Смартфоните Xperia от 2011 г. най-вероятно няма да получат Android 4.1

DiDk070
Регистриран: 03 юни 2011, 12:24

Смартфоните Xperia от 2011 г. най-вероятно няма да получат Android 4.1

Мнение от DiDk070 » 27 юли 2012, 20:48

как може един nexus S който също е с едноядрен процесор на по-ниска честота, със уж по-слаб графичен чип, със същата РАМ памет да получи Jelly Bean, а сонито, което на всичкото отгоре е с 1 година по-нов модел, няма да го получи. Странна работа. До сега всички андроиди са ми били на сони, но съжалявам, следващия ми андроид ще бъде от nexus серията, може и да не е най-добрия телефон, но поне ще знам че ще си получавам ъпдейтите редовно и ще са поне 2-3, а не сони да си пускат топ модела за годината с Gingerbread, при положение че преди 2-3 месеца е била пусната новата операционна система. Сега колко ли време ще чакат за JB собствениците на телефони от NXT серията, та то от тях само един има ICS, за Xperia P още не са го пуснали... те докато го пуснат ще излезе андроид с буквата L (те нали поред на азбуката ги карат)... много зле

mamuta70
Регистриран: 11 фев 2010, 21:11

Re: Смартфоните Xperia от 2011 г. най-вероятно няма да получат Android

Мнение от mamuta70 » 29 юли 2012, 10:24

То и по-добре че няма да получат този ъпдейт, защото сегашния ICS е направо зле откъм оптимизация и т.н. Вижте само оплакванията по форумите от тази недомислица от страна на Сони. Решиха на бързо да го направят за цялата 2011 серия върху стария Kernel и недостатъчната RAM от 512МБ и фактите са налице. Хората масово се връщат на стария GB.

Отговори