Гласовата услуга на “Булсатком” ще стартира на 15 май

mashi
Регистриран: 21 сеп 2017, 07:56

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Гласовата услуга на “Булсатком” ще стартира на 15 май

Мнение от mashi » 09 окт 2018, 18:13

Не знам. Не мога да идентифицирам ентусиаста, а не ме и интересува, честно казано.
А домашният тлф изобщо не е "куц".
На Planet phone e. 15 лв на шест месеца. Потребление/захранване.
Куц - имах предвид, че Traffic plus става само за voip, но пък става супер.

jelezni4ar
Регистриран: 20 яну 2016, 13:59

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Гласовата услуга на “Булсатком” ще стартира на 15 май

Мнение от jelezni4ar » 15 окт 2018, 19:54

Потвърждавам, че от А1 взимат пари при обаждане към номер на Булсатком, въпреки че Примата си има включени национални минути. Колега tzincbg, на теб какво ти отговориха от А1 - предполагам си им сигнализирал за проблема?

tzincbg
Регистриран: 22 май 2014, 08:20

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Гласовата услуга на “Булсатком” ще стартира на 15 май

Мнение от tzincbg » 15 окт 2018, 20:12

Не, аз, познат, който е в телеком бизнеса сигнализира.
Според А1 номерата на булсатком са негеографски, нито стационарни, нито мобилни. Казали са, че АКО се жалва в КРС и те не мислят така, ще платят глобата, но няма да променят таксуването. Доколкото разбрах имат някакви неуредени сметки помежду си.
Дали има нещо общо с това, че А1 помагаха за изграждане на мрежата на Макс(сега тиком, не случайно са с клетки Нокиа), но се оказа, че ако ги купят няма да им дадат честотите и се отказаха и сега булсатком ползва Тиком(Макс) мрежата наготово, мога само да гадая. Може и за някаква телефония да става въпрос или спорове за малки интернет кабелни доставчици.

nkolev_bg
Регистриран: 30 окт 2010, 16:23

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Гласовата услуга на “Булсатком” ще стартира на 15 май

Мнение от nkolev_bg » 16 окт 2018, 09:04

Колега, пусни жалба до КРС (ще ти отнеме 5 мин).
Номерата на Булсатком са мобилни и национални (справка националния номерационен план в КРС).
Мтел нямат никакво основание да те таксуват. И ще трябва да ти възстановят парите.
Глобата отделно да си им върви, да видим като почнат да смятат дали ще им излезе сметката :)

tzincbg

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Гласовата услуга на “Булсатком” ще стартира на 15 май

Мнение от tzincbg » 18 окт 2018, 21:14

Някой беше споменал, че не можело да се избират булсатком номера от чужбина. Не е вярно. Поне сега не е. Избраха ме от ЕС и говорихме без проблем.

tzincbg

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Гласовата услуга на “Булсатком” ще стартира на 15 май

Мнение от tzincbg » 01 ное 2018, 21:19

В сайта освен стандартните опции за минути :

Mobile start
Mobile Standard
Mobile unlimited
Има и ваучер bulsatcom voice
И мобилен семейство.
Някой да знае какъв е тоя ваучер или какво е това семейство?

Nik_21
Регистриран: 02 фев 2017, 14:17

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Гласовата услуга на “Булсатком” ще стартира на 15 май

Мнение от Nik_21 » 01 ное 2018, 21:41

[Quote]Някой да знае какъв е тоя ваучер или какво е това семейство?[/Quote]Аз знам само какво е [B]"ваучер bulsatcom voice"[/B], защото съм с него, (за "семейството" за пръв път чувам). Ваучера е 400 минути на месец към всички за 0,90 лева на месец (за 90 стотинки). Договор с Булсатком нямаш (плащаш - говориш, следващия месец не плащаш - не говориш), СИМ-карта от Булсатком не получаваш, получаваш само телефонен номер започващ с 0996, мобилен интернет за [B]bulsatcom voice[/B] ползвам от някой от трите други оператора (имам и от трите). От услугата "ваучер bulsatcom voice" съм доволен, работи стабилно, стига да е стабилен мобилния интернет. Не харчи много трафик, трябва му интернет само колкото "да го помирише".

tzincbg

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Гласовата услуга на “Булсатком” ще стартира на 15 май

Мнение от tzincbg » 06 дек 2018, 16:02

Напоследък качеството на разговорите често е кошмарно, някой друг да наблюдава подобно нещо?

Потребителски аватар
Luke_Netwalker
Регистриран: 12 дек 2011, 13:30

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Гласовата услуга на “Булсатком” ще стартира на 15 май

Мнение от Luke_Netwalker » 06 дек 2018, 16:43

Ами не. Сложих една прима в старото Lenovo S660 да не стои в шкафа и дори на 3G качеството е добро. Вчера говорих около 15 мин. и никакъв проблем.

Отговори