Скрити планове за частни лица (A1,Теленор,Виваком)

lubomanev
Регистриран: 29 сеп 2005, 10:47

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Скрити планове за частни лица (М-тел,Теленор,Виваком)

Мнение от lubomanev » 06 апр 2018, 19:18

HBO Go, влиза в пакета за телевизия и интернет http://www.mtel.bg/mtel-NET-TV от сайта за 35 и стотинки, намален на 24 и стотинки и към този пакет е добавен и Макс СД за да се изравнят телевизиите към пакета който имах в предишния си договор. Мобилния план е 15лв неограничени само мобилни и 8гба интернет. Водело се троен пакет, няма го в сайта. Като дойде договора по куриер ще мога да прикача повече детайли ако някой се интересува

C20NE
Регистриран: 16 май 2018, 17:28

Re: Re: Re: Скрити планове за частни лица (М-тел,Теленор,Виваком)

Мнение от C20NE » 07 апр 2018, 02:38

Тъпото е, че тия смотани планове на Теленор- "Тотал" са вече от почти година (пуснати са на 17 май) и нови планове няма и няма. Чаках за Коледа, за Великден...- НЯМА. Ако не ми предложат нищо, до 4 седмици (когато ми изтича договота) ще ги сменя за някой друг оператор, Мтел и Виваком поне дават разни подаръци от време на време, разрових се из тая тема- гледам на колегите, лоялни клиенти на Мтел предлагат планове с 50% надолу от цената, а тия тъпани от Теленор не ги е грижа изобщо за клиентите им, нямало промоции, това били плановете. Сякаш са единствените оператори :D Кофтито е, че в момента съм в Германия и не знам защо не ми дава да се свържа с +3591515 (отдел клиенти). Та за 7-8 години лоялност към Теленор това получаваме- увеличаване на цената и намаляване на потреблението.

MapTo_D
Регистриран: 05 юни 2006, 13:21

Re: Re: Re: Re: Скрити планове за частни лица (М-тел,Теленор,Виваком)

Мнение от MapTo_D » 07 апр 2018, 08:05

Не се свързвате, защото номера не е точен, +359 891515 трябва да наберете, а не само +359 1515 ;)

Потребителски аватар
Ванката
Регистриран: 15 сеп 2011, 10:28

Re: Re: Re: Re: Re: Скрити планове за частни лица (М-тел,Теленор,Виваком)

Мнение от Ванката » 07 апр 2018, 08:29

Все още съм в Казанлък и онзи ден, като ходих до офис на Теленор, да си плащам дейтата ги попитах само информативно, дали ще ми предложат нещо. Отговорът беше положителен. Взеха ми телефонния номер и след празниците очаквам обаждане, но общо взето говорихме за стандартна такса, но с повече включени мегабайти плюс Ноут8. Става въпрос за пренос от Виваком. Така че пичове, предлагат се и винаги ще се предлагат планове за подновяване или пренос.
Samsung Galaxy S10+ PRISM SILVER 128GB
Samsung Galaxy Watch 46mm
Samsung Galaxy Buds+

Потребителски аватар
algor
Регистриран: 07 сеп 2006, 10:38

Re: Re: Re: Re: Скрити планове за частни лица (М-тел,Теленор,Виваком)

Мнение от algor » 07 апр 2018, 09:42

От Теленор не очаквайте скоро адекватна промяна нито на ценова политика, нито на планове.
Трябва да се приключи официално продажбата, да влезе новия собственик, да се анализира пазара към момента и (евентуално) чак тогава може да видите нещо лицеприятно.
Или може и да не видите, не е ясно.
Ако искаш незабавно да видиш резултатите от труда си, мий чинии!

bai_ivan
Регистриран: 16 май 2018, 17:28

Re: Скрити планове за частни лица (М-тел,Теленор,Виваком)

Мнение от bai_ivan » 07 апр 2018, 10:51

За друг телефон във Виваком - преподписване - неограничени - 10GB за 24 лв.(колкото плащам в момента за 16GB). Току що преподписвах за друг телефон - неограничени/8G за 19.99 лв. - казах им, че за 2GB повече 4 лв. няма да стане. Но това били предложенията в момента

lubomanev
Регистриран: 29 сеп 2005, 10:47

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Скрити планове за частни лица (М-тел,Теленор,Виваком)

Мнение от lubomanev » 07 апр 2018, 11:48

нова оферта за лоялни клиенти за преподписаване от МТЕЛ
18.09лв неограничени разговори към всички и 6Гба интернет, субсидирано устройство от тарифи без граници L.
22.30 лв отново неограничени разговори към всички и 8Гба интернет, за устройство се гледат тарифите 2XL. (в тази тарифа влизат 2500Мба за отдаване ако се пожелае, ако не, се ползват целите на основната карта).
Офертите важат 5 дена.

purko1
Регистриран: 18 сеп 2008, 23:04

Re: Re: Скрити планове за частни лица (М-тел,Теленор,Виваком)

Мнение от purko1 » 07 апр 2018, 11:48

На фона на актуалните планове в каталога и при положение ,че става дума за една услуга предложението поне за мен е добро,ползвайки друг оператор няма да ми ги предложат

Blue Sky
Регистриран: 18 мар 2015, 21:47

Re: Re: Скрити планове за частни лица (М-тел,Теленор,Виваком)

Мнение от Blue Sky » 09 апр 2018, 19:55

[B]Виваком: 11.99 лв, 2000 минути и 2000 МБ.[/B]
Ако не ви го предложат, обадете се на 123 и няма да имате проблеми.

На мен лично след тези селски тарикатлъци ми писна: в един магазин може, в друг - не, трябвало да изчакам да останат 3 месеца, 2 месеца, не знам си колко дни, можело да се появи в системата и т.н. Нито имам време, нито желание. Номера и без това не го ползвам аз, а реалният ползвател няма нужда от много минути. Приключвам с Виваком.

Качеството на услугите на Мтел е по-ниско, особено извън големите градове, но поне са гъвкави. Не харесвам Мтел, но ще прехвърля номера при тях. :)

tzincbg
Регистриран: 22 май 2014, 08:20

Re: Re: Re: Скрити планове за частни лица (М-тел,Теленор,Виваком)

Мнение от tzincbg » 09 апр 2018, 20:24

Просто отиваш в Глобал нет солюшънс преди да ги закрият и ще ти Го дадат, вече не им пука.

Отговори