Телевизия за Google TV (Android TV)

3dfx
Мнения: 8
Регистриран: 06 фев 2020, 08:02

Телевизия за Google TV (Android TV)

Мнение от 3dfx » 12 яну 2021, 00:17

Здравейте!
Живея на място, на което имам доста приличен интернет, но трагична телевизия. Поради тази причина искам да си намеря читав доставчик на телевизия, която мога да гледам през приложение за новия Chromecast with Google TV, което на практика си е ребрандиран Android TV.
Засега ползвам Bulsatcom Fusion, но приложението е доста семпло откъм функционалност, макар да работи сравнително стабилно.
Има ли по-добър доставчик, който предлага такъв продукт? Пробвах tivi.bg, но те нямат апликация, а трябва да се използва емулатор и в HD качество нещата не се получаваха. А и сайтът им изглежда като писан от третокласник по време на голямото междучасие...
За A1 Xplore TV GO разбирам, че май не върви на Android TV...
Някакви други идеи?

timoj
Мнения: 192
Регистриран: 07 апр 2020, 21:23

Re: Телевизия за Google TV (Android TV)

Мнение от timoj » 12 яну 2021, 14:41

InfiniTv от Нет1 - тествах го декември безплатно, а от нова година сключих и договор.
Работи без проблеми, има архив за 7 дни назад на доста от каналите. Подреден е и по категории. Качеството на HD и 4k каналите поне за мен е добро, на 43 инчов телевизор. Някои от SD каналите са с доста лошо качество.

3dfx
Мнения: 8
Регистриран: 06 фев 2020, 08:02

Re: Телевизия за Google TV (Android TV)

Мнение от 3dfx » 12 яну 2021, 21:29

Супер, мерси за предложението!

AVKansazov
Мнения: 4101
Регистриран: 22 сеп 2010, 14:10

Re: Телевизия за Google TV (Android TV)

Мнение от AVKansazov » 13 яну 2021, 11:10

Телевизията на А1 може да се каства от телефон или таблет.
Honor 50 13.0 + Samsung Galaxy Tab S7 13.0 + Xiaomi MiBox 3 9.0
+ Xiaomi MiBox S 9.0 + Huawei Watch GT Sport

Потребителски аватар
radko89
Мнения: 1667
Регистриран: 30 авг 2008, 21:42

Re: Телевизия за Google TV (Android TV)

Мнение от radko89 » 13 яну 2021, 11:41

AVKansazov написа:
13 яну 2021, 11:10
Телевизията на А1 може да се каства от телефон или таблет.
Телевизията на A1 бая критики изяде в последно време - моите родители и родителите на жена ми си смениха булсатком телевизията с тази на A1, с новите приемници (IPTV) - нещо страшно е вече 6ти месец... постоянно прекъсва, постоянно звънят, колко пъти и техници съм пращал да оправят проблемите.. не е истина колко недоклатен продукт пуснаха.

Попринцип предпочитам A1 като оператор измежду всички останали, но тяхната телевизия мисля е по-зле (казвам по а не най, т.к. съм ползвал тяхна и на вивата. Теленор не съм пробвал още).

terry1
Мнения: 478
Регистриран: 24 сеп 2007, 17:01

Re: Телевизия за Google TV (Android TV)

Мнение от terry1 » 13 яну 2021, 13:23

radko89 написа:
13 яну 2021, 11:41
AVKansazov написа:
13 яну 2021, 11:10
Телевизията на А1 може да се каства от телефон или таблет.
Телевизията на A1 бая критики изяде в последно време - моите родители и родителите на жена ми си смениха булсатком телевизията с тази на A1, с новите приемници (IPTV) - нещо страшно е вече 6ти месец... постоянно прекъсва, постоянно звънят, колко пъти и техници съм пращал да оправят проблемите.. не е истина колко недоклатен продукт пуснаха.

Попринцип предпочитам A1 като оператор измежду всички останали, но тяхната телевизия мисля е по-зле (казвам по а не най, т.к. съм ползвал тяхна и на вивата. Теленор не съм пробвал още).
Не съм срещал такива драматични проблеми с тяхната ТВ, а съм им абонат откакто я предлагат (IPTV), преди няколко месеца смених приемниците с нови и имаше малко проблеми, ако може така да се нарекат свързани с това, че обновяваха фърм, но сега всичко е ок. Доста настройки, филтри, списъци на каналите и какви ли не удобни неща.

3dfx
Мнения: 8
Регистриран: 06 фев 2020, 08:02

Re: Телевизия за Google TV (Android TV)

Мнение от 3dfx » 13 яну 2021, 21:35

AVKansazov написа:
13 яну 2021, 11:10
Телевизията на А1 може да се каства от телефон или таблет.
Търся някакво модерно native решение, което да мога да управлявам с оригиналното дистанционно.
timoj написа:
12 яну 2021, 14:41
InfiniTv от Нет1 - тествах го декември безплатно, а от нова година сключих и договор.
Работи без проблеми, има архив за 7 дни назад на доста от каналите. Подреден е и по категории. Качеството на HD и 4k каналите поне за мен е добро, на 43 инчов телевизор. Някои от SD каналите са с доста лошо качество.
Доколкото виждам от сайта, тази телевизия е достъпна само в мрежата на Net1. Сигурен ли си, че работи от външна мрежа?

AVKansazov
Мнения: 4101
Регистриран: 22 сеп 2010, 14:10

Re: Телевизия за Google TV (Android TV)

Мнение от AVKansazov » 14 яну 2021, 00:49

Телевизията на A1 бая критики изяде в последно време
Говоря за мобилното приложение.Телевизията им я гледам с Ка-модули през мрежата на близу и нямам проблеми.
Honor 50 13.0 + Samsung Galaxy Tab S7 13.0 + Xiaomi MiBox 3 9.0
+ Xiaomi MiBox S 9.0 + Huawei Watch GT Sport

nmnikolov
Мнения: 1107
Регистриран: 19 ное 2008, 22:47

Re: Телевизия за Google TV (Android TV)

Мнение от nmnikolov » 14 яну 2021, 12:06

radko89 написа:
13 яну 2021, 11:41
Телевизията на A1 бая критики изяде в последно време
IPTV телевизията си им е ок, но наистина Xplore TV и аз имам едно основно и много дразнещо оплакване. Ползвам го да си каствам Max Sport каналите и Diemite, че на IPTV-то им ги нямам в плана, а жената ги има като екстра към мобилния си план. Много е дразнещо, че понякога прекъсва chromecast-а с грешка и после 5 минути постоянно ми показва, че са достигнати максималния брой едновременни гледания (ограничението е 1 устройство). Също така още ги чакаме да пуснат ново приложение и за Android TV...

Отговори