Скрити планове за частни лица (A1,Теленор,Виваком)

Потребителски аватар
Ванката
Регистриран: 15 сеп 2011, 10:28

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Скрити планове за частни лица (А1,Теленор,Виваком)

Мнение от Ванката » 17 окт 2018, 14:01

Освен да си изпросиш лек пердах в полицейското управление, (така ще се разминеш леко) или обвинение в нарушаване на обществения ред и глоба, друго няма да постигнеш. Защо пишете глупости не мога да разбера? Човекът е поставил линк, на който ясно се вижда, че предложенията са за съществуващи клиенти, а не за нови такива. Какви хора сте не мога да разбера, да правите скандали по магазините, защото не са ви дали нещо за което не са длъжни?! Ето и скрийншот от линка на човека!
Samsung Galaxy S10+ PRISM SILVER 128GB
Samsung Galaxy S9+ CORAL BLUE 64GB
GARMIN vivoactive 3

zaboraboy
Регистриран: 06 сеп 2005, 12:29

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Скрити планове за частни лица (А1,Теленор,Виваком)

Мнение от zaboraboy » 17 окт 2018, 14:11

А за абонати на Боб има ли преференции някакви,нали и ние такса плащаме?

Воден-дух
Регистриран: 01 дек 2010, 14:58

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Скрити планове за частни лица (А1,Теленор,Виваком)

Мнение от Воден-дух » 17 окт 2018, 14:15

Това е дискриминация! Пък и борбата за нови абонати е жестока :) По същия начин сега чанча и Вивата всеки път, като ми звънне някой пръч или пръчка по телефона да ми предлага оферта за преподписване :D

Потребителски аватар
Ванката
Регистриран: 15 сеп 2011, 10:28

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Скрити планове за частни лица (А1,Теленор,Виваком)

Мнение от Ванката » 17 окт 2018, 15:14

Не, бъркаш се, това не е дискриминация, а специално отношение към съществуващите клиенти, което е признак на лоялност и от двете страни. Няма никаква борба за клиенти между операторите, защото са само три, и като не те кефи единия, ще отидеш при другия. В крайна сметка са само три и отношението което показваш е само в твой минус и със сигурност се отразява накрая и в тяхната лоялност към теб. За това на едни ще дадат добри условия, а на други просто ще обърнат гръб. Като за европейски граждани, такова държание е недопустимо. Убедил съм се, че с лошо нищо не се постига в тоя живот и освен да ти отвърнат със същото, друго няма да направят. Такива селски изпълнения вече не вървят. Моля ви само да пишете по темата, ако можете с нещо да помогнете на останалите и за момент да оставите Балканския си манталитет в шкафа!
Samsung Galaxy S10+ PRISM SILVER 128GB
Samsung Galaxy S9+ CORAL BLUE 64GB
GARMIN vivoactive 3

scarybear
Регистриран: 06 авг 2007, 10:32

Мнение от scarybear » 17 окт 2018, 15:34

Точно че таблицата е за съществуващи абонати - тоест аз мога да преподпиша ако искам на unlimited 20 или 22 или който си избера, не да ми кажат 24 и 26 и това е (angry)

sevdo2000
Регистриран: 19 ное 2018, 22:29

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Скрити планове за частни лица (А1,Теленор,Виваком)

Мнение от sevdo2000 » 17 окт 2018, 15:39

Абе нека някой запознат да каже сега тези национални минути включват ли и стационарни номера. Преди изрично пишеше че не включват. Сега не се разбира.

ivo___
Регистриран: 06 юли 2010, 10:30

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Скрити планове за частни лица (А1,Теленор,Виваком)

Мнение от ivo___ » 17 окт 2018, 16:24

Добре де. Защо не четете? https://media.a1.bg/newsite2018/private/pdf/obshti-uslovia/A1-One-SO-unl.pdf
Мисля всичко е описано.(whistle)

sevdo2000
Регистриран: 19 ное 2018, 22:29

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Скрити планове за частни лица (А1,Теленор,Виваком)

Мнение от sevdo2000 » 17 окт 2018, 16:58

В случая да, вижда се че не са изключени минутите на стационарните телефони, т.е. може да се говори с тях безплатно. Но и на предишния ми план бяха такива условията, но ме таксуваше на стационарни.

Потребителски аватар
Вито
Регистриран: 09 яну 2008, 01:07

Мнение от Вито » 18 окт 2018, 13:07

Специално за тебе, че изтриха мненията от другата тема.
План L подписан август сменен на L+ подписан октомври. За 2018 иде реч, да не помислиш, че има разлика няколко години в подписите. Друг път мисли преди да наричаш някой лъжец или трол. Ти освен да мрънкаш в тоя форум друго не правиш.
Обърни специално внимание на [B]"Промяна на тарифен план: Продължаване срока на договора"[/B] и [B]"промоцията е валидна при преподписване на съществуващ договор"! [/B]
Айде спи спокойно сега.
HUAWEI Mate 10 Pro Blue
NOKIA 808 PureView Black

Stefan Peykov
Регистриран: 02 юни 2016, 03:33

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Скрити планове за частни лица (А1,Теленор,Виваком)

Мнение от Stefan Peykov » 18 окт 2018, 17:09

Днес от Теленор ми предложиха оферта 20.99 лева за неограничени минути към всичи в България и 10 GB нет. Това е за продължаване на договора. Казаха ми, че след изтичане на договора цената и условията ще си останат такива

Отговори