Спортните канали Mtel Sport 2 и EDGEsport са достъпни от днес

jjf
Мнения: 177
Регистриран: 11 фев 2010, 13:32

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Спортните канали Mtel Sport 2 и EDGEsport са достъпни от днес

Мнение от jjf » 12 мар 2017, 16:08

За тези които се интересуват, абонирах се за Mtel now mini за 2,99 лв. Няма договор, който да те обвързва и можеш да се откажеш по всяко време от услугата без неустойка, а след това отново може да се включиш, ако желаеш.
Специално този пакет може да се активира единствено в офис, но не и онлайн. Вероятно и за деактивирането му важи същото, което е малко неудобно. Качеството на картината за гледане от компютър е доста задоволително, макар да не е HD.

rumbo
Мнения: 171
Регистриран: 26 юни 2005, 08:30

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Спортните канали Mtel Sport 2 и EDGEsport са достъпни от днес

Мнение от rumbo » 12 мар 2017, 16:35

А точно този пакет Mtel now mini за 2,99 лв. може ли да се върже към мобилен номер без абоната да има тв и нет от мтел
И на тази цена ли ще бъде
Трябва ми да ползвам мобилното им приложение само. да плащам 3лв на познат, който има само моб.тел към тях

jjf
Мнения: 177
Регистриран: 11 фев 2010, 13:32

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Спортните канали Mtel Sport 2 и EDGEsport са достъпни от днес

Мнение от jjf » 12 мар 2017, 23:19

Аз ползвам мобилен номер и интернет, без телевизия. Не знам дали може само към мобилен номер. Със сигурност можеш да гледаш на компютър и на таблет. Общо можеш да регистрираш до пет устройства, на които да гледаш. Предполагам, че можеш да гледаш и през мобилното приложение а друг телефон.
Препоръчвам ти твоя приятел да пише на имейла на съпорта, там е най-сигурно, че ще ти отговорят вярно.

Отговори