsung Galaxy Watch 46mm
Samsung Galaxy Buds+

buttman

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: iOS най-сетне може да се сдобие с официален файлов мениджър

Мнение от buttman » 06 юни 2017, 10:11

Аз също ползвам често - ods и pdf. Обикновено през пощата, не с ФМ. Офис приложението ми има собствен ФМ, така че пак мога да мина без друг ФМ.

Потребителски аватар
Вито
Регистриран: 09 яну 2008, 01:07

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: iOS най-сетне може да се сдобие с официален файлов мениджър

Мнение от Вито » 06 юни 2017, 10:21

Да, и аз имам вграден ФМ в офиса, но когато гледам различни файлове не ми е удобно от една и съща програма. За тва ползвам няколко различни pdf четци. Става въпрос за удобство и бързина. Ако в твоя случай това те удовлетворява напълно всичко е 6. При мен не е така. За тва преди години от Symbian не минах на WP, да не говорим, че тогава беше още по ограничена, а предпочетох Android. В крайна сметка всеки си гони удобството. :)
SAMSUNG Note 10 Plus Black
HUAWEI Mate 10 Pro Blue
NOKIA 808 PureView Black

LegolasElf
Регистриран: 19 яну 2015, 23:29

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: iOS най-сетне може да се сдобие с официален файлов мениджър

Мнение от LegolasElf » 06 юни 2017, 11:04

[Quote]Офис приложението ми има собствен ФМ, така че пак мога да мина без друг ФМ.[/Quote]

И как мислиш, че става това?
Тези приложения нямат собствен файл-мениджър.

Не бъркайте социалните мрежи, със социален живот.

Ако не виждате смисъл от файлов мениджър, значи нямате нужда от смартфон.
И това не е смартфон.

buttman

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: iOS най-сетне може да се сдобие с официален файлов мениджър

Мнение от buttman » 06 юни 2017, 12:31

[Quote]И как мислиш, че става това?
Тези приложения нямат собствен файл-мениджър.[/Quote]
Моите имат. С достъп до вътрешната памет и SD картата.
[Quote]Ако не виждате смисъл от файлов мениджър, значи нямате нужда от смартфон.[/Quote]
Вместо да даваш акъл на другите,[B] просто обясни какво специално правиш с този файлов мениджър[/B]. Досега само Вито даде смислен отговор.

centur
Регистриран: 10 авг 2005, 22:39

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: iOS най-сетне може да се сдобие с официален файлов мениджър

Мнение от centur » 06 юни 2017, 12:40

Аз преди ползвах ES File Explorer, за да си инсталирам Titanium Backup, след което повече не ми трябваше освен да го използвам за изпращане на кракнати програми на приятели също с ES.
Xiaomi Redmi Note 9s (64GB) Glacier White + 64GB microSDXC (UHS-I)
Apple AirPods

sladyrko
Регистриран: 01 апр 2009, 18:02

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: iOS най-сетне може да се сдобие с официален файлов мениджър

Мнение от sladyrko » 06 юни 2017, 13:24

Няма да получиш отговор, не разбра ли. Винаги така ревър "iOS" няма това, няма онова, как може да липсва... После като ги питаш, за какво го ползваш, трета глуха... :)
Бъдете добри едни към други! Да обиждаш някого заради предпочитанията му е много ниско! Намасте!

Отговори