Моля за помощ относно позвъняване от частен номер

Nik21
Регистриран: 25 дек 2018, 09:22

Re: Моля за помощ относно позвъняване от частен номер

Мнение от Nik21 » 10 мар 2020, 07:20

Колега, я ми кажи, Гешев кой съд е питал и въобще чакал ли е някой съд да му издаде "разпореждане за предоставяне на достъп до данните" (твоя цитата), за да подслушва телефона на Румен Радев и да публикува съдържанието на разговора??? Гешев се допита единствено до Конституционния съд, дали има право да "закопчее" Румен Радев - тоест Конституционният съд да му "обясни", докъде се простира имунитета на Президента. Никой друг Прокуратурата не пита и не чака разрешение, Прокуратурата в България е неподконтролна и това на няколко пъти беше заявено от Веницианската комисия, че тази практика в България грубо потъпква ЕС норми, обаче Бат`Бойко си прави оглушки и не предприема никакви мерки.

Spikul
Регистриран: 23 ное 2014, 12:17

Мнение от Spikul » 10 мар 2020, 07:44

Nik21 написа:
09 мар 2020, 23:24
Spikul написа:
09 мар 2020, 22:16
Ти кой си да ми казваш, след като в закона за електронните съобщения си пише следното:
"Чл. 251г. (Нов - ДВ, бр. 24 от 2015 г., в сила от 31.03.2015 г.) (1) Достъпът до данните по чл. 251б, ал. 1 се осъществява след разрешение от председателя на районния съд или от оправомощен от него съдия по седалището на органа, който е поискал достъп, за което се издава разпореждане за предоставяне на достъп до данните".
Усещаш ли колко смешно изглежда написаното от теб, с този нелеп насърчителен тон, след като си абсолютно бос по темата! Ти не правиш разлика между полиция, прокуратура и съд, но си тръгнал да ми обясняваш колко много разбираш ли?
Абе смешнико, не се прави на разбирач в неща, които не разбираш. На следователите от Окръжните прокуратури не им е нужно разрешение на съда, за достъп до личните данни на подозреваемите!!! Как ще си оформят досъдебното производство и ще изготвят обвинителния акт за пред съда, ако съда ще им дава разрешение, дали да работят или не???
Я си мери приказките! Смешник ще викаш на баща си.
Аз тази работа, когато съм я работил, ти сигурно не си се бръснал още! Следователите не се занимават с престъпления от общ характер, още по-малко с телефонни подслушвания.
Направо се чудя що за човек трябва да си, за да си толкова невеж и в същото време да си толкова нагъл?!

NSWDG
Регистриран: 03 май 2004, 19:02

Мнение от NSWDG » 10 мар 2020, 08:45

IphoneXSMax написа:
09 мар 2020, 21:45
Някой те търси, отговори и ще разбереш ;)
Ако няма с какво да помогнеш, по добре си замълчи...
==================
MTAN2LL/A

NSWDG
Регистриран: 03 май 2004, 19:02

Мнение от NSWDG » 10 мар 2020, 08:48

monster789 написа:
09 мар 2020, 22:38
Пренасочи разговорите съм към друг твой номер за кратко и скритият номер би трябвало да се появи на другото ти устройство.
Няма са св появи. Ще изпише номерът, за който е активирано пренасочване+unknown number. И на мен това ми докде на акъла, пробвах го, ама ядец.
==================
MTAN2LL/A

Воден-дух
Регистриран: 01 дек 2010, 14:58

Мнение от Воден-дух » 10 мар 2020, 09:32

Spikul написа:
10 мар 2020, 07:44
Следователите не се занимават с престъпления от общ характер...
Ако си юрист - избърши си задника с дипломата си (най-вероятно купена)!

Потребителски аватар
Ванката
Регистриран: 15 сеп 2011, 10:28

Мнение от Ванката » 10 мар 2020, 09:46

Nik21 написа:
10 мар 2020, 07:20
Колега, я ми кажи, Гешев кой съд е питал и въобще чакал ли е някой съд да му издаде "разпореждане за предоставяне на достъп до данните" (твоя цитата), за да подслушва телефона на Румен Радев и да публикува съдържанието на разговора??? Гешев се допита единствено до Конституционния съд, дали има право да "закопчее" Румен Радев - тоест Конституционният съд да му "обясни", докъде се простира имунитета на Президента. Никой друг Прокуратурата не пита и не чака разрешение, Прокуратурата в България е неподконтролна и това на няколко пъти беше заявено от Веницианската комисия, че тази практика в България грубо потъпква ЕС норми, обаче Бат`Бойко си прави оглушки и не предприема никакви мерки.
Гешев е главен прокурор и самият той има правото да издаде тази заповед! Без прокурорска заповед нито можеш да следиш някого, нито да го подслушваш, нито да получаваш данни от мобилните оператори, нито да извършваш обиск! Казвам това, което ми каза жената, която е юрист и знае всички закони на вода.
Samsung Galaxy S10+ PRISM SILVER 128GB
Samsung Galaxy Watch 46mm
Samsung Galaxy Buds+

IphoneXSMax
Регистриран: 18 фев 2020, 15:00

Мнение от IphoneXSMax » 10 мар 2020, 16:04

Автора да отговори на позвъняването, и ще разбере кой го търси, елеменатрно е.

ndmalinova
Регистриран: 09 мар 2020, 18:42

Мнение от ndmalinova » 10 мар 2020, 17:04

Това е че немога да го отговоря,само ми се клипва.

Отговори