Общи приказки!

Spikul
Регистриран: 23 ное 2014, 12:17

Re: Нов бъг може да блокира iPhone със съобщение

Мнение от Spikul » 25 апр 2020, 09:39

pretorianec написа:
25 апр 2020, 05:09
Spikul написа:
24 апр 2020, 22:42
iWolff написа:
24 апр 2020, 22:30
Точно Ultra не съм имал, имах 3-седмична “авантюра” с S20+, който с изключение на камерата си е същия. Е след тези 3 седмици Самсунг ме загубиха тотално. Завинаги. Така че не е като да нямам опит с прословутата серия S20.
Така ли било? Ами то освен камерата, дисплея е друг, RAM-та е друга, батерията е друга и най-вече цената е друга.
Къде се буташ изобщо при Ултрата? Всъщност нали ти беше казал, че си разкарал 20-ката именно заради камерата?
То и аз се бях вбесил на миналогодишната простотия с промоцията на Note 9, но сега как да отрека, че с Ултрата са направили супер телефон във всяко едно отношение?!
Аз не робувам на марки и дори съм гледал да купувам не токова популярни модели, най-вече заради камерата. Обаче никога не съм си позволявал да плюя заради самия хейт.
Какво общо има цената с това което той ти казва? И колко точно е разликата в бързина,и софтуер между S20 plus и Ultra? Говориш ми тала сякаш сравняваш модел от 2010г и сегашния...Виж,съгласен съм че с твоя умрял P20 дето хленчиш две теми по-нагоре че нямаш ъпдейт,Ултрата ти изглежда като устройство от друга планета,и като божество! Ти не робуваш на една марка?!? Я се погледни постове в последните месец-два и ще си поговорим пак,дали е така! Никой не ти е хейтил “бижуто”ей така! Още когато излезем тази тема във форума някои хора,абсолютно любезно(в това число и аз)се опитахме да кажем че това е много добър телефон,но също си има своите недостатъци като всеки един телефон,и че за цената която му искат това не е реално! Никъде не съм писал “купете си айфон,Самсунг са боклук” или нещо подобно! Да те светна за нещо,един форум е полезен тогава когато за едно устройство се говори,и се разискват не само с хубавите му страни,но и лошите! А перфектни телефони няма пич! Нито айфон,нито Самсунг,нищо....всеки си има силни и слаби страни! И когато се разискват и двете човек може накрая да направи информиран избор и дори да научи нещо,щото 2600лв не са малко пари нали?!? А като се пише в една тема само “супер е,мега звяр” и прочие глупости не за да се казва нищо за слабите чу страни,то колко обективна е тя? Ти лично колко пъти каза слабите страни на този телефон? Нали не робуваш на ничия марка? Или според теб той няма такива?!? И пак си повтаряем първия въпрос “Какво общо има цената”?
Ех, ти ако имаше малко чувство за такт, щеше да си проумял, че си ми антипатичен. и не желая да комуникирам с теб. За жалост дори не го разбра след като ти го написах директно няколко пъти!
Коментарът ми нито е насочен към теб, нито проумяваш разликата между S20+ и S20 Ultra, просто това не е за хора, които не виждат по-далеч от носа си.
Моя умрял P20 pro даже не е мой, аз дори не съществувам, а ти си хипер интелигентен - сега ще спреш ли да ме занимаваш вече?
Игнор за теб пич - това беше наистина последен отговор към теб!!!

Spikul

Re: Galaxy S20 Ultra

Мнение от Spikul » 25 апр 2020, 09:51

arakchiev написа:
25 апр 2020, 09:38
Spikul написа:
24 апр 2020, 19:33
arakchiev написа:
24 апр 2020, 10:41
Иначе сериозно - Аз гарантирам, че Xiaomi 10 Pro има много по-добър звук от Ултра! Срамота е китайска пръчка да е по-евтина и качествена от първокласния корейски жребец! Слагай слушалките, добави Ултра за сравнение на Speaker Test-a и чуй най-сетне КАЧЕСТВО и СИЛА! :lol: :lol: :lol: ;)

https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_10_p ... 2102p3.php
Не, че нещо, но все пак да те питам откога 24-bit/192kHz audio е по-добро от 32-bit/384kHz audio??? :shock:
Освен това я ни обясни как така S20 Ultra 5G и Realme X50 Pro 5G имат -23,2 LUFS, Huawei P40 Pro има -27,5 LUFS, а първенец е Xiaomi Mi 10 с ... -25,2 LUFS??? :shock:
А къде видя китаеца да по-качествен като отстъпва във всичко, само ти си знаеш.
Забелязвам, че ме преследваш из темите, за да ме засечеш за нещо, но сигурно си видял, че казвам да се пусне теста от Сиаомито и Ултрата, а не да се гледат цифричките и останалите телефони. На слушалките ми теста звучи по-добре от Сиаомито, но всъщност не ми пука за това изобщо - просто се бъзикам с Аполона, защото всяка следваща година говори същото, но по нов начин 😄😄
Малко е несериозно да се измъкваш с някакво преследване по темите. Точно на 3 твои мнение съм отговорил - страшно преследване, няма що. То тогава онези с айфоняците не знам какво трябва да са - патологични преследвачи :mrgreen:
Та в теста, който си дал, какво трябва да се чуе вместо да гледаме цифричките? С еднакви настройки на звука ли са, защото аз не видях еквалайзерите.
Тези тестове ще са акуратни ако всичко е еднакво, включително и настройките на камерите като ги съпоставят, а не едната снимка с ISO 50, другата с ISO 200, едната със скорост на затвора 1/10s, другата 1/30s. Това просто е некоректно сравнение.

Spikul

Мнение от Spikul » 25 апр 2020, 10:20

kanar написа:
25 апр 2020, 07:34
https://mobilebulgaria.com/news/apdeyti ... -s20-ultra
Туш ....ама как е възможно супер хипер мега ултра якия телефон размазващ скапаните айфони да не може да се фиксне , хаххаха има конспирация пак тук. Епъл са виновни ,че надуха цените на айфоните до 3 бона и сега корейската пръчка която струва 100$ а я мъчат и нея да я продават като премиум не могат да я оправят .....
конструктор лего ти си ?!
Ех мъко, мъко. Поне да беше прочел какво пише в статията. Има си физични закони и няма как да снима голям сензор в макро режим под 10 см с това фиксирано фокусно разстояние.
Ти да не би с твоя айфон да може да снимаш на 5 см в макро режим?
Корейската пръчка не спряхте да я оплювате, да не ви бърка някъде?

pretorianec
Регистриран: 06 юли 2007, 16:11

Мнение от pretorianec » 25 апр 2020, 10:33

:x
Spikul написа:
25 апр 2020, 10:20
kanar написа:
25 апр 2020, 07:34
https://mobilebulgaria.com/news/apdeyti ... -s20-ultra
Туш ....ама как е възможно супер хипер мега ултра якия телефон размазващ скапаните айфони да не може да се фиксне , хаххаха има конспирация пак тук. Епъл са виновни ,че надуха цените на айфоните до 3 бона и сега корейската пръчка която струва 100$ а я мъчат и нея да я продават като премиум не могат да я оправят .....
конструктор лего ти си ?!
Ех мъко, мъко. Поне да беше прочел какво пише в статията. Има си физични закони и няма как да снима голям сензор в макро режим под 10 см с това фиксирано фокусно разстояние.
Ти да не би с твоя айфон да може да снимаш на 5 см в макро режим?
Корейската пръчка не спряхте да я оплювате, да не ви бърка някъде?
Сигурно с неговия айфон няма да може да снима 5см в макро режим! Ама той не е тръгнал да го твърди,или да го величае като най-неземното чудо на технологията измислено някога(с леко недоклатена камера,ама карай). Колкото до това като гледам как вече два месеца ги хвалиш и защитаваш “корейските пръчки” и с какъв кеф ясно се вижда на кой къде са му бръкнали(и колко му е кеф).....
iPhone 11 Pro Max 64GB Space Gray
iPhone XR 64GB Space Gray
Apple Watch Series 5 44mm

Spikul

Мнение от Spikul » 25 апр 2020, 10:44

Тази тема отдавна стана отдушник на избиване на комплекси и изливане на помия.
Та май е време да се заключи.
Ето аз казвам, че Ултрата е корейски боклук за 100$, защото не може да готви, не може да пере, не може да се яде, не може да прави рентгенови снимки, не може да интубира, не може да глади и т.н. Абе пълен боклук е щом го твърдят богоизбраните с айфони.

pretorianec

Мнение от pretorianec » 25 апр 2020, 11:34

Хайде сега! Да не имитираме някакво фалшифо съгласие с нещо,още повече на фона на последните месеци! Колкото до темата,ти лично,и още няколко човека е превърнахте в поредния култ към поредния супер мега ултра модел на Самсунг,като когато някой се опитваше да каже нещо различно от това колко е супер-ултра-мега-як този телефон,и да бъде обективен(в това число и хора които са притежавали този телефон)беше заклеймяван като хейтър,ябълков фен,зомби,и още какво ли не! Точно с този начин на действие успяхте до голяма степен да откажете да коментират и именно тези които имат(или са имали)телефона и сами си “осрахте” темата!

Потребителски аватар
toshvel
Регистриран: 19 апр 2020, 11:31

Re: Общи приказки!

Мнение от toshvel » 25 апр 2020, 11:34

Бая ревюта в ютуб-а има вече... Доста слаба батерия, уж последния A13 bionic,бла бла и кво........ доста малка батерия за 1000лв телефон, било то и най-бюджетният айфон.

kanar
Регистриран: 17 сеп 2014, 15:38

Мнение от kanar » 25 апр 2020, 11:36

Аз за каквото ми трябва айфона снимам! Нито съм тръгнал да го величая как е супер дупер топ , но вие двамата с конструктор лего не спряхте да плюете по айфоните и няма тема която да не сте осрали! Оня е виждал айфон на витрина но мнението му е все едно цял живот се е мъчил с този телефон и някой му е опрял дуло в главата да не използва друг телефон.
Аз съм и андроид ползвател имам Mate 20 Pro и определено ако не ползвах еко системата на епъл бих заложил здравo на Huawei но не и на самсунг достатъчно си изпатих с тях с Ноут 8

Sent from my iPhone 11 Pro Max using Tapatalk Pro

pretorianec

Re: Нов бъг може да блокира iPhone със съобщение

Мнение от pretorianec » 25 апр 2020, 11:51

Spikul написа:
25 апр 2020, 09:39
pretorianec написа:
25 апр 2020, 05:09
Spikul написа:
24 апр 2020, 22:42

Така ли било? Ами то освен камерата, дисплея е друг, RAM-та е друга, батерията е друга и най-вече цената е друга.
Къде се буташ изобщо при Ултрата? Всъщност нали ти беше казал, че си разкарал 20-ката именно заради камерата?
То и аз се бях вбесил на миналогодишната простотия с промоцията на Note 9, но сега как да отрека, че с Ултрата са направили супер телефон във всяко едно отношение?!
Аз не робувам на марки и дори съм гледал да купувам не токова популярни модели, най-вече заради камерата. Обаче никога не съм си позволявал да плюя заради самия хейт.
Какво общо има цената с това което той ти казва? И колко точно е разликата в бързина,и софтуер между S20 plus и Ultra? Говориш ми тала сякаш сравняваш модел от 2010г и сегашния...Виж,съгласен съм че с твоя умрял P20 дето хленчиш две теми по-нагоре че нямаш ъпдейт,Ултрата ти изглежда като устройство от друга планета,и като божество! Ти не робуваш на една марка?!? Я се погледни постове в последните месец-два и ще си поговорим пак,дали е така! Никой не ти е хейтил “бижуто”ей така! Още когато излезем тази тема във форума някои хора,абсолютно любезно(в това число и аз)се опитахме да кажем че това е много добър телефон,но също си има своите недостатъци като всеки един телефон,и че за цената която му искат това не е реално! Никъде не съм писал “купете си айфон,Самсунг са боклук” или нещо подобно! Да те светна за нещо,един форум е полезен тогава когато за едно устройство се говори,и се разискват не само с хубавите му страни,но и лошите! А перфектни телефони няма пич! Нито айфон,нито Самсунг,нищо....всеки си има силни и слаби страни! И когато се разискват и двете човек може накрая да направи информиран избор и дори да научи нещо,щото 2600лв не са малко пари нали?!? А като се пише в една тема само “супер е,мега звяр” и прочие глупости не за да се казва нищо за слабите чу страни,то колко обективна е тя? Ти лично колко пъти каза слабите страни на този телефон? Нали не робуваш на ничия марка? Или според теб той няма такива?!? И пак си повтаряем първия въпрос “Какво общо има цената”?
Ех, ти ако имаше малко чувство за такт, щеше да си проумял, че си ми антипатичен. и не желая да комуникирам с теб. За жалост дори не го разбра след като ти го написах директно няколко пъти!
Коментарът ми нито е насочен към теб, нито проумяваш разликата между S20+ и S20 Ultra, просто това не е за хора, които не виждат по-далеч от носа си.
Моя умрял P20 pro даже не е мой, аз дори не съществувам, а ти си хипер интелигентен - сега ще спреш ли да ме занимаваш вече?
Игнор за теб пич - това беше наистина последен отговор към теб!!!
Ами виж сега! И аз не си падам по-комплексари с 2лв в джоба дето аха-аха да си купят някой флагман ама все нещо става,и не им се получава,или тяхната 2г бангия е много добра и нямало смисъл да е сменяват, и тем подобни бля-бля,след което отново за пореден път ще чакаме другата година-другия флагман(разбира се супер мега як) и така! Ама какво да се прави наводнихте го тоя форум,гроздето ви е кисело айфона ви пречи,айфон аджиите ви дразнят обаче същевременно сте свръх компетентни във всичко(в това число и до неща до които даже самите вие признавате че не сте имали,и не сте се докосвали).
Колкото до теб персонално ми е как да кажа...изключително болно и тъжно че не можах да ти стана симпатичен....Най-вероятно разстърсен от тоя факт след като напиша това ще се депресирам зверски и ще се самоубия! Ако желаеш даже за да не дразня Ваше Величество” направо да помоля някой модератор да ми изтрие профила,за да ме няма изобщо и да не ти нарушавам спокойствието! Не е зле вместо да си пишеш мисловните полюции тук да вземеш малко да работиш току виж си изкарал за една ултра(което ще е много по-добре от колкто да лъскаш всяка вечер на ревюта в тубата)а до тогава чакай да ти дойде ъпдейта на китаеца...

Spikul

Мнение от Spikul » 25 апр 2020, 11:58

kanar написа:
25 апр 2020, 11:36
Аз за каквото ми трябва айфона снимам! Нито съм тръгнал да го величая как е супер дупер топ , но вие двамата с конструктор лего не спряхте да плюете по айфоните и няма тема която да не сте осрали! Оня е виждал айфон на витрина но мнението му е все едно цял живот се е мъчил с този телефон и някой му е опрял дуло в главата да не използва друг телефон.
Аз съм и андроид ползвател имам Mate 20 Pro и определено ако не ползвах еко системата на епъл бих заложил здравo на Huawei но не и на самсунг достатъчно си изпатих с тях с Ноут 8

Sent from my iPhone 11 Pro Max using Tapatalk Pro
Имам чувството, че айфоните са радиоактивни.
Яко халюцинираш. Дай едно мое мнение, където съм плюл по айфона!
Пръчки, мръчки, боклуци и т.н. са твои думи, не мои!
Наистина сте толкова облъчени зомбита, че дори не знаете кой какво е написал, стига да се спами и плюе!

Отговори