"М-Тел" увеличава леко пазарния си дял, но отчита спад в приходите

mkpetrov
Мнения: 4074
Регистриран: 05 апр 2009, 18:46

Re:

Мнение от mkpetrov » 14 ное 2010, 07:35

[quote]Докато не видя приложени прословутите ограничения, за които тръбят феновете на Виваком, всичко друго е чесане на езиците.[/quote]
Типична Бай Ганьовщина - "Щом аз не съм засегнат, значи такова животно нема". По тази логика да си държим и вратите отключени, щото никой не ни е обирал досега.

И не са "феновете на виваком", а тези, които не ги кефи да ги считат за добитък, вместо за клиенти. Като гледам, обаче, тук доста хора това ги кефи и яростно си защитават овчарите. Чудно защо ли...

m75
Мнения: 3875
Регистриран: 01 яну 2006, 02:39

Re:

Мнение от m75 » 14 ное 2010, 08:26

[Quote]Типична Бай Ганьовщина - "Щом аз не съм засегнат, значи такова животно нема". [/Quote]

Във форума има един, който никога не вярва. Може би ще му предложиш да си смени ника на Сажко ГАНЕВ?

За който се интересува, данни за Мтел от предишни години може да се намерят на този адрес:
http://www.telekomaustria.com/ir/interim-results.php

РПГ - Sage
Мнения: 4920
Регистриран: 05 дек 2005, 17:09

Re:

Мнение от РПГ - Sage » 14 ное 2010, 13:15

[Quote][i]Типична Бай Ганьовщина - "Щом аз не съм засегнат, значи такова животно нема".[/i]

Във форума има един, който никога не вярва. Може би ще му предложиш да си смени ника на Сажко ГАНЕВ?[/Quote]
Май пак си позволяваш да сереш глупости по мой адрес, а?!
Онзи ден не се ли направи на ударен по темата за напомнянето за края на срока на договора при Глобул?
Аз не съм твърдял, че трябва АЗ да съм засегнат, че да го вярвам! Престани да си измисляш и да ме клеветиш, ако искаш някой да те мисли за нещо различно от [B]трол[/B] тук!
Освен това сравнението с 30% клауза е абсурдно. Там оператора официално го обявява на страницата си, така че отричането на официално обявената свинщина е нелепо. Бърсането на задника на другарчето по оператор с чужди обвинения също.

m75
Мнения: 3875
Регистриран: 01 яну 2006, 02:39

Re:

Мнение от m75 » 14 ное 2010, 18:55

[Quote]Аз не съм твърдял, че трябва АЗ да съм засегнат, че да го вярвам![/Quote]

Разбира се, след обаждане до 123, потвърждаване от няколко човека или публикуване на снимка/скан, дори [B]ти[/B] започваш да вярваш.

Spiderman_ot_selo
Мнения: 1772
Регистриран: 08 сеп 2006, 20:58

Re:

Мнение от Spiderman_ot_selo » 14 ное 2010, 19:14

Починете си момчета...
Засега за 3 дни,при повторно "желание" от ваша страна,може да се помисли и за по-крути мерки!

[B]Последно предупреждение и за другите,позволили си заяждане,обиди и флууд наведнъж![/B]

Обективният
Мнения: 900
Регистриран: 18 авг 2010, 22:16

Re:

Мнение от Обективният » 15 ное 2010, 23:28

От стастистиката, която видях, се вижда, че спадът на клиентската база е от намаляването на Прима клиентите.Друг е въпроса дали това са клиенти, на които са им изключили сим картите, защото са били неактивни или са минали към друг оператор.
Както и да смяташ М-Тел не отчита напусналите ги абонати....

Отговори