Скрити планове за частни лица (A1,Теленор,Виваком)

DNST
Регистриран: 05 яну 2016, 09:40

Re: Re: Скрити планове за частни лица (М-тел,Теленор,Виваком)

Мнение от DNST » 02 яну 2017, 20:09

Тези оферти ми звучат като старите БЕЗКРАЙ планове, към които са добавени няколко допълнителни пакета с МБ (както при Смарт плановете на Виваком), безплатни за целия срок на договора. Все пак ако някой подпише нека потвърди теорията ми, ако е вярна.

Apple_fan
Регистриран: 24 ное 2013, 14:39

Re: Re: Re: Скрити планове за частни лица (М-тел,Теленор,Виваком)

Мнение от Apple_fan » 02 яну 2017, 20:12

[quote]Да не би Мтел да са притиснати вече от текучеството на абонати за да дават такива оферти, Епълфен?[/quote]
Ако бяха притиснати, щяха да обявят скритите си оферти официално. Освен това, официалните оферти през януари са същите, което означава, че Мтел се целят в финансова стабилност при мобилния сегмент и ръст при фиксирания.
[quote]Очевидно искат да си задържат и стотинкаджиите.[/quote]
Спокойно, всичко е наред при Мтел, както и при Теленор. Само Виваком са изпаднали в паника заради бъдещата им продажба. И това много добре го разбират двата им конкурента. Цяла година никой не отговори официално на офертите на оранжевите, защото им беше ясно, че те са с цел бърз ръст на показателите и продажба на по-висока цена. Първото обаче не се случи.

Пообразовайте се поне малко. Недейте да правите кръчмарски анализи между втората и третата чаша ракия. Разбирам, че повечето тук сте по-ограничени като интелект, но поне се постарайте малко.

Потребителски аватар
Mapuok
Регистриран: 30 юни 2016, 12:09

Re: Re: Re: Re: Скрити планове за частни лица (М-тел,Теленор,Виваком)

Мнение от Mapuok » 02 яну 2017, 20:53

Пак започваш да обиждаш, и ще ти се наложи да се извиняваш, пак. Като ти прочетат писанията, тези които ги поръчват, и ти набият канчето. Давай го по-спокойно.

StefiMo
Регистриран: 09 сеп 2012, 11:58

Re: Re: Re: Re: Скрити планове за частни лица (М-тел,Теленор,Виваком)

Мнение от StefiMo » 02 яну 2017, 21:01

На колко ракии написа тази глупост?
Ако една фирма е стабилна и се чувства така на пазара, няма да има скрити оферти. Добре ще осъзнава, че това което предлага на своите клиенти ще и гарантира стабилност на пазара.
В момента имаме три оператора (и някакви други заблудени), които си прехвърлят кокошкарски номера и цигански техники. Вива предлага агресивни цени защото иска да си дигне цената преди продажба. Това си е стандартна практика навсякъде. Другите два са толкова неориентирани и се циганят, та даже често не могат да я следват, поне да си запазят текущите клиенти.
Аз като клиент, който търся подходящо за мен предложение, дали ще ме интересува кой е собственика на оператора. Дали утре няма да бъде друг. [B]НЕ ме интересува.[/B] Интересува ме условията по договора, условия на ползване, покритие….. Нито имам акции в някой оператор, нито ми плаща някой оператор, та да ме интересува дали бил стабилен и кой му е собственика, че може да ми спрат парите. Дали случайно нямало да му паднат акциите. И за това ще ходя при оператор дето бил стабилен, нищо, че предложенията не ме устройват и са по-лоши от тези на "нестабилен" оператор.
Егати малоумието.

Apple_fan

Re: Re: Re: Re: Re: Скрити планове за частни лица (М-тел,Теленор,Виваком)

Мнение от Apple_fan » 02 яну 2017, 22:05

Не ме интересува какво те интересува, важното е, че споменавам неоспорими факти, а това кой оператор ще избереш, е въпрос на личен избор.

Потребителски аватар
Вито
Регистриран: 09 яну 2008, 01:07

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Скрити планове за частни лица (М-тел,Теленор,Виваком)

Мнение от Вито » 03 яну 2017, 00:25

Фактите са, че Мтел пусна добрите планове няколко месеца след Виваком. Паднаха на нивото на селския оператор. Тва за пореден път, преди две години видяхме същия номер. Все пак поздравления, че благоволиха да слязат на земята.
SAMSUNG Note 10 Plus Black
HUAWEI Mate 10 Pro Blue
NOKIA 808 PureView Black

hddsoft
Регистриран: 08 мар 2015, 21:28

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Скрити планове за частни лица (М-тел,Теленор,Виваком)

Мнение от hddsoft » 03 яну 2017, 02:01

Признавам го Виваком, преди време не го харесвах... сега няма равен! Мтел и Теленор паднаха в дън земя... :D

Apple_fan

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Скрити планове за частни лица (М-тел,Теленор,Виваком)

Мнение от Apple_fan » 03 яну 2017, 08:28

[quote]Фактите са, че Мтел пусна добрите планове няколко месеца след Виваком. [/quote]
Напълно нормално. Винаги догонващия оператор(в случая Виваком) атакува с по-ниски цени, докато първия(в случая Мтел) е в изчакваща позиция известно време.
Но едва ли ще ме разбереш, след като изобщо не разбираш от такива неща.

Потребителски аватар
Вито
Регистриран: 09 яну 2008, 01:07

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Скрити планове за частни лица (М-тел,Теленор,Виваком)

Мнение от Вито » 03 яну 2017, 09:40

Няколко приятели се прехвърлиха от Мтел на Виваком, понеже първите се правеха на велики и се подиграха с тях. Повечето бяха на Мтел повече от 10 години. Е с тоя им подход показват, че не ги е грижа за клиентите им, а ги интересува единствено и само да дерат повече пари от тях и да не им дават нищо съществено в замяна. Е, браво на първите! Това е политика за задържане на клиента.
SAMSUNG Note 10 Plus Black
HUAWEI Mate 10 Pro Blue
NOKIA 808 PureView Black

zlostorko
Регистриран: 01 юли 2011, 10:32

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Скрити планове за частни лица (М-тел,Теленор,Виваком)

Мнение от zlostorko » 03 яну 2017, 09:48

Гледам днес намаления в сайта няма, но са разменили местата на плановете - вече скъпите са отпред да шокират клиента. Отваряш сайта и по челото те удря план за 70лв :D

Отговори