Мобайл България в Tapatalk

Blue Sky
Регистриран: 18 мар 2015, 21:47

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Мобайл България в ТАПАТАЛК

Мнение от Blue Sky » 26 окт 2018, 13:42

[Quote]Истината е, че един от топ "специалистите" на българския интернет е истински лъжец, неразбирач и неможач, но когато пусна форума, ще му напиша името, за да му излиза тази тема като се напише името му в Google.. К.Р за него![/Quote]

Мишо, не съм аз човекът, който ще те учи на А и Б в бизнеса, но постовете ти по темата са, меко казано, комични и несериозни. Събираш големи пари от оператори и производители на устройства под формата на реклами и явни и неявни платени публикации, предполагам, че го правиш срещу подписано писмено споразумение. Толкова ли е сложно да аутсорснеш проекта в някоя фирма, която да има добри референции, пък при евентуален провал би получил неустойка? Наистина ли е сложно?

mishobehar
Регистриран: 30 апр 2007, 15:06

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Мобайл България в ТАПАТАЛК

Мнение от mishobehar » 26 окт 2018, 15:05

Няма да се обяснявам какво е станало, но съм аутсорснал всичко изцяло към външна фирма със страхотни референции, която се провали.. But fear not, вече смятам че съм на финалната права.. Вече остава само наливането на съдържанието, сайтът е готов почти изцяло.. Форумът ще е phpbb, така че ще има тапаталк..В момента решението както е повече ми харесва, защото е като част от сайта, ама тапаталк спират поддръжката за custom форуми и няма как да продължим да използваме този вариант, колкото и да ми харесва...Отделно за phpbb има много бъгове и ботове ги експлоатират, не че този няма, ама поне никой не се занимава да ги търси.
Все пак благодаря за негативните мнения в тази тема, наистина научих доста през последните 2 години, които ме направиха по-добър човек не само в работата, а и в живота.

Като пуснем новият форум, ще ви разкажа подробно.

Blue Sky
Регистриран: 18 мар 2015, 21:47

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Мобайл България в ТАПАТАЛК

Мнение от Blue Sky » 26 окт 2018, 15:52

[Quote]Все пак благодаря за [B]негативните[/B] мнения в тази тема[/Quote]

Не са негативни коментари, а по-скоро градивна критика. Всички искаме да форумът да е по-удобен за използване, а не да зумваме, да местим фокуса, да затваряме реклами...

Дано ви се получат нещата най-сетне, защото накрая ще останете ти и няколко операторски трола, начело с Епълчо :D

ivo___
Регистриран: 06 юли 2010, 10:30

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Мобайл България в ТАПАТАЛК

Мнение от ivo___ » 26 окт 2018, 16:20

Не знам защо, но аз отварям първо този сайт. :) Оптимизацията му за мобилно устройство и Tapatalk мен лично би ме накарала да го използвам още повече. Във форумите има доста добри/умни мнения, за разлика от други форуми с подобна насоченост. Очаквам промените. (coffee)

Потребителски аватар
Ванката
Регистриран: 15 сеп 2011, 10:28

Re: Мобайл България в ТАПАТАЛК

Мнение от Ванката » 21 дек 2018, 12:18

Честит ни нов форум!
Samsung Galaxy S10+ PRISM SILVER 128GB
Samsung Galaxy S9+ CORAL BLUE 64GB
GARMIN vivoactive 3

Потребителски аватар
Вито
Регистриран: 09 яну 2008, 01:07

Мнение от Вито » 21 дек 2018, 12:52

Ай чистито. По Коледа стават чудеса. :D
HUAWEI Mate 10 Pro Blue
NOKIA 808 PureView Black

board
Регистриран: 25 окт 2006, 14:01

Мнение от board » 21 дек 2018, 16:47

Дано е за добро.

Някой ще ме светне ли, какви са предимствата на Tapatalk?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Потребителски аватар
Ванката
Регистриран: 15 сеп 2011, 10:28

Мнение от Ванката » 21 дек 2018, 17:09

board написа:
21 дек 2018, 16:47
Дано е за добро.

Някой ще ме светне ли, какви са предимствата на Tapatalk?

Нямам си никаква идея. Преди го ползвах, но не ми хареса, защото прилича на някакъв чат. :D
Samsung Galaxy S10+ PRISM SILVER 128GB
Samsung Galaxy S9+ CORAL BLUE 64GB
GARMIN vivoactive 3

board
Регистриран: 25 окт 2006, 14:01

Re: Мобайл България в Tapatalk

Мнение от board » 21 дек 2018, 18:10

Еми дано си има някакви предимства. Аз по принцип не обичам мибилни версии на каквото и да е. Просто телефоните вече са с големи екрани с висока резолюция и не виждам защо им е някаква оразана версия на сайт/форум.

Отделно не мисля, че е добра идея да се раздели форума на толкова категории като нормално в 70% от темите пишат едни и същи хора.

Но може би просто не ги разбирам нещата. ;)

mishobehar
Регистриран: 30 апр 2007, 15:06

Re: Мобайл България в Tapatalk

Мнение от mishobehar » 21 дек 2018, 18:14

Той преди си беше на категории разделен, просто имаше тази опция която сега е най-горе да показва последните постове...
Има предимства, защото през мобилно приложение се влиза и се пише доста по-лесно.. Да, малко като чат е, ама например аз ползвам 3-4 форума през Тапаталк и е доста удобно..

Отговори