iOS най-сетне може да се сдобие с официален файлов мениджър

Потребителски аватар
PoceH_BS
Регистриран: 02 сеп 2014, 08:05

Re: Re: Re: Re: Re: iOS най-сетне може да се сдобие с официален файлов мениджър

Мнение от PoceH_BS » 05 юни 2017, 20:41

Ами тя приказката "Направете напълно дуракоустойчива система, и само пълни глупаци ще поискат да я ползват" си вАжи с пълна сила... :D:D:D
Coolpad Cool1 dual / Custom ROM.

sladyrko
Регистриран: 01 апр 2009, 18:02

Re: Re: Re: Re: Re: iOS най-сетне може да се сдобие с официален файлов мениджър

Мнение от sladyrko » 05 юни 2017, 20:58

Така е, повечето ги скапват. Имам познати занимаващи се поправки и т.н. Проблемите които хората правят сами заради софтуера са много повече от хардуерните... В xda всеки ден, за всек и телефон има теми как някой барнал нещо и телефона е брикнат... ВСЕКИ ДЕН! Защото е лесно да се пипа, всеки си мисли, че знае какво прави, после ревът по форумите. По-големи тарикати като "Росен" пипат, после и гаранцията не важи, и ревът и чакат някой да помага... :)

Росене, щом ти си се научил да го ползваш, значи и дете ще може ;)

Ти на думи си много силен всеки знае тука, много си и умен, това обаче само ти си го знаеш... :)

Масово хората имат живот, ей това забравяш ти. Мислиш, че всеки трябва да е като тебе. Не им пука за техника и не им трябва да са наясно с всичко. Искат да си пуснат устройството да си свършат работата възможно с най-малко усилие и да се върнат към живота си. ;)
Бъдете добри едни към други! Да обиждаш някого заради предпочитанията му е много ниско! Намасте!

tzincbg
Регистриран: 22 май 2014, 08:20

Re: Re: Re: Re: Re: Re: iOS най-сетне може да се сдобие с официален файлов мениджър

Мнение от tzincbg » 05 юни 2017, 21:11

Само, че като забранят да се виждат системните файлове, никой нищо няма да може да скапе.

sladyrko

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: iOS най-сетне може да се сдобие с официален файлов мениджър

Мнение от sladyrko » 05 юни 2017, 21:23

И само за Downloads ли да се ползва? Ако не можеш да виждаш системните, то за друго няма да става. Рингтонове и свалени файлове, музика... Ако е за това, няма да има проблеми. Ама дадеш ли на хората нещо от което не разбират, става мизерия :)

Нищо не казаха са Файлов мениджър... :)
Бъдете добри едни към други! Да обиждаш някого заради предпочитанията му е много ниско! Намасте!

buttman
Регистриран: 29 дек 2005, 13:02

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: iOS най-сетне може да се сдобие с официален файлов мениджър

Мнение от buttman » 05 юни 2017, 21:30

Аз лично файлов мениджър на Андроид не съм ползвал от 2-3 години. Преди руутвах винаги, пипах системните файлове. Инсталирах Titanium Backup, SQ Editor и подобни. Губил съм си времето. Достатъчно ми е да свържа телефона към компа и виждам файловете. Вече почти всички модели имат опции за почистване, оптимизиране и т.н. Не виждам голяма практическа полза от файлов мениджър в телефона.

sladyrko

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: iOS най-сетне може да се сдобие с официален файлов мениджър

Мнение от sladyrko » 05 юни 2017, 21:33

И аз така. С Айфона никога не съм имал нужда от файлов мениджър. С Андроида сега, не го ползвам (само веднъж да преместя къстъм тема да променя емоджитата на Андроид О). Не е болка...

Обаче как са усрали Ап стора не е истина. Хич не ми харесва. Ауто плей видеа, някаква гадна начална страница... Старата версия беше много по-добре...

gogulef
Регистриран: 15 юли 2009, 20:24

Re: iOS най-сетне може да се сдобие с официален файлов мениджър

Мнение от gogulef » 05 юни 2017, 22:14

Нямало нужда от файлов мениджър!Що не се таковате?

buttman
Регистриран: 29 дек 2005, 13:02

Re: Re: iOS най-сетне може да се сдобие с официален файлов мениджър

Мнение от buttman » 05 юни 2017, 22:35

Вместо да плямпаш, по-добре кажи какво толкова правиш с файловия мениджър в телефона. Чакам с интерес.
И внимавай с приказките !

feuer34
Регистриран: 10 яну 2013, 16:15

Re: iOS най-сетне може да се сдобие с официален файлов мениджър

Мнение от feuer34 » 05 юни 2017, 22:38

Просто аз съм се изразил неправилно. Не съм искал да кажа че с файлов менидър по-лесно ще ви хакнат телефона, това е абсолютно безсмислено, макар че така е прозвучало. Пак добре, че повечето от форума са ме разбрали. :D Болшинството от хора си купуват Айфон защото имат нужда от телефон, бърз и безотказен. Те не са програмисти и последното което ги интересува е мелодията на телефона им.

LegolasElf
Регистриран: 19 яну 2015, 23:29

Re: Re: iOS най-сетне може да се сдобие с официален файлов мениджър

Мнение от LegolasElf » 05 юни 2017, 23:08

[Quote]Нямало нужда от файлов мениджър!Що не се таковате?[/Quote]

(yes)

[Quote]За какво ми е файлов мениджър?[/Quote]

Като не намираш смисъл от него, никой не е в състояние да ти даде причина да го ползваш.
Какво общо има файловия мениджър с програмирането?
В ръцете на опитния потребител, файловия мениджър е мощен инструмент. От супер елементарни неща да виждаш всичко на телефона, до много полезни опции. В Андроид е направен много добре : като отвориш файл-мениджъра, той подрежда папките по последно ползване. Ако си свалил файл, папка Downloads e най-отгоре. Ако си създал нещо с приложение, папката застава най-отгоре и т.н.

Отговори