Всеки пети потребител на Android иска да смени телефона си с iPhone

DocHoliday
Регистриран: 13 юли 2006, 21:30

Re: Всеки пети потребител на Android иска да смени телефона си с iPhon

Мнение от DocHoliday » 06 сеп 2012, 15:24

да, защо? лош телефон ли е?

nmnikolov
Регистриран: 19 ное 2008, 22:47

Мнение от nmnikolov » 06 сеп 2012, 16:13

Поне да беше я накарал да изчака и да разгледа Iphone 5... :D

Beчния
Регистриран: 09 юни 2011, 09:28

Мнение от Beчния » 06 сеп 2012, 17:21

[Quote]Аз пък съм забелязал, че всеки втори иска да си смени айфона с андроид, защото им е писнало да дават пари за едно и също нещо.[/Quote]

(yes)

Потребителски аватар
Ванката
Регистриран: 15 сеп 2011, 10:28

Мнение от Ванката » 06 сеп 2012, 18:13

[Quote]Отговор

» Виж новината Тема: Re: Всеки пети потребител на Android иска да смени телефона си с iPhon  [Re: Бабанка]

Автор: nmnikolov
Дата: 06.09.2012 16:13

Поне да беше я накарал да изчака и да разгледа Iphone 5...
[/Quote]

Да, и да я накарам да открие разликите..:D:D:D
Samsung Galaxy S10+ PRISM SILVER 128GB
Samsung Galaxy Watch 46mm
Samsung Galaxy Buds+

stamford_bridge27
Регистриран: 27 сеп 2007, 00:01

Мнение от stamford_bridge27 » 06 сеп 2012, 22:58

Не знам кое му е абсурдното. Аз от 3 години ползвам андроид и откакто си купих iPad 3 не искам и да видя андроид. Писнало ми е от бъгави приложения и така нататак. Предпочитам да си плащам и да не се нервя пък и без това не са кои знае колко скъпи приложенията. Много ми хареса iOS но това е моето мнение. Всичко толкова плавно си варви че ми е драго да го ползвам. Сега знам че ще почнете да ме плюете, но мен не ме интересува политиката им, а мен ме интересува удобството. Сега чакам петицата и веднага сменям htc sensation xe.

Sage
Регистриран: 30 авг 2004, 18:43

Мнение от Sage » 06 сеп 2012, 23:49

Това е напълно възможно. Но не виждам повод за какъвто и да е генерален извод за тенденция потребителите на Android да минават на iOS.
Бюджетните Android устройства (до 200-250 лв. наши пари) са над 20% и много от техните собственици могат да отдадат недостатъците на телефона си на ОС, а не на хардуера. Но дали ще имат възможност да си купят iPhone е друг въпрос.
Хората, които пък се отказват от iPhone за сметка на Android едва ли са по-малко от тези, които дефакто купуват ябълката след робота.

osama11
Регистриран: 18 май 2007, 15:01

Мнение от osama11 » 07 сеп 2012, 10:04

И двете и iOS и Android си имат предимствата. При Епъл има повече качество ако сравняваме едни и същи аппс, плюс това че плаформата е далеч по предпочитана от големите разработчици. Докато отвореноста на Android му помага да е пълен с всевъзможни програмки писани от хора които надали принадлежат към някоя голяма компания.

Обаче виждате какво става, вчера Амазон представиха новите си таблети (очаква се и телефон да изкарат) и са премахнали достъпа до Play Store, ако не знаеш изобщо няма да разбереш, че е Андроид ОС-то на тези устройства. В бъдеще очаквам подобни ходове и от други производители.

vixfix
Регистриран: 17 фев 2008, 14:13

Мнение от vixfix » 07 сеп 2012, 15:13

[Quote]Аз пък съм забелязал, че всеки втори иска да си смени айфона с андроид, защото им е писнало да дават пари за едно и също нещо.

(yes)
[/Quote]

Е, колко хора с iPhone-и познавате, че всеки втори иска с Андроид? Аз познавам само 2-ма души с такива телефони и си изглеждат доволни, т.е. мога да кажа, че 100% от хорат, които познавам са доволни :D

Също, такива статистики като на TEchbargains.com с 1300 души не са реален поакзател, камо ли нашите познати какво мислели, какво казали. Може 50% от всички iPhone юзъри да искат да минат на Андроид, но да не са попаднали измежду избраните 1300. Единствено по един форум iOS у-ства съдя, че много хора в България и главно то София (голяма изненада) искат да си вземат iPhone като има фенове, които не са пропускали модел от излезлите 5 досега и чакат с нетърпение 6-тото поколение.

agroman12
Регистриран: 29 апр 2011, 14:42

Мнение от agroman12 » 09 сеп 2012, 01:07

Еееми най - малкото, повечето хора ползващи Андроид са грамотни... и така "нататак"...

Отговори