Нова информация, че Samsung Galaxy S8 ще има скенер за ириси и двойна основна камера

julianjulian10
Регистриран: 18 юни 2007, 13:32

Re: Re: Нова информация, че Samsung Galaxy S8 ще има скенер за ириси и двойна основна камера

Мнение от julianjulian10 » 19 окт 2016, 22:35

Дано да сложат и стерео говорители :)

board
Регистриран: 25 окт 2006, 14:01

Re: Re: Re: Re: Нова информация, че Samsung Galaxy S8 ще има скенер за ириси и двойна основна камера

Мнение от board » 20 окт 2016, 18:25

От една страна след фала с Ноут би следвало да се опитат да изкарат много силен телефон с всичко най-добро което имат, за да им възстанови позициите. От друга страна, пак поради същата причина, е възможно да са доста предпазливи и консервативни, защото изникне ли нов проблем може да се отрази много сериозно върху бранта.
За ме е интересно кой подход ще изберат.

Holon
Регистриран: 06 юли 2013, 19:43

Нова информация, че Samsung Galaxy S8 ще има скенер за ириси и двойна основна камера

Мнение от Holon » 20 окт 2016, 18:29

Този път ще бъдат предпазливи, дори да се отрази на новите "функции".
Аз не искам разкази от хиляда и една нощ, да направят стабилен телефон, с издръжлива батерия- стига.

Сорта от 3д тъч и неподвижният бутон преписан по друг начин от ябълката също няма да е зле.

"Лисица два пъти в капан не влиза"- повече няма да има грешки... дори си мисля, че сега ще са много по-предпазливи какво произвеждат и качеството ще е още по-завишено.

НЕ че вече имат място за грешки.

Отговори