Информация от пресконференция на Мтел за LTE и нови тарифни планове

AVKansazov
Регистриран: 22 сеп 2010, 14:10

Re: Информация от пресконференция на Мтел за LTE и нови тарифни планов

Мнение от AVKansazov » 28 мар 2014, 17:12

[Quote]но завалията продължава да се мори[/Quote]
Ами защото както казах... постче-левче (whistle)
Не е луд тоя който яде баницата а тоя който му я дава ;)
Lenovo Moto Z2 Force 9.0 + Lenovo Moto Z 8.0 + Huawei MediaPad M5 Lite 10 8.0 + Xiaomi Mi Box 3 8.0
+ Minix Neo U9-H 7.1.2 + Huawei Watch GT Sport + Huawei Band 3 Pro

Apple_fan
Регистриран: 24 ное 2013, 14:39

Мнение от Apple_fan » 28 мар 2014, 18:10

Без да ви познавам, мога да кажа що за хора сте.
Единият Милен-около 25-30 годишен, най-вероятно барман в някое заведение или пък продавач в супермаркет. Със средно и по-ниско образование
Другият АБВГ Кansazov-около 40-45 годишен, най-вероятно шофьор на такси или автобус, с един милион комплекси, които си ги избива върху който му падне.

Не съм никакъв трол, а казвам самата истина. Ваш проблем е и ми е през оная работя дали ми приемате мнението или не.
Милен опита да си набута манипулациите и в един друг форум, но не му се получиха нещата, защото там има добра защита.

Само в този форум човек, харесващ Мтел, го наричат трол или платен писач.

Явно в този форум е събрана част простолюдието на страната, която слуша чалга и гледа по всякакъв начин да е тарикат на дребно и да излъже някой с лев-два.

mkpetrov
Регистриран: 05 апр 2009, 18:46

Мнение от mkpetrov » 28 мар 2014, 18:21

Объркал си се нещо, чалгарите и комплексарите са предимно именно тези, които си мислят, че е въпрос на престиж да се изръсваш неоправдано. Като във вица за мутрите

Едната мутра: Брато, гле'й к'ъв смартфон си купих за 800 лв.
Другата мутра: Хаха, пре***ли са те. В един магазин го има същия за 1200 лв.

Затова си и "Apple fan". Аз винаги съм казвал, че Мтел са като Apple (Или обратното).

milen888
Регистриран: 15 ное 2006, 15:50

Мнение от milen888 » 28 мар 2014, 18:23

Наистина си много елементарна личност, но пък за сметка на това изпълнена с дълбоки комплекси. То кой ли друг би се навил да пише за стотинки оди в прослава на мтел :)
Посъветвах те одеве да прочетеш една статия, да се ограмотиш малко и да прилагаш по-добре похватите на пропагандата. Ето ти линк към статията:

http://www.dnevnik.bg/analizi/2014/03/26/2268897_ot_blogovete_rechnik_na_propagandnite_pohvati/

Две неща ще цитирам, които прекрасно описват последното ти писание:
[Quote]Използване на неверни и недоказани твърдения:

• позоваване към личността на опонента, а не към неговите аргументи (argumentum ad hominem)

• преминаване към лицето (ad personam): «Вие сте глупави и грозни, така че аргументите ви са неверни\"[/Quote]

П.С. Намери си по-добре платена работа, в мтел предстоят големи съкращение в работната сила, виж официалния им доклад за миналата година :D

Apple_fan

Мнение от Apple_fan » 28 мар 2014, 18:38

На теб пък колко са ти платили? От всичките ти мнения, повечето са реклама на Виваком или оплюване на Мтел. От далече си личи що за са нагло и елементарно същество си. Простак, който без образование се прави на специалист по всичко и с цялата си наглост нарича другите платени!!

AVKansazov

Мнение от AVKansazov » 28 мар 2014, 18:48

И аз без да те познавам мога да те опиша с твоите думи.
Комплексар по природа(герой с клавиатурни мускули) чалгар по душа(чалгарията вече е културата да седнеш в заведението и да изпляскаш айфона на масата и да изпъчиш ланците на изплащане и после тайно да си броиш стотинките за сметката - в твоя случай заменени с ментел "аз съм повече от вас защото мога да си позволя лукса да съм клиент на мтел" ).Като усетиш дебелия край или се покриваш за известно време или минаваш на злобеене и обиди защото не можеш да се сетиш с какво друго да отговориш.
Ето и аз вече съм психоаналитик :P

И между другото... не понасям чалгата 8)
П.С. - смяната на ника няма да ти помогне!Само толкова ли можеш, направи си направо нова регистрация.
Lenovo Moto Z2 Force 9.0 + Lenovo Moto Z 8.0 + Huawei MediaPad M5 Lite 10 8.0 + Xiaomi Mi Box 3 8.0

milen888
Регистриран: 15 ное 2006, 15:50

Мнение от milen888 » 28 мар 2014, 18:52

Темата се налази от платени писачи на мтел. Явно в маркетинговия отдел са в паника :D
Някаква тухла тука, скоро да очакваме вар и цимент, ха-ха-ха :D :D

П.С. Очаквам и други спящи клетки ( никове) да бъдат активизирани :D

AVKansazov

Мнение от AVKansazov » 28 мар 2014, 18:55

Това пак си е той, само си смени името :D

Apple_fan

Мнение от Apple_fan » 28 мар 2014, 19:49

Междудругото имаш ли нещо общо с кръга около Цветан Василев и Делян Пеевски? Защото към Виваком минават предимно симпатизанти на БСП и България без цензура.

AVKansazov

Мнение от AVKansazov » 28 мар 2014, 20:01

[Quote]Защото към Виваком минават предимно симпатизанти на БСП и България без цензура.[/Quote]
Ти на село ли си израсъл та толкова мразиш селяните?
"Киреч" ще ти отива най-много :D
Погледни сериозно на положението... че никой вече не те взема на сериозно (whistle)

Отговори