Боб с 2 годишен договор!

Alcant
Регистриран: 22 дек 2014, 21:49

Re: Боб с 2 годишен договор!

Мнение от Alcant » 03 окт 2019, 10:07

Много точно казано.

mjoy383
Регистриран: 19 ное 2018, 22:29

Мнение от mjoy383 » 03 окт 2019, 10:42

Аз от две години съм с безсрочен договор и никой по никакъв начин не може да ми пректати услугата. Отделно от това в договора пише: СРОЧЕН ЗА ОПРЕДЕЛЕНО ВРЕМЕ СЛЕД КОЕТО Е БЕЗСРОЧЕН!! НИКЪДЕ НЯАМА С едно месечно предизвестие от страна на ОПЕРАТОРА! Много ви моля да четем както трябва а не както ни е ок! Преди две години даже с виваком такъв филм ми спретанаха, но аз така или иначе ги извъртях и се отказах от услугата им комбинирай и спести и пак стана на моето. Четете добре договорите...има си пропуски в тях и ако ви се занимава може така хубаво да си ги осъдите, че даже ще вие без пари. Роуминг няма как да имаш в карата без такса поради регламнета на ЕС как се определя цената....влезте и вижте формулата. Единствено предплатените карти на Теленор имат роуминг при такива условия. По тази логика договори без срок с такса 50 лева не трябава да имат роуминг защото нямат срочен договор....моля ви се ....

defierofodds
Регистриран: 11 юли 2019, 07:00

Мнение от defierofodds » 03 окт 2019, 11:06

mjoy383 написа:
03 окт 2019, 10:42
Аз от две години съм с безсрочен договор и никой по никакъв начин не може да ми пректати услугата. Отделно от това в договора пише: СРОЧЕН ЗА ОПРЕДЕЛЕНО ВРЕМЕ СЛЕД КОЕТО Е БЕЗСРОЧЕН!! НИКЪДЕ НЯАМА С едно месечно предизвестие от страна на ОПЕРАТОРА! Много ви моля да четем както трябва а не както ни е ок! Преди две години даже с виваком такъв филм ми спретанаха, но аз така или иначе ги извъртях и се отказах от услугата им комбинирай и спести и пак стана на моето. Четете добре договорите...има си пропуски в тях и ако ви се занимава може така хубаво да си ги осъдите, че даже ще вие без пари. Роуминг няма как да имаш в карата без такса поради регламнета на ЕС как се определя цената....влезте и вижте формулата. Единствено предплатените карти на Теленор имат роуминг при такива условия. По тази логика договори без срок с такса 50 лева не трябава да имат роуминг защото нямат срочен договор....моля ви се ....
Пак те питам, щом според теб няма клауза за 1-месечно предизвестие, тогава ти как ще си го прекратиш? По твоята логика, и ти нямаш право да го прекратяваш. Пълни глупости са това. ;)

mjoy383

Мнение от mjoy383 » 03 окт 2019, 11:13

ВЕДНАГА КОГАТО НЯМАШ ДОГОВОР СЕ ПРЕКРАТЯВА И КЛАУЗАТА Е АБОНАТ -ОПЕРАТОР А НЕ ОПЕРАТОР- АБОНАТ! Ти можеш ли да четеш или си импровизираш? Ако пише, че и оператора може това е друго, но до този момент още не са се сетили да ебат клиентите си и така да ги карат винаги да преподписват, но до този момент не става..... Искам да ми покажеш как ще ми прекаратят договор без срок ....ей това ми покажи, че не ми е ясно как и как след като КРС ги задължи да пуснат абонаменти без срок там ще го прекратят на какво осноавние че ми е интересно. Ееее аман от разбирачи, все едно си пиша с поредния продавач от магазин който даже не знае, че оператора му предлага планове без срок на договор. И на такива попаднах и ме гледаха като изумени

mjoy383

Мнение от mjoy383 » 03 окт 2019, 11:16

Иначе глупостите са в твоята глава, а реалността е съвсем друго нещо!!! Невежеството е хубаво нещо за тези, които обаче могат да четат и следят даже и запетаите в договорите им. Виваком специално можеш да ги осъдиш поне по две точки, но на никой не му се занимава. В момента А1 са си отвори вратичка да ти вдигат таксата без да се опъваш ама трябва и това да четете като разписвате. Единствено ТЕЛЕНОР са със старите договорни рамки и е въпрос на време и те да ги променят. За това моят съвет е : който е доволен от плана си при ВИВАКОМ - ДА НЕ ПРЕДПОПИСВА ПРИ ТЕЛЕНОР СЪЩО А ПРИ А1 С АНЕКС

Alcant
Регистриран: 22 дек 2014, 21:49

Мнение от Alcant » 03 окт 2019, 11:26

Дискусията стана интетересна, но дано накрая да не сме всички от страната на булката....

mjoy383

Мнение от mjoy383 » 03 окт 2019, 11:42

Аз се занимавам с тези им простотии на Операторите от 2009г. Винаги чета всичко ( най-малкото ми е любопитно) и второ: винаги искам да знам как мога да не съм с окови с тях! Но сега са си отворили други вратички, но това което написах като препоръка всъщност ще им бърка в задника за напред защото цените още ще се вдигнат и не е далеч времето юни догодина ще има още по-високи цени за никакви планове. Първите с простотиите са Теленор с пакетите за нет към направления. Хем много - хем не се използват , а като свърши основния си капут с останалите. а тази скорост 64 кбс е меко казано НУЛЕВА! Изборът е на всеки един кой как ще го омае в магазина за да си изпълнят таргета за преподписване...аз приключих със срочните договори...повече няма да подпиша никога ...ок си ми е 50 лева със всичко неограничено и така ще си остана

defierofodds
Регистриран: 11 юли 2019, 07:00

Мнение от defierofodds » 03 окт 2019, 11:46

Аман от дървени философи. За такова нещо като "Общи условия" да си чувал? И да го няма в договора ти нещо, не значи, че го няма като правило. Ето ти извадка (От сайта на Боб):
54.а. (Доп. съгласувано с Решение № 639/13.04.2006 г. на КРС; изм. във връзка
с Промяната в Търговския регистър) A1 има право да прекрати
едностранно с 1 (едно) месечно писмено предизвестие Договора за
услуги при прекратяване на предоставянето на дадена услуга от страна
на A1 и в съответствие с търговската политика на дружеството.
Повече няма да се занимавам с теб, вярвай си колкото щеш в Дядо Коледа.

mjoy383

Мнение от mjoy383 » 03 окт 2019, 11:53

Хубаво! А защо тогава пратиха съобщения, че не могат да прекратят договора ? А ти стой и виж дали ще ти спрат фасула

mjoy383

Мнение от mjoy383 » 03 окт 2019, 11:57

искам да ми покажеш един на който услугата е спряна точно по този начин ....аре отворко!

Отговори