Моделът на Android е предпоставка за пиратстване на приложения и софтуер

Потребителски аватар
centur
Регистриран: 10 авг 2005, 22:39

Re: Моделът на Android е предпоставка за пиратстване на приложения и с

Мнение от centur » 27 юли 2012, 19:12

Че аз на PC имам повече от този сайт :D
Опитай се да намериш Skype или Sygic ... както си и знаех няма да ги намериш.
Да не говорим за начина на търсене все едно аз да си ги търся по име в google.
Няма нищо общо с всеизвестния на всички jailbreak-нати: http://apptrackr.cd/, където можеш да ги търсиш по име, брой, по-нови, популярни и т.н.

Потребителски аватар
centur

Мнение от centur » 27 юли 2012, 19:25

Кога пък съм се оплаквал от платени приложения? Или пък от кракнати?
Много добре знам какво искам от телефона си и ми върши идеална работа - може да не е 1000 ядрен и с 10 GB RAM.
Коментирам темата, дадох директен линк към цял куп пиратски приложения/игри за iOS като доказателство, че те даже са много по-добре подредени, групирани, сортирани или както искаш го смятай за теб.
Къде съм се опитвал да докажа, че Android е номер едно?
Май психически не си добре и щом видиш нещо свързано с Apple и избухваш да спориш с всички?

t1ri
Регистриран: 12 фев 2011, 23:56

Мнение от t1ri » 27 юли 2012, 19:31

[Quote] ? С риск да бъда баннат, но не ми и пука особено, тук сте се събрали купчина тотални комплексари, които дори не изпозлвате толквоа телефоните си, сигурно, не знаете какво искате, спорите и се опитвате да докажете, че Андроид е номер едно. Е, аз нямам нужда да се занимавам с такъв идиотизъм. [/Quote]
Знаеш ли,че ще те баннат ще те баннат,ама сега ако ми беше пред очите щях да ти бия гадната муцуна от асфалта!!!Ти си някакво болно мозъче което се прави на много велик!

Потребителски аватар
board
Регистриран: 25 окт 2006, 14:01

Мнение от board » 27 юли 2012, 19:48

На мен това много ми липсва при андроид, преди само пишех в installous приложението което ми трябва и директно инсталирах последната версия, и понеже няма никаква фргментация, всичко тръгва на всеки айфон. А сега търси файлове за конкретна резолюция, графичен ускорител, мести файлове в разни директории...

Потребителски аватар
centur

Мнение от centur » 27 юли 2012, 19:53

Това се опитвах да обясня на твоя "приятел" keyone, но вместо да ме разбере тръгна да спори и обижда.

buttman
Регистриран: 29 дек 2005, 13:02

Мнение от buttman » 27 юли 2012, 20:29

Има аналог на installous - приложението Mobilism Market. Софтуер и игри по категории, с "лиценз". С търсачка.

Sage
Регистриран: 30 авг 2004, 18:43

Мнение от Sage » 27 юли 2012, 21:21

[Quote][B]Повечето iOS потребители си плащат[/B] приложенията, докато [i][B]тези с Андроид ги пиратстват[/B][/i].[/Quote]За 2 години и половина откак ползвам Android не съм изпиратствал нито едно приложение. И не ми се е налагало. Досега съм купил всичко на всичко 4 приложения, като най-скъпото беше 6-7 лв. А през телефона ми са минали поне 150. Мисля, че след като съм платил 850 лв. 15-на лв. дадени за приложения са твърде малко. В същото време, на iOS сигурно щеше да ми се [B]наложи[/B] да си купя [B]поне[/B] 15-20 досега... ако да речем съм от (цитирам) "[i]повечето iOS потребители[/i]" :|

keyone
Регистриран: 13 юни 2005, 18:18

Мнение от keyone » 28 юли 2012, 02:38

И какво повече да кажа? Минали са 150 приложения през телефона ти, а на моя в момента има толкова. Какъв избор, какво нещо.

П.С. За желаещния да ме бие- между от 5 до 7 октомври съм в Стара Загора на турнир, очаквам те.

Sage
Регистриран: 30 авг 2004, 18:43

Мнение от Sage » 28 юли 2012, 03:11

[Quote]Какъв избор, какво нещо.[/Quote]В маркета има малко повече, не бързай със зарята. На твоя iPhone може да има и 1000 приложения (до-о-обре), но аз съм с Milestone - модел от 2009, който едва тази година рутнах за постоянно.

Ъ, между другото, тези 150 приложения, в какви отношения са купени:безплатни:кракнати?

Mitaka963
Регистриран: 28 юли 2012, 03:24

Мнение от Mitaka963 » 28 юли 2012, 04:02

http://getapk.co/home - Има най-нови версии на всички приложения от каталога им (нямат абсолютно всичко от Google Play); няма приложение за android (сайта препраща към онези сайтове за споделяне дето се чака по 1 мин най-много)

http://www.hiapphere.com/ - Същото като предния маркет само дето тука не ти отваря adf.ly и не трябва да чакаш, само се регистрираш и готово. Също така тука може да потърсите и изтеглите hiapphere - все още в бета, приложението към маркета

http://www.4shared.com/android/mw1Q-J3Q/Blackmart_Alpha_04993.htm - линк към Blackmart Alpha в 4shared. Най новата версия е тази в линка (0.49.b93). Този е най-усъвършенстваното черен-маркет-приложение което съм ползвал. Имат на почти всичко най-новата версия, само сървърите им са малко бавни и по големите приложения/игри отнемат повече време да се свалят

Отговори