Досадните коледни реклами на А1

Потребителски аватар
PoceH_BS
Регистриран: 02 сеп 2014, 08:05

Re: Re: Re: Досадните коледни реклами на А1

Мнение от PoceH_BS » 15 дек 2018, 09:22

Определено си го гледа, то какво друго можеш да очакваш от "експерт по сигурността" на който Убочението е субсидирано от великите американски щати, а не знае какво е /etc/hosts и как да го използва... :D:D:D

По темата: който знае и разбира - реклами не вижда. На TV-то е още по-лесно има едно у-во по народнуму му казват "вафла" с което лесно се сменят каналите, не е като едно време с ТЕМП, Рубин и т.н. :D
Coolpad Cool1 dual / Custom ROM.

tzincbg
Регистриран: 22 май 2014, 08:20

Re: Re: Re: Re: Досадните коледни реклами на А1

Мнение от tzincbg » 15 дек 2018, 12:55

То вафлата хубаво, ама често трябва да смениш 5 канала, докато попаднеш на канал без реклама и там някаква жена обяснява как да си развалиш магия на импулсен телефон, а на съседния - ползите от пиенето на урина...
Travel Channel си харесвам аз, дори "рекламите" им всъщност са други пътешествия накратко, само е гадно, когато по пет часа някакви се правят, че си избират дом...

sladyrko
Регистриран: 01 апр 2009, 18:02

Re: Re: Re: Re: Досадните коледни реклами на А1

Мнение от sladyrko » 15 дек 2018, 13:26

Пак много разбирачи тука - Ей сега ще си променя хоста в Айфона. Росен понеже е МНОГО технически грамотен, явно може.

За Андроид до колкото знам трябва Руут - ей сега хората ще си руутват телефоните... А дори да ги - няма да си инсталират някое приложение, ами ще едитват сами - нали трябва да изглеждат технически грамотни....

И като сте толкова много технически грамотни - да бяхте чули за Pi Hole - това поне е нещо различно и покрива целия интернет - домашен.

Пак темата: Аз знам повече - ти си по-тъп от мен...

За рекламите: Какво се очаква, всяка да е различна? Много ресурси, лоши рекламни агенции - това е резултата.

На който не му се гледа - тегли всичко от нета или по стрийминг услугите - друг вариант няма.

Аз лично спирам звука на телевизора като почнат рекламите и го пускам когато свършат. Едва ли има нещо което ще ме интересува, а и картинките стигат да схванеш за какво става дума.

Честно казано бих предпочел тези реклами всеки ден, пред това да дават по 10 минути за Дормео, стари бабички носещи маратонки, кранчета за вода и други подобни телешопинги.
Бъдете добри едни към други! Да обиждаш някого заради предпочитанията му е много ниско! Намасте!

Отговори