Общи приказки!

Spikul
Регистриран: 23 ное 2014, 12:17

Re: Нов бъг може да блокира iPhone със съобщение

Мнение от Spikul » 25 апр 2020, 12:09

pretorianec написа:
25 апр 2020, 11:51

Ами виж сега! И аз не си падам по-комплексари с 2лв в джоба дето аха-аха да си купят някой флагман ама все нещо става,и не им се получава,или тяхната 2г бангия е много добра и нямало смисъл да е сменяват, и тем подобни бля-бля,след което отново за пореден път ще чакаме другата година-другия флагман(разбира се супер мега як) и така! Ама какво да се прави наводнихте го тоя форум,гроздето ви е кисело айфона ви пречи,айфон аджиите ви дразнят обаче същевременно сте свръх компетентни във всичко(в това число и до неща до които даже самите вие признавате че не сте имали,и не сте се докосвали).
Колкото до теб персонално ми е как да кажа...изключително болно и тъжно че не можах да ти стана симпатичен....Най-вероятно разстърсен от тоя факт след като напиша това ще се депресирам зверски и ще се самоубия! Ако желаеш даже за да не дразня Ваше Величество” направо да помоля някой модератор да ми изтрие профила,за да ме няма изобщо и да не ти нарушавам спокойствието! Не е зле вместо да си пишеш мисловните полюции тук да вземеш малко да работиш току виж си изкарал за една ултра(което ще е много по-добре от колкто да лъскаш всяка вечер на ревюта в тубата)а до тогава чакай да ти дойде ъпдейта на китаеца...
Благодаря за красноречивостта и откровението, че съм пълен и завършен комплексар. Съжалявам, че няма как да не ти отговоря след толкова очевидни персонални нападки. Обаче шапка ти свалям как чудесно си се охарактеризирал сам. Жалко, че си функционално неграмотен и не знаеш значението на думата комплексар, но пък не ти пречи да избиваш комплекси на тема доходи, без дори да познаваш човека насреща.
Да, аз не работя, нямам 2 лева в джоба, а ти си най-големия баровец, който си е купил най-евтиния iPhone 11 pro max с 64 GB :lol: :lol: :lol:
Направо съм разСтърсен, колко си "успял" и "грамотен" :lol: :lol: :lol:
Плувай и наистина не ме занимавай повече, г-н Нобелов лауреат.

kanar
Регистриран: 17 сеп 2014, 15:38

Re: Общи приказки!

Мнение от kanar » 25 апр 2020, 12:22

Хахах кога си го купиха ,кога и тестваха батерията ....

Sent from my iPhone 11 Pro Max using Tapatalk Pro

pretorianec
Регистриран: 06 юли 2007, 16:11

Re: Нов бъг може да блокира iPhone със съобщение

Мнение от pretorianec » 25 апр 2020, 12:28

Spikul написа:
25 апр 2020, 12:09
pretorianec написа:
25 апр 2020, 11:51

Ами виж сега! И аз не си падам по-комплексари с 2лв в джоба дето аха-аха да си купят някой флагман ама все нещо става,и не им се получава,или тяхната 2г бангия е много добра и нямало смисъл да е сменяват, и тем подобни бля-бля,след което отново за пореден път ще чакаме другата година-другия флагман(разбира се супер мега як) и така! Ама какво да се прави наводнихте го тоя форум,гроздето ви е кисело айфона ви пречи,айфон аджиите ви дразнят обаче същевременно сте свръх компетентни във всичко(в това число и до неща до които даже самите вие признавате че не сте имали,и не сте се докосвали).
Колкото до теб персонално ми е как да кажа...изключително болно и тъжно че не можах да ти стана симпатичен....Най-вероятно разстърсен от тоя факт след като напиша това ще се депресирам зверски и ще се самоубия! Ако желаеш даже за да не дразня Ваше Величество” направо да помоля някой модератор да ми изтрие профила,за да ме няма изобщо и да не ти нарушавам спокойствието! Не е зле вместо да си пишеш мисловните полюции тук да вземеш малко да работиш току виж си изкарал за една ултра(което ще е много по-добре от колкто да лъскаш всяка вечер на ревюта в тубата)а до тогава чакай да ти дойде ъпдейта на китаеца...
Благодаря за красноречивостта и откровението, че съм пълен и завършен комплексар. Съжалявам, че няма как да не ти отговоря след толкова очевидни персонални нападки. Обаче шапка ти свалям как чудесно си се охарактеризирал сам. Жалко, че си функционално неграмотен и не знаеш значението на думата комплексар, но пък не ти пречи да избиваш комплекси на тема доходи, без дори да познаваш човека насреща.
Да, аз не работя, нямам 2 лева в джоба, а ти си най-големия баровец, който си е купил най-евтиния iPhone 11 pro max с 64 GB :lol: :lol: :lol:
Направо съм разСтърсен, колко си "успял" и "грамотен" :lol: :lol: :lol:
Плувай и наистина не ме занимавай повече, г-н Нобелов лауреат.
Така е! Най-евтиния си купих! Чакам те сега ти да си купиш най-евтината Ултра....
iPhone 11 Pro Max 64GB Space Gray
iPhone XR 64GB Space Gray
Apple Watch Series 5 44mm

Legolaself01
Регистриран: 16 май 2018, 17:28

Мнение от Legolaself01 » 25 апр 2020, 14:03

Сегашната ми бангия е 3-годишния note 8.
SD835, 6gb RAM, 256 gb storage.
Жесток телефон. Не го заменям за нищо.
Купих му кейс-батерия 8000 mAh.
Дори да купя друг, той ще си остане за мен.
Идеалната плочка, 2К дисплей, FM Radio, 3.5 мм жак, Android pay, ирис и fingerprint, DeX station.
Всичко работи без забележки.

pretorianec

Мнение от pretorianec » 25 апр 2020, 16:02

Legolaself01 написа:
25 апр 2020, 14:03
Идеалната плочка, 2К дисплей, FM Radio, 3.5 мм жак, Android pay, ирис и fingerprint, DeX station.
Супер....това само потвърждава много от нещата които казах,а именно щом и феновете на Самсунг предпочитат да си ползват 3 годишни модели,пред новото ултра бижу(което ти имаше)явно значи за доста неща съм бил прав! И,дай да не си говорим глупости сега че 3 годишния снапдрагон е дори по-добър от настоящия Ексинос(заради който си махнал Ултрата)....За дисплей,камера и т.н. изобщо да не говорим...

Legolaself01
Регистриран: 16 май 2018, 17:28

Мнение от Legolaself01 » 25 апр 2020, 18:47

pretorianec написа:
25 апр 2020, 16:02
Legolaself01 написа:
Супер....това само потвърждава много от нещата които казах,а именно щом и феновете на Самсунг предпочитат да си ползват 3 годишни модели,пред новото ултра бижу(което ти имаше)явно значи за доста неща съм бил прав! И,дай да не си говорим глупости сега че 3 годишния снапдрагон е дори по-добър от настоящия Ексинос(заради който си махнал Ултрата)....За дисплей,камера и т.н. изобщо да не говорим...
Изобщо не. Всяка година си купувам по едно нотче.
Изобщо нямам и намерение да пропускам.
и не е свързано дали новия има нещо повече от стария.
С каквато и машинка да съм, винаги извличам максимума от нея и правя същото, каквото и с първия ноут, стига хардуера да го позволява.

pretorianec

Мнение от pretorianec » 25 апр 2020, 19:06

Legolaself01 написа:
25 апр 2020, 18:47
pretorianec написа:
25 апр 2020, 16:02
Legolaself01 написа:
Изобщо не. Всяка година си купувам по едно нотче.
Изобщо нямам и намерение да пропускам.
и не е свързано дали новия има нещо повече от стария.
С каквато и машинка да съм, винаги извличам максимума от нея и правя същото, каквото и с първия ноут, стига хардуера да го позволява.
Къде тогава е Note 9 и Note 10? Защо не ползваш някой от тях,а точно 8?

kanar
Регистриран: 17 сеп 2014, 15:38

Мнение от kanar » 25 апр 2020, 19:07

Защото скъпия калъф батерия става само за Note 8

Sent from my iPhone 11 Pro Max using Tapatalk Pro

Потребителски аватар
Ванката
Регистриран: 15 сеп 2011, 10:28

Мнение от Ванката » 25 апр 2020, 21:02

Къде тогава е Note 9 и Note 10? Защо не ползваш някой от тях,а точно 8?
По-скоро си мисля, че ги колекционира, защото се кефи на серията. Познавам и други като него, даже единия има всички айфони от първия и ги държи във витрина у тях. Със сигурност се кефи на ноутовете и ги ползва пълноценно. Спомням си преди години, когато стана гафа с Note7, и само той не го върна, а го флашна с ром за S7 Edge. Мисля, че и сега си го ползва.
Samsung Galaxy S10+ PRISM SILVER 128GB
Samsung Galaxy S9+ CORAL BLUE 64GB
Samsung Galaxy Watch 46mm
Samsung Galaxy Buds+

apolon25
Регистриран: 01 мар 2005, 01:38

Re: Galaxy S20 Ultra

Мнение от apolon25 » 27 апр 2020, 00:18

Ето защо, горещо препоръчвам на айфон феновете, преди да се изръсят 2000 и косур лева за новия 12 , само да видят видеото и да си зададат въпроса, дали да не ми се доверят и да имат най- добрия телефоон за 2020, или ще се занимават с глупости и простотии айфонски! Така и така, давате 2000 лева дайте още малко и ще имате трепачанад трепачите във вашите чудесни и умни ръце. Вие заслужавате най доброто!!!! Запомните го!!!
Моля Видео!
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G Cosmic Black
128 Gb , 12 Gb Ram, Android 10.1; One UI 2
Chipset Exynos 990 (7 nm+) - Global
Закупен от Теленор България.

НАЙ-ДОБРИЯТ ТЕЛЕФОН ПРАВЕН НЯКОГА ОТ SAMSUNG. ВЗИМАЙТЕ ГО, КАКВО ЧАКАТЕ ПУСТИНЯЦИ :D

Отговори