Информация от пресконференция на Мтел за LTE и нови тарифни планове

teou
Регистриран: 03 май 2006, 14:44

Re: Информация от пресконференция на Мтел за LTE и нови тарифни планов

Мнение от teou » 28 мар 2014, 21:22

Епъл фена, Нали са ти казвали, че си тъп галош и си го знаеш?

Модераторите моля, този колко още трябва да го търпим да ака по форума?

п.с. Да не се изцепиш нещо и по мой адрес: с 2 висши образования съм.

Apple_fan
Регистриран: 24 ное 2013, 14:39

Мнение от Apple_fan » 28 мар 2014, 21:40

С това изказване сигурно си висш агроном.

stefanicio
Регистриран: 12 сеп 2012, 23:41

Мнение от stefanicio » 28 мар 2014, 22:06

[Quote]С това изказване сигурно си висш агроном.[/Quote]
Дори да е така, какво лошо има в агрономството, селското стопанство и въобще земеделието и честният труд? Не забравяй, че ако те не съществуваха, нямаше да има какво да сложиш на трапезата си вечер. Глупавите ти изказвания и грозните епитети, които използваш за хора, които не познаваш, говорят единствено лошо за теб. Нямам идея дали реално мислиш глупостите, които пишеш, или целта ти е просто да дразниш другите поради различни причини (вдигаш рейтинга на посещаемост на форума, някой ти плаща за определен тип коментари и др. такива). Все пак, съобразявай се с естествените морални норми и спазвай добрия тон. Току виж си научил нещо ново ;)

KOBRETI
Регистриран: 30 авг 2005, 16:44

Мнение от KOBRETI » 28 мар 2014, 23:30

Аре нЕма нужда емтел да ми казват какво ми трябва и какво не...

Само дано предложат добри тарифи, защото се опасявам, че ще \"преписват\" от светата троица...

Loоper
Регистриран: 19 юли 2006, 02:44

Мнение от Loоper » 29 мар 2014, 21:26

Новите цени за телевизия и нет стават но условието да си подновя срочен договор за телефонна услуга просто ме отказа ................... сега ще си спра и телевизията и нета понеже ми е скъпо...... от Алчност да те обвържат с каквото колкотосе може по-дълго.......... ще ме загубят отвсякъде

Станнислав
Регистриран: 15 фев 2006, 16:27

Мнение от Станнислав » 29 мар 2014, 22:44

[Quote]но условието да си подновя срочен договор за телефонна услуга просто ме отказа [/Quote]

Къде го видя това условие? (blush)

Loоper

Мнение от Loоper » 29 мар 2014, 22:52

Месечна такса за Мтел абонати* 14,90 лв. 23,90 лв. 27,90 лв.

*За клиенти на Мтел на мобилна телефонна услуга от не по-малко от 3 месеца, вкл. клиенти на предплатената услуга Прима, които прехвърлят ползвания номер на срочен абонаментен план за мобилна услуга.

Станнислав
Регистриран: 15 фев 2006, 16:27

Мнение от Станнислав » 29 мар 2014, 23:45

Ако си клиент на Мтел от по-малко от 3 месеца, тогава, да, офертата не те лови. Тази клауза теб засяга ли те?

Loоper

Мнение от Loоper » 29 мар 2014, 23:49

ми тъпото е че трябва или да им станеш клиент и да чакаш 3 месеца или да си подновиш договора за телефона за да може да ползваш новите цени... тва кръстовсване мн дразни !!!

nmnikolov
Регистриран: 19 ное 2008, 22:47

Мнение от nmnikolov » 30 мар 2014, 07:39

Нет 1 нямат такива ограничения и от скоро имат нова много добра тарифа. Още когато Мтел купиха Мегалан и Спектър нет знаех, че нищо хубаво няма да излезе от това... Само се надявам да не вземе някой да купи и Нет 1, че тогава ще прецакат лично за мен най-добрия оператор в София. А в момента от Мтел, а и другите оператори, точно това искат да се случи и Мтел директно си го казват в пресконференцията им от преди дни:

"Проникването на фиксиран броудбанд в България е едва 19% при 28% средно за страните от Европейския съюз. Затова и очевидно "Мобилтел" ще опита все по-активно да навлезе в тази пазарна ниша. Като проблем в този сектор обаче Кацирубас отчита големия брой оператори - около 250, както и сравнително ниския среден приход на абонат на месец (APRU). Ако това положение не бъде променено и на пазара няма консолидация, то няма как да не рефлектира негативно върху инвестициите, а оттам - и върху качеството на предлаганата услуга като цяло."

В превод думите им звучат:
"Тези нагли малки операторчета с ниските си цени привличат много клиенти и заради тях не можем да вдигнем месечните абонаменти за фиксиран интернет и телевизия, затова трябва да ги премахнем от пазара"

Отговори