Виваком са пуснали 2 000 000 мегабайта интернет пакет подарък на част от клиентите си за тестване на мрежата

Потребителски аватар
Ванката
Регистриран: 15 сеп 2011, 10:28

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Виваком са пуснали 2 терабайта интернет пакет подарък на лоялните си клиенти

Мнение от Ванката » 18 юли 2017, 16:49

Не само това, но доколкото разбрах дори не е нужно да ходиш до офис. Можеш да го свършиш и по телефона на 123.
Samsung Galaxy S10+ PRISM SILVER 128GB
Samsung Galaxy Watch 46mm
Samsung Galaxy Buds+

mitkobs
Регистриран: 02 сеп 2012, 01:46

Re: Виваком са пуснали 2 000 000 мегабайта интернет пакет подарък на част от клиентите си за тестване на мрежата

Мнение от mitkobs » 18 юли 2017, 18:00

Не е вярно това не става през 123. Ако имаш повече услуги можеш да искараш номера, за който искаш да вдигнеш тарифния план от клиентският ти номер и да подпишеш на Smart U , но задължително 24 месечен договор и то на цена от 50 лева.Това ми казаха на мен от 123 и магазин на Виваком и затова ще изчакам до декември като вляза в тримесечието с всички услуги за преподписване.
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G Cosmic black
Galaxy Watch 46mm Silver

В@НК0
Регистриран: 18 окт 2011, 08:46

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Виваком са пуснали 2 терабайта интернет пакет подарък на лоялните си клиенти

Мнение от В@НК0 » 19 юли 2017, 14:19

За две години е договорът. По телефона при мен не стана. Тоест смяна на тарифен план не може. Само в офис и с подписване на договор. Не дават телефон. TV GO ако имаш абонамент няма да ти го удължат до края на новия договор. Ще ти важи за срока на стария договор.

Nik_21
Регистриран: 02 фев 2017, 14:17

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Виваком са пуснали 2 терабайта интернет пакет подарък на лоялните си клиенти

Мнение от Nik_21 » 19 юли 2017, 20:00

[Quote]Все още имам 2TB до 22-ри:[/Quote]
Моите 2ТВ вече ги спряха на 15.07.2017 г.
Доволно, "берекет версин" на Виваком за това което ни дадоха до тук,(на някой ни дадоха, на други не).

ET
Регистриран: 04 дек 2005, 00:16

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Виваком са пуснали 2 терабайта интернет пакет подарък на лоялните си клиенти

Мнение от ET » 20 юли 2017, 00:00

Моите за заблуда първоначално на 15 ги пуснаха до 15 август, а на 17 през деня ги махнаха, но както и да е. Което си мисля, е че не бих бързал да сключа договор за неограничения нет на 50 лв. Тъй като ми се струва, че тия нови планове и цени са до голяма степен експериментални, а също така и в тях липсва пропорцията между цената и обема на интернета - от 15 Гб за 40 лв се отива директно на 50 лв неограничени. И на трите оператора плановете с интернета са много зле. Плановете само за интернет също тръгнаха назад. Затова ми се струва, че сега е време за изчакване и ориентиране, отколкото за подписване на договори на новите планове.

efonbulgaria
Регистриран: 20 юли 2017, 17:30

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Виваком са пуснали 2 терабайта интернет пакет подарък на лоялните си клиенти

Мнение от efonbulgaria » 20 юли 2017, 17:36

Плановете Smart U на Виваком направо разцепиха мрака но за жалост не са по мярка на голяма част от пребиваващите тук.

sabin_zaimov
Регистриран: 03 май 2011, 20:40

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Виваком са пуснали 2 терабайта интернет пакет подарък на лоялните си клиенти

Мнение от sabin_zaimov » 21 юли 2017, 10:51

[Quote]Плановете Smart U на Виваком направо разцепиха мрака но за жалост не са по мярка на голяма част от пребиваващите тук.
[/Quote]
Значи нищо не са разцепили.
И при мен са аут останаха 5 GB които са по план. Май темата вече взе да се изчерпва.

Потребителски аватар
PoceH_BS
Регистриран: 02 сеп 2014, 08:05

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Виваком са пуснали 2 терабайта интернет пакет подарък на лоялните си клиенти

Мнение от PoceH_BS » 21 юли 2017, 11:16

[Quote]Значи нищо не са разцепили.[/Quote]

Можеш ли да покажеш в БГ за половината цена на U-то същите условия? Веднага ще направя поне 5 договора за отскок... :)
Coolpad Cool1 dual / Custom ROM.

Потребителски аватар
centur
Регистриран: 10 авг 2005, 22:39

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Виваком са пуснали 2 терабайта интернет пакет подарък на лоялните си клиенти

Мнение от centur » 21 юли 2017, 12:20

[Quote]sabin_zaimov:
И при мен са аут останаха 5 GB които са по план.[/Quote]

При мен все още са си валидни:

Потребителски аватар
Ванката
Регистриран: 15 сеп 2011, 10:28

Мнение от Ванката » 21 юли 2017, 12:35

Теб те зануляват по спомени утре, нали? Един съвет от мен, не бързай да точиш дори и да ти ги пуснат отново, защото до два-три дни след това, ще ти ги махнат и може да се окаже, че си си източил 12 000 мегабайта. Аз горе-долу така се прецаках. Добре, че имам теленорската с 25-те гигабайта. :D:P
Samsung Galaxy S10+ PRISM SILVER 128GB
Samsung Galaxy Watch 46mm
Samsung Galaxy Buds+

Отговори