С One (М8) HTC подобрява успешната формула

herr_stoycho
Мнения: 43
Регистриран: 23 юли 2010, 20:11

С One (М8) HTC подобрява успешната формула

Мнение от herr_stoycho » 25 мар 2014, 21:51

Тази година и Сони и Самсунг и сега и НТС явно са се наговорили да последват Айфон и номера им 5 и после ъпче с 5ес ама айфон си казват ЪП и 5ес не нов айфон 6,7,8 и тн...ама тук за разлика от Айфон ни го сервират по доста груб и гаден начин - вместо ЪП на С4,з1 и НТС 1 ни предлагат и твърдят,че са ЧИСНО НОВИ Флагманчета.Е аз разлика не виждам за нов модел,по скоро доискусоряване на грешките от миналата година...да не говорим че безумната политика на Сони ще изкара по 2 бранд ню флагмана годишно та септември з3 с ъп 3%....

ТА Самсунг С5 спрямо С5 нищо,пулсомер,3пиксела отгоре,гума на батерията за дъжд

Сони з2 не знам 90% същия,новия процесор не го броя то е за всички задължителен и еднакав,НТС даже не ЪП ми ДАУНГРЕЙД - няма оптична стабилизация от миналата единичка и вместо 32 ни дават едва 6гб памет...къде е 10 ултрапикселната...?

A4i
Мнения: 3914
Регистриран: 08 фев 2009, 02:32

Re: С One (М8) HTC подобрява успешната формула

Мнение от A4i » 25 мар 2014, 22:39

iFixit бяха дали оценка \"1 от 10\" на One (M7). Надявам се M8 да подобри това постижение. :)

PLaMbaTa.88
Мнения: 30
Регистриран: 06 юни 2011, 15:11

Re: С One (М8) HTC подобрява успешната формула

Мнение от PLaMbaTa.88 » 25 мар 2014, 23:56

[Quote]Тази година и Сони и Самсунг и сега и НТС явно са се наговорили да последват Айфон и номера им 5 и после ъпче с 5ес ама айфон си казват ЪП и 5ес не нов айфон 6,7,8 и тн...ама тук за разлика от Айфон ни го сервират по доста груб и гаден начин - вместо ЪП на С4,з1 и НТС 1 ни предлагат и твърдят,че са ЧИСНО НОВИ Флагманчета.Е аз разлика не виждам за нов модел,по скоро доискусоряване на грешките от миналата година...да не говорим че безумната политика на Сони ще изкара по 2 бранд ню флагмана годишно та септември з3 с ъп 3%....

ТА Самсунг С5 спрямо С5 нищо,пулсомер,3пиксела отгоре,гума на батерията за дъжд

Сони з2 не знам 90% същия,новия процесор не го броя то е за всички задължителен и еднакав,НТС даже не ЪП ми ДАУНГРЕЙД - няма оптична стабилизация от миналата единичка и вместо 32 ни дават едва 6гб памет...къде е 10 ултрапикселната...?[/Quote]

Хубаво е преди да се коментира, първо да се формулира мисълта...
След това, прочети написаните от теб слова - не за друго, но поне да видиш дали сам ще разбереш написаното.
Би било добре и да проучиш що е туй животно \"пунктуация\".
Наистина е жалка тази ситуация!
Тенденцията за леки промени във всеки следващ модел, сигурно не се харесва на хората, които често си сменят устройствата (1-2 пъти в годината). Все пак има и такива, които не го правят толкова често. Ако нещо е добро защо трябва да се променя.
По темата:
Очаквам ревютата, особено на камерата за да видим дали са подобрили нещата.
За сега Sony Z2 е добро решение за смяна на старата щайга, но да видим дали HTC One M8 ще наклони везните към себе си.

nikolaiii
Мнения: 961
Регистриран: 15 ное 2006, 10:03

Re: С One (М8) HTC подобрява успешната формула

Мнение от nikolaiii » 26 мар 2014, 00:22

Ако това(класацията) те топли, като потребител ...много жалко!
Като изключим размерите и неприятното усещане на температурата през лятото (заради 90% повечето метал) телефона изглежда чудесно... и дотам!
Да видим по-късно и реалните отзиви от масовият потребител, че тогава да се дават оценки и призове!

mkpetrov
Мнения: 4074
Регистриран: 05 апр 2009, 18:46

Re: С One (М8) HTC подобрява успешната формула

Мнение от mkpetrov » 26 мар 2014, 06:52

Само не разбрах каква точно им е \"успешната формула\", защото не е като да са цъфнали и вързали.:)

geornnn
Мнения: 400
Регистриран: 28 юни 2011, 13:36

Re: С One (М8) HTC подобрява успешната формула

Мнение от geornnn » 26 мар 2014, 07:10

Ами то е дадено там, най доброто озвучаване, екран и тертипи на снимане. Това е отличителната черта и формула. Останалото е без промяна с изключение на 5-6000 точки повече на Antutu теста.

mkpetrov
Мнения: 4074
Регистриран: 05 апр 2009, 18:46

Re: С One (М8) HTC подобрява успешната формула

Мнение от mkpetrov » 26 мар 2014, 07:21

За тези пари, не е достатъчно да предложат \"Най-доброто\" еди какво си (Какво масово се прави от всички), а да допуснат компромиси в други аспекти. Политиката им с батериите не е приемива, а камерата също е далеч от най-добрите.

Scorpinox10
Мнения: 1221
Регистриран: 09 фев 2011, 23:01

Re: С One (М8) HTC подобрява успешната формула

Мнение от Scorpinox10 » 26 мар 2014, 11:32

HTC веднъж вече имаха успех с този дизайн ама от тук насетне всички ли ще са с него?
Малко втръсва и човек се чуди кой One има :|

stefanicio
Мнения: 567
Регистриран: 12 сеп 2012, 23:41

Re: С One (М8) HTC подобрява успешната формула

Мнение от stefanicio » 26 мар 2014, 11:51

Наистина съвсем малък ъпгрейд на предния модел. Дизайна е същия, само дето ръбчетата са по - заоблени. Дали това е добре или не, ще трябва да се прецени, когато го хванеш в ръка. Въпреки това, си мисля, че по - заоблените форми, ще лежат по - добре в ръката, но пък ще е по - лесно да го изпуснеш. Нещо което не ми харесваше в предния модел е точно това. Когато ръката ти е суха и телефона е супер хлъзгав. Изключително лесно е да ти се изплъзне от ръката. Също така не ми допада идеята за виртуални бутони върху екрана. Да, зная, че Google се опитват да накарат всички OEM производители да ги сложат, но това дефакто си е загуба на екранна площ.

Боби13
Мнения: 3553
Регистриран: 02 яну 2007, 21:59
Местоположение: Земя

Re: С One (М8) HTC подобрява успешната формула

Мнение от Боби13 » 26 мар 2014, 11:53

Ше има версия и с 32 ГБ, а не само с 16 ГБ :)

Отговори