Скрити планове за частни лица (A1,Теленор,Виваком)

neblis
Регистриран: 17 авг 2007, 20:24

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Скрити планове за частни лица (М-тел,Теленор,Виваком)

Мнение от neblis » 08 дек 2016, 13:31

Колегите дето прехвърлят с оставащи 3 месеца какви неустойки плащате? Само такси или за целия договор отстъпките. Може би е добре да изчакам последния месец.

Mr2faces
Регистриран: 11 юли 2006, 00:20

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Скрити планове за частни лица (М-тел,Теленор,Виваком)

Мнение от Mr2faces » 08 дек 2016, 13:34

Преди малко в офис на Мтел ми казаха, че такъв план за 16.99 няма как да ми предложат... Въпреки, че имам 4 карти при тях, и исках този план за едната с изтекъл договор...

sladyrko
Регистриран: 01 апр 2009, 18:02

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Скрити планове за частни лица (М-тел,Теленор,Виваком)

Мнение от sladyrko » 08 дек 2016, 14:23

Някой да пусне нова тема. Тая 120 страници ще стане вече... Да стигнеш до последната си е мъка.
Бъдете добри едни към други! Да обиждаш някого заради предпочитанията му е много ниско! Намасте!

chefolino
Регистриран: 13 мар 2015, 21:56

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Скрити планове за частни лица (М-тел,Теленор,Виваком)

Мнение от chefolino » 08 дек 2016, 16:50

че кой чете от първа страница ? достатъчно е да се попрехвърлят последните 4-5 и воала , актуален си откъм инфо . понякога и това е много за прелистване понеже се дъвчат едни и същи 3-4 оферти около заветните 20лв/месец +- 5лв и някоя оферта за телефон .

alpinab
Регистриран: 04 фев 2006, 22:27

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Скрити планове за частни лица (М-тел,Теленор,Виваком)

Мнение от alpinab » 08 дек 2016, 19:18

Mr2faces ,

Смени офиса, отиди и кажи, че си дошъл за този план а не: "можете ли да ме преподпишете"

Мен неуспешно един запъртък долен се опита мазно да ме лъзне по пързалката, че нямало такъв и никога не е имало скрити планове. Е колегата му на съседното работно място в същият офис на другия ден, точно за 20 мин. ме преподписа за гореспоменатия план и даже не лош телефон ми подари.

Всичко е до на какъв служител попаднеш. Не се отказвай колега!

nike09
Регистриран: 14 юли 2008, 00:55

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Скрити планове за частни лица (М-тел,Теленор,Виваком)

Мнение от nike09 » 08 дек 2016, 21:47

Какво да не се отказва,директно при конкуренцията!Какво им се молите и им казвате какви планове имали,те ги знаят много добре.Мтел ще се окаже най-лошо управляваната фирма от източна европа.Потребителите трябва да използват единственото оръжие което имат-пренос при друг оператор без обяснения и колебания,чакания за лична оферта и др.Даже най-добре е на всеки две години да се сменя оператора,винаги така се взимат най-игодни оферти и става за нула време.

Потребителски аватар
Диян
Регистриран: 01 фев 2012, 16:44

Мнение от Диян » 08 дек 2016, 21:53

[Quote]Някой да пусне нова тема. Тая 120 страници ще стане вече... Да стигнеш до последната си е мъка.[/Quote]
Аз съм си направил форума последните страници да са ми първи и не съм изпуснал нищо съществено ;)

Tadj
Регистриран: 10 дек 2013, 01:25

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Скрити планове за частни лица (М-тел,Теленор,Виваком)

Мнение от Tadj » 09 дек 2016, 07:56

[Quote]Аз съм си направил форума последните страници да са ми първи и не съм изпуснал нищо съществено[/Quote]

При мен при тази опция, след като разгледам 1-вата (последна) страница и цъкна на 2-ра страница и не ми дава 2-ра страница от последната, а ми обръща и ми дава втора страница от 1-вата(началната)
Аз бих помолил да се вгради някакъв по-лесен начин за прескачане до съответна страница.

Вчера приятелката ми я преподписах на Теленор с 2 номера и Р9 лайт златния.
1-во бяхме в един голям офис и там ни казаха, че единствено сме можели да минем на тарифите 20.99лв. и 24.99лв + 18.99лв за смарта.
2-ро лично аз посетих едно Infernity на другия ден и ми написаха точно какво може да се промени. Взех листа и го пъхнах в една тяхна брошура.
3-то и така на другия ден( дефакто вчера) направо отидохме с мойта в 1-вия офис, извадих им брошурата, извадих листа и директно им посочих, какво точно имат да правят, ама без да ги питам може ли, не може ли.
В крайна сметка преподписахме на 15.99лв + 17.99лв месечни планове + 18.99лв смарта.
А, иначе не можело!

smirnov4o
Регистриран: 13 яну 2009, 19:30

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Скрити планове за частни лица (М-тел,Теленор,Виваком)

Мнение от smirnov4o » 09 дек 2016, 09:23

Малко извън темата, но не се сдържах:
Много долно от твоя страна. Отиваш в Internity да те офертират, които са Франчайз на теленор и които предлагат абсолютно всично, което и теленор и накрая отиваш в Теленор. Служителите в Internity са си изгубили времето да те офертират пък ти накрая пак в теленор. Поне от уважение, че са ти предложили точно тия оферти да беше преподписал при тях

zaboraboy
Регистриран: 06 сеп 2005, 12:29

Re: Скрити планове за частни лица (М-тел,Теленор,Виваком)

Мнение от zaboraboy » 09 дек 2016, 09:29

Да попитам за един приятел,сега е на предплатена на Виваком,може ли да мине на скрития им план от 16 лв или е само за пренос,мисля,че преди няколко месеца му бяха отказали.

Отговори