Telenor-скоро

karameshkov
Регистриран: 22 юни 2015, 22:59

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Telenor-скоро

Мнение от karameshkov » 23 юни 2015, 18:39

Като си се включил вече кажи какво рекламира "скоро",дай малко инфо от кухнята.

Потребителски аватар
chilko
Регистриран: 12 авг 2004, 21:10

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Telenor-скоро

Мнение от chilko » 26 юни 2015, 10:57

В понеделник организират пресконференция за представяне на резултатите от обновяването и подобряването на мрежата.

mgk
Регистриран: 30 дек 2005, 17:14

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Telenor-скоро

Мнение от mgk » 26 юни 2015, 12:21

500 MB безплатен интернет от Теленор и нови допълнителни пакети.
http://www.telenor.bg/bg/new-network?ref=home

mkpetrov
Регистриран: 05 апр 2009, 18:46

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Telenor-скоро

Мнение от mkpetrov » 26 юни 2015, 12:27

Продължават само да отговарят/копират. Мтел предложиха 1.5ГБ за 10 лв, хайде и те. В същото време плановете не мърдат (Освен, че махнаха 10-те ГБ).

Tadj
Регистриран: 10 дек 2013, 01:25

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Telenor-скоро

Мнение от Tadj » 26 юни 2015, 13:05

[Quote][B]Продължават само да отговарят/копират[/B]. Мтел предложиха 1.5ГБ за 10 лв, хайде и те. В същото време плановете не мърдат (Освен, че махнаха 10-те ГБ). [/Quote]

Най-странното им е, че още от ребрандирането им са така - липса на всякакъв опит за излизане с едни гърди напред или поне да проличи, че са с някаква ангажираност към клиентските нужди, диктувани и от конкуренцията.
Ако всичко е заради някакви сметки, направени още преди излизането с новото им име, е възможно да не им излезнат сметките накрая.

sladyrko
Регистриран: 01 апр 2009, 18:02

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Telenor-скоро

Мнение от sladyrko » 26 юни 2015, 13:05

И на мен така ми изглежда, тея нищо ново не искат да измислят, да не вземат да се минат, ако пуснат по-евтино от другите... Пълна трагедия са. Сега ще лежат на тая НОВА мрежа още една година със смотаните си планове..(no)
Бъдете добри едни към други! Да обиждаш някого заради предпочитанията му е много ниско! Намасте!

uctm
Регистриран: 05 ное 2008, 06:53

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Telenor-скоро

Мнение от uctm » 26 юни 2015, 13:14

[Youtube]https://www.youtube.com/watch?v=dzStEDwIigQ[/Youtube]

velnsl
Регистриран: 30 сеп 2007, 00:08

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Telenor-скоро

Мнение от velnsl » 26 юни 2015, 15:29

[Quote]Продължават само да отговарят/копират. Мтел предложиха 1.5ГБ за 10 лв, хайде и те. В същото време плановете не мърдат (Освен, че махнаха 10-те ГБ). [/Quote]

[Quote]Най-странното им е, че още от ребрандирането им са така - липса на всякакъв опит за излизане с едни гърди напред или поне да проличи, че са с някаква ангажираност към клиентските нужди, диктувани и от конкуренцията.
Ако всичко е заради някакви сметки, направени още преди излизането с новото им име, е възможно да не им излезнат сметките накрая.[/Quote]

[Quote]И на мен така ми изглежда, тея нищо ново не искат да измислят, да не вземат да се минат, ако пуснат по-евтино от другите... Пълна трагедия са. Сега ще лежат на тая НОВА мрежа още една година със смотаните си планове..[/Quote]

Безкомпромисно точни мнения. Те са тук, не аз да печелят клиенти(и от там печалби), а за да печелят от клиенти - да ги доят и стрижат.

Ivayler
Регистриран: 12 юни 2012, 20:35

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Telenor-скоро

Мнение от Ivayler » 28 юни 2015, 20:34

Какво му е незаконното - имаш предплащане на сума, за която махни че ти се издава касов бон а и ти я връщат цялата до стотинка при платена в срок първа сметка! Ми много ясно, ако искаш! Ставаш абонат на виваком на тарифата с 2000 мин за 29.99 и взимаш примерно Galaxy S3 mini за 19.90, телефон който свободно струва 290-350 лв. и плащаш предплащане 80 лв, което ще ти върнат. Това ти прави 99.90 лв - предплатата и телефона. То при другите само телефонът ти е повече. И това са си регламентирани предплащания. Отделно ако кредит риск прецени може и да искат още. Еми няма как да имаш задължения към 100 банки и оператори и да не ти се търси гаранция. В Америка цялата им система работи така.

Отговори