Apple представи iPad 2

YZ
Регистриран: 11 юни 2010, 23:31

Re: Apple представи iPad 2

Мнение от YZ » 03 мар 2011, 19:02

[Quote]Tова, че няма и няма да има FLASH в iOS за iPad/iPhone е отдавна известно!

Интернет върви необратимо към FLASH-free свят и раковото образ[B]о[/B]вание FLASH бавно и неумолимо е на път да изчезне :)[/Quote]

Мислех да не се занимавам да пиша, явно [B]форума тук се обърнал на място за корпоративна реклама и свръхефикасно средство за оплюване на конкуренцията[/B]. Но толкова психотично, необосновано и неуко мнение досега не бях срещал. Явно "капацитета" господин по цял ден играе тъпи флаш игри на покер, как иска тогава да му работи добре флаша? Та нали въпросните игрички се разработват в Индия за по 20 $ парчето от някакви супер неуки, но за сметка на това свръхамбицирани лапетии? По тези характеристики (неукост и свръхамбиция де :D ), трябва да кажа, доста приличат на г- на фенбой, автор на въпросния капацитетен коментар :D А за правописа - направо нямам думи! :D

НаблюдателЕ
Регистриран: 23 окт 2010, 15:59

Мнение от НаблюдателЕ » 03 мар 2011, 19:13

Уважаеми господин YZ,

Сърдечно ти благодаря за това, че си отделил от ценното си време да чукнеш няколко пъти по клавиатурата! :)

Вероятно времето, което си инвестирал е било по-малко от необходимото за да улучиш правилните, за смислен коментар, клавиши, защото не е ясно какво искаш да кажеш ?!?

Само за ефективността на форума разбрах, нали за това сме тук?

Би ли ли опитал още един път да се изясниш?

Samsung Galaxy S II
Регистриран: 27 сеп 2010, 12:39

Мнение от Samsung Galaxy S II » 03 мар 2011, 22:29

А аз очаквам все още от теб г-н Наблюдател,сайта на който немога да отворя флаш съдържанието с моя Samsung Galaxy S, който подържа флаш 10.1
ЧАКАМ ТЕ!!!

за втори път ти го пиша,да не би да не си го прочел първия път.

keyone
Регистриран: 13 юни 2005, 18:18

Мнение от keyone » 03 мар 2011, 23:26

Аз чакам да ми кажеш един сайт, който нормалните хора изпозлват и няма версия с HTML5.

НаблюдателЕ
Регистриран: 23 окт 2010, 15:59

Мнение от НаблюдателЕ » 03 мар 2011, 23:54

Щом чакаш, разходи се по линковете, цитирани в тази статия и напиши, пък да видим... http://blog.laptopmag.com/mobile-flash-fail-weak-android-player-proves-jobs-right

Samsung Galaxy S II
Регистриран: 27 сеп 2010, 12:39

Мнение от Samsung Galaxy S II » 04 мар 2011, 00:26

Страницата ми се отвори. Даколкото разбрах,става дума за флаша в андроид.
Досега,Слава богу не ми се е случвало да не ми се отваря флаша в страниците които посещавам.

keyone
Регистриран: 13 юни 2005, 18:18

Мнение от keyone » 04 мар 2011, 00:27

Които са кои?

"Слава Богу"? Не прекаляваш ли? Ти изкараваш, че целият интернет е базиран на Флаш. :D

YZ
Регистриран: 11 юни 2010, 23:31

Мнение от YZ » 04 мар 2011, 00:37

И кой има нужда от таблети с техните нещастни възможности, след като има това:

[i]notebookcheck.net/Review-Sony-Vaio-VPC-YA1V9E-B-11-6-Subnotebook.46764.0.html[/i] ?

На цената на пa довете разни, е нали? 700 EUR ... с разликата че е истински пълнофункционален компютър.... :D
Казвал съм го и пак казвам, таблетите са излишен продукт за не особено трезво разсъждаващи маниаци, с нагла и неотговаряща на хардуера им превишена цена. Това не е функционална вещ, това е моден аксесоар с 500% надценка :D

angelovarna
Регистриран: 27 ное 2005, 21:09

Мнение от angelovarna » 04 мар 2011, 00:39

На HTC Desire съм опитвал да отворя vbox7, като му излезе ъпдейта до Андроид 2.2.1, и какво видях -> "съдържанието на този уеб сайт не е оптимизирано за мобилни устройства". Уж с флаш, пък толкова тачения от теб vbox7 не пожела да се отвори (успях да цъкна Play на едно от клипчетата, ама браузъра заби, продължаваше да забива и при последвалите още няколко опита).
Galaxy S телефон съм имал (още преди да излезе ъпдейта до 2.2.х за него) и лагваше при отварянето на списъка с контакти, опит за писане на нов мейл, отваряне на смс-и, галерията със снимките, а и понякога при отключването.
Този проблем фикснаха ли го след няколко месечното закъснение на ъпдейта до 2.2.х?
:) ;)

Parmenion
Регистриран: 18 май 2010, 14:17

Мнение от Parmenion » 04 мар 2011, 00:49

Тоя флаш го изкарахте митично чудовище което никой не може да подкара. Тука ако някой който не разбира почне да чете нещата които наблюдателя и A4i пишат, може да си помисли, че FLASH e някоя нова игра за която ти трябва 12 ядрен процесор и видео карта за 2000 лева за да я подкараш.

Колкото до VBOX, защо изобщо го коментираме този некадърно направен сайт? Самия факт, че някой посещава този сайт говори сам за човека.

Отговори