От Vivacom tv go са ми премахнали "дискавъри"

sabin_zaimov
Регистриран: 03 май 2011, 20:40

Re: От Vivacom tv go са ми премахнали "дискавъри"

Мнение от sabin_zaimov » 05 юли 2017, 11:24

От Виваком неустойка няма да получиш, ако тази услуга не ти трябва закриваи я със време защото мисля, че има едномесечен срок в който да го направиш без неустойка. От Виваком постоянно влошават качеството на тази услуга. Преди време отпадна National Geographic от други отпаднаха част от функциите. Интереса към тази услуга най - вероятно е нисък. Ловя бас че 3/4 от абонатите на приложението им е пробутано между други услуги и доста голяма част от тях и хал хабер си нямат че дори го притежават.

Потребителски аватар
PoceH_BS
Регистриран: 02 сеп 2014, 08:05

Re: Re: Re: От Vivacom tv go са ми премахнали "дискавъри"

Мнение от PoceH_BS » 05 юли 2017, 15:19

[Quote]В българските закони всички договори трябва да бъдат равнопоставени и за двете страни.[/Quote]

Явно и на адвокат се правиш, ами успех ти пожелавам и да ги осъдиш голяма неустойка да ти платят, но като ти гледам правописа... :D:D:D
Coolpad Cool1 dual / Custom ROM.

AVKansazov
Регистриран: 22 сеп 2010, 14:10

Re: Re: Re: Re: От Vivacom tv go са ми премахнали "дискавъри"

Мнение от AVKansazov » 05 юли 2017, 16:51

Темата ме заинтересува да си поиграя отново с приложението което получи обновяване миналата седмица и изненада... фрий версията вече върви на телефон през друга мобилна мрежа, няма ограничение :)
Lenovo Moto Z2 Force 9.0 + Lenovo Z6 Pro 9.0 + Huawei MediaPad M5 Lite 8.0 + Xiaomi MiBox 3 8.0
+ Xiaomi MiBox S 9.0 + Huawei Watch GT Sport + Huawei Band 3 Pro

vilimir
Регистриран: 08 юни 2012, 04:22

Re: Re: Re: Re: Re: От Vivacom tv go са ми премахнали "дискавъри"

Мнение от vilimir » 05 юли 2017, 17:05

Вече ми прекратиха договора за tv go,но си гледам 15 канала безплатно

AVKansazov
Регистриран: 22 сеп 2010, 14:10

Re: Re: Re: Re: Re: Re: От Vivacom tv go са ми премахнали "дискавъри"

Мнение от AVKansazov » 05 юли 2017, 17:24

Фрий пакета е достъпен за всеки който има договор с вивата.Въпросът е че досега правеше мизерии и не искаше да тръгне през wi-fi и чужда мобилна мрежа на телефоните и някои други устройства ако си с безплатния фрий пакет а не с пълния.
Lenovo Moto Z2 Force 9.0 + Lenovo Z6 Pro 9.0 + Huawei MediaPad M5 Lite 8.0 + Xiaomi MiBox 3 8.0
+ Xiaomi MiBox S 9.0 + Huawei Watch GT Sport + Huawei Band 3 Pro

Doondie
Регистриран: 03 юли 2017, 06:52

Мнение от Doondie » 06 юли 2017, 07:57

Би трябвало да дължат неустойка така, както от нас искат, ако сме некоректни, но на този етап не виждам воля да се промени статуквото. Ето например в ЗЗП има следното:
[Quote]Чл. 143. Неравноправна клауза в договор, сключен с потребител, е всяка уговорка в негова вреда, която не отговаря на изискването за добросъвестност и води до значително неравновесие между правата и задълженията на търговеца или доставчика и потребителя, като:
[...]
11. позволява на търговеца или доставчика да променя едностранно без основание характеристиките на стоката или услугата;
[...][/Quote]
Съмнявам се обаче, че някой - потребител или институция - ще предприеме каквото и да е.

Потребителски аватар
PoceH_BS

Re: Re: От Vivacom tv go са ми премахнали "дискавъри"

Мнение от PoceH_BS » 06 юли 2017, 12:16

Щеше да е вярно, ако в договора ти поименно бяха записани каналите които са задължени да ти предоставят. В случая в договора ти пише, че ще получаваш 45 канала. Реално Виваком не са нарушили договора и си го спазват - услугата си работи. Това, че са променили някой канали с други е съвсем отделен въпрос.

vilimir
Регистриран: 08 юни 2012, 04:22

Re: Re: Re: От Vivacom tv go са ми премахнали "дискавъри"

Мнение от vilimir » 06 юли 2017, 16:02

Че нали затова ,че поименно имах каналите ми разрешиха да прекратя договора си с тях за tv go

Потребителски аватар
PoceH_BS

Re: Re: Re: Re: От Vivacom tv go са ми премахнали "дискавъри"

Мнение от PoceH_BS » 06 юли 2017, 17:10

Покажи снимка от договора.

velnsl
Регистриран: 30 сеп 2007, 00:08

Мнение от velnsl » 06 юли 2017, 21:54

По принцип в договора трябва да си пише.
Колегата е прав за договорите - там трябва да си пише. Ама при 3лв такса, каква неустойка да се очаква? Предполагам тук отново става дума за принципи.

Най-после да разбера, че имало модератор в този сайт. Епъла най-после го няма.

Това е хубавото на виваком - предоставят ти възможност да прекратиш договора, за разлика от мтел.

Отговори