Виваком са пуснали 2 000 000 мегабайта интернет пакет подарък на част от клиентите си за тестване на мрежата

Потребителски аватар
centur
Регистриран: 10 авг 2005, 22:39

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Виваком са пуснали 2 000 000 мегабайта интернет пакет подарък на част от клиентите си за тестване на мрежата

Мнение от centur » 04 юли 2017, 10:12

[Quote]lubomanev:
щели да важат до края на месеца. Поне така ми обясниха.[/Quote]

Първоначално щяха да важат до 31-ви май, после до края на юни, а сега на теб са ти казали до края на юли, ама мен доста ме съмнява щом 4-ти месец по ред имам 2TB точно този месец да решат да ги отрежат.

sabin_zaimov
Регистриран: 03 май 2011, 20:40

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Виваком са пуснали 2 000 000 мегабайта интернет пакет подарък на част от клиентите си за тестване на мрежата

Мнение от sabin_zaimov » 04 юли 2017, 10:24

Само това, че ние правим догатки показва какъв хаус цари във Виваком, ако ще да тестват мрежата най - логично е първо да получат "безкрайно" много трафик служителите на фирмата които най лесно ще дадат обратна връзка. Пак да кажа на техните служителски карти стандартно са с 10 гб, някой имат други не 2 терабайта. Най - малкото щяха да спуснат някакви опорни точки до техните магазини за клиентите които идват да питат. Но както и да е когато е в полза на клиента е ок. Пак казвам безкрайно съм доволен от включените услуги които имам за цената която плащам.

sabin_zaimov
Регистриран: 03 май 2011, 20:40

Мнение от sabin_zaimov » 04 юли 2017, 10:26

Само това, че ние правим догатки показва какъв хаус цари във Виваком, ако ще да тестват мрежата най - логично е първо да получат "безкрайно" много трафик служителите на фирмата които най лесно ще дадат обратна връзка. Пак да кажа на техните служителски карти стандартно са с 10 гб, някой имат други не 2 терабайта. Най - малкото щяха да спуснат някакви опорни точки до техните магазини за клиентите които идват да питат. Но както и да е когато е в полза на клиента е ок. Пак казвам безкрайно съм доволен от включените услуги които имам за цената която плащам.

Воден-дух
Регистриран: 01 дек 2010, 14:58

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Виваком са пуснали 2 000 000 мегабайта интернет пакет подарък на част от клиентите си за тестване на мрежата

Мнение от Воден-дух » 04 юли 2017, 10:40

А га ги ядохте кИфтетата не рИвахте, нали... Сега на тия с двата терабайта трябва да ви изпраскат фактури със стойността на потреблението на мобилни данни над включените по договорите ви :D

Ванката
Регистриран: 15 сеп 2011, 10:28

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Виваком са пуснали 2 000 000 мегабайта интернет пакет подарък на част от клиентите си за тестване на мрежата

Мнение от Ванката » 04 юли 2017, 10:44

Братче, голяма злоба се лее от тебе, честно. Но обикновенно злобарите са лузърите в живота! (yes)
Samsung Galaxy S10+ PRISM SILVER 128GB
Samsung MicroSD 128GB EVO Plus UHS-I (U3)
Samsung Galaxy S9+ CORAL BLUE 64GB
GARMIN vivoactive 3

Потребителски аватар
centur
Регистриран: 10 авг 2005, 22:39

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Виваком са пуснали 2 000 000 мегабайта интернет пакет подарък на част от клиентите си за тестване на мрежата

Мнение от centur » 04 юли 2017, 10:55

[Quote]Воден-дух:
трябва да ви изпраскат фактури със стойността на потреблението на мобилни данни над включените по договорите ви [/Quote]

Само да опитат, но нямат шанс, защото в договорите ни пише, че след изчерпване на трафика на максимална скорост ще бъде намалена скоростта, а не спрян интернета или да си доплащаш потреблението над интернет пакета.

celitel
Регистриран: 19 апр 2017, 14:34

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Виваком са пуснали 2 000 000 мегабайта интернет пакет подарък на част от клиентите си за тестване на мрежата

Мнение от celitel » 04 юли 2017, 11:01

Да не говорим, че заеади това и никой не е длъжен да си следи колко е изчерпал и дали коректно се отчита. Може да изхарчиш над включените, без да разбереш. Не е твоя работада следиш, след като при всички случаи няма предвидено допълнително заплащане.

Ама Теленор нали са новият ”премиум” оператор, нормално е да изразява такива настроения.

Nik_21
Регистриран: 02 фев 2017, 14:17

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Виваком са пуснали 2 000 000 мегабайта интернет пакет подарък на част от клиентите си за тестване на мрежата

Мнение от Nik_21 » 11 юли 2017, 14:15

[Quote]Кранчето спря! Oт вчера вече съм със стандартните 6 GB.[/Quote] При мен като ги спряха и след 24 часа отново ми ги пуснаха (не съм им звънял, не съм ги молил). На теб също може да ти ги пуснат, проверявай на [u]data.vivacom.bg[/u]

Отговори