Виваком увеличиха цените на своите планове

В@НК0
Регистриран: 18 окт 2011, 08:46

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Виваком увеличиха цените на своите плановв

Мнение от В@НК0 » 04 сеп 2018, 23:53

Можеш да минеш на по-висок стандартен план (без отстъпки), но само ако месечната му такса е по-висока от стандартната такса на плана, на който си в момента. Тоест трябва да махнеш отстъпките в таксата от промо плана, на който си в момента.
Освен това може да те накарат да подпишеш нов двегодишен договор. Също така при подписването на новия договор няма да ти дадат нов телефон ако си взел при предишното преподписване. Освен това няма да ти удължат абонамента за ТВ го до срока на новия договор и ще трябва да го спираш предсрочно.
Казвам го от опит, защото бях в такава схема. Нека някой ми посочи къде в общите условия или другаде го пише това.

Потребителски аватар
Вито
Регистриран: 09 яну 2008, 01:07

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Виваком увеличиха цените на своите плановв

Мнение от Вито » 04 сеп 2018, 23:57

Мога да мина на промоционалния план! Говорил съм с управителя на офиса. Глупости повече не ми се четат. Много добре знам, че телефон не мога да взема след като вече съм купил.
HUAWEI Mate 10 Pro Blue
LG G4 Black, Red & Brown Leather
NOKIA 808 PureView Black

В@НК0
Регистриран: 18 окт 2011, 08:46

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Виваком увеличиха цените на своите плановв

Мнение от В@НК0 » 05 сеп 2018, 00:07

И на мен не ми се четат глупостите ти цял ден.Не можеш да минеш на промоционален план преди последните три месеца. И това го знам от опит.
А ако нещо с връзки си уредиш е друг въпрос.
Значи всичко може. Затова се възмущаваме някои хора от виваком. Излиза, че някои сме по-равни от други.
А като си такъв мъж докажи се. Мини на по-високия промоционален план и го покажи сниман. Аре.

Потребителски аватар
PoceH_BS
Регистриран: 02 сеп 2014, 08:05

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Виваком увеличиха цените на своите плановв

Мнение от PoceH_BS » 05 сеп 2018, 00:22

[Quote]Мога да мина на промоционалния план![/Quote]

Можеш, но няма да му ползваш промоционалните, а ще бъде на стандартните условия. На бавен няма смисъл да се обяснява повече. Иди и питай утре.

[Quote]Ако искам мога да мина на по-скъп план още сега, набий си го в главата![/Quote]

Ами виж какво съм написал вече, преди да почнеш да се пенявиш:

[Quote]при Виваком по всяко едно време можеш да преподпишеш към по-висока такса[/Quote]

Поне вземи да четеш с разбиране, за това, че си бавен няма спасение.
Coolpad Cool1 dual / Custom ROM.

Потребителски аватар
Вито
Регистриран: 09 яну 2008, 01:07

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Виваком увеличиха цените на своите плановв

Мнение от Вито » 05 сеп 2018, 00:55

Ей сега, ще мина на нов план заради тебе, че и да снимам. :D Специално за вас с Роско.
HUAWEI Mate 10 Pro Blue
LG G4 Black, Red & Brown Leather
NOKIA 808 PureView Black

ET
Регистриран: 04 дек 2005, 00:16

Re: Виваком увеличиха цените на своите планове

Мнение от ET » 11 сеп 2018, 14:25

И аз забелязах, че MOBIX-интернета е с няколко лв. нагоре, а също и другия интернет с бисквитката - 4G WI-FI модема, освен това оттам са махнали най-изгодния план от 21 лв. за 50 Гб.

Мilen
Регистриран: 29 окт 2014, 14:46

Re: Re: Виваком увеличиха цените на своите планове

Мнение от Мilen » 11 сеп 2018, 14:35

За 20 лв. с 50 000 МБ беше промоция за август. Сега си е на старата промоция от юли- 35 000 МБ за 20 лв. с бисквитка за 1 лв.:https://www.vivacom.bg/bg/residential/ceni-i-uslugi/promocii/mobilni-uslugi/4g-djoben-wi-fi-internet

Отново най-изгодно в сравнение с останалите два оператора!

Отговори