Абонаментен план Резерв 39,99лв е отлично балансиран!(промо)

Cezar
Мнения: 61
Регистриран: 16 апр 2008, 19:46

Re: Re: Абонаментен план Резерв 39,99лв е отлично балансиран!(промо)

Мнение от Cezar » 02 апр 2015, 01:05

По черноморието Глобул били перфектни,ти виц ли каза или просто не си напускал Варна/Бургас.

Я мръдни точно 3км извън Варна и пак ела ми ги хвали Глобула.С две класи под другите два оператора са мога да ти кажа.

Slava77
Мнения: 53
Регистриран: 06 мар 2015, 20:03

Re: Re: Re: Абонаментен план Резерв 39,99лв е отлично балансиран!(промо)

Мнение от Slava77 » 02 апр 2015, 01:13

Теленор определено има да гонят другите 2 оператора по тарифни планове и телефони.Трябва да се размърдат ако искат да се оценят на пазара особено като влезнат и новите оператори даже май и преди това няма да е лошо да се размърдат за да не излезнат от играта :)

doktor4e_to
Мнения: 774
Регистриран: 17 апр 2006, 21:53

Re: Re: Re: Абонаментен план Резерв 39,99лв е отлично балансиран!(промо)

Мнение от doktor4e_to » 02 апр 2015, 02:06

Явно по Варна има проблем на места. Трябва да се подаде сигнал за това, вместо да се оплаквате по форумите. За локацията с ужасно облслужване на M-Tel по черноморието и добро от страна на Telenor: Поморие, Равда, Несебър, Слънчев бряг, Обзор.

По времето на GloBul, в Поморие беше ужасно. При Telenor, нещата коренно се промениха. Разбира се, не налагам мнение, а споделям опит. Подавал съм сигнали и до M-Tel, но отговорът бе, че през сезона било, като по Нова Година. Били поставили възможно най-много техника, но отново се претоварвала. Нищо не можело да се направи по въпроса.

Така че, няма защо да се иронизираме. Фактите са си факти. Не обичам да се оплаквам, затова и споделям, от кой съм доволен. И това е Telenor!

doktor4e_to
Мнения: 774
Регистриран: 17 апр 2006, 21:53

Re: Re: Re: Re: Абонаментен план Резерв 39,99лв е отлично балансиран!(промо)

Мнение от doktor4e_to » 02 апр 2015, 02:12

GloBul си бяха оператор N:1, сега при тия промени имаше проблем, а и бяха напомпали сигнала по времето на GloBul. Затова и имаше проблем с покритие и интернет. M-Tel са на първо място с корпоративните, Vivacom гепиха доста чужди номера и най-вече от M-Tel, а Telenor са силни и все още е така при физическите лица.

Фактите го показват. Ако другите бяха ОК, нямаше да им паднат цените на пдановете, когато го направиха от Telenor. ;)

xpuc4o
Мнения: 549
Регистриран: 23 авг 2007, 01:48

Re: Re: Re: Re: Абонаментен план Резерв 39,99лв е отлично балансиран!(промо)

Мнение от xpuc4o » 02 апр 2015, 02:25

Не дсъм съгласен с твърдението ти. Мтел имат най-слабо представяне с каталога си за смартфони, а Теленор и Виваком са много по-напред в това отношение. Колкото до тарифите, мисля, че Теленор Вива са с най-добрата оферта -2000мин.(които за повечето хора са неограничени) и 10GB нет за 30лв. За сравнение Мтел предлагат с 5лв нагоре думата "неограничени" до минутите.

mkpetrov
Мнения: 4074
Регистриран: 05 апр 2009, 18:46

Re: Re: Re: Re: Re: Абонаментен план Резерв 39,99лв е отлично балансиран!(промо)

Мнение от mkpetrov » 02 апр 2015, 05:35

И нетът се ограничава на 128/кб след изчерпване, а при Теленор с Резерва е +400МБ на месец.
Така че наистина стига с превъзнасянето на Ментела - за някои са по-изгодни, но това не ги прави автоматично такива по принцип.(whistle)

Освен това имат 1 ставаща оферта, и то промоционална, така че по принцип няма причина за превъзнасяне и при 3-те оператора.:)

Продължават да се стискат с нета, а в същото време предлагат (Общо операторите) повече нет на предплатени, неограничен за никакви пари на военни, по 10ГБ произволно на зареждащи предплатена (Тоест на хора, на които по принцип не им трябва) и т.н. Доста странна политика, която може много да бъде подобрена при желание, без това да се отразява на печалбите (Поне не и негативно).:)

JohnSnow
Мнения: 174
Регистриран: 12 дек 2014, 10:44

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Абонаментен план Резерв 39,99лв е отлично балансиран!(промо)

Мнение от JohnSnow » 02 апр 2015, 11:26

Що - военните не ползват интернет ли? И напротив на предплатените им трябва нет- ако се замислиш на предплатени са хора, които примерно не са през цялото време в БГ, много ученици- спокойно могат да си разцъкат едни 10ГБ за разговори по вайбър и производни.

mkpetrov
Мнения: 4074
Регистриран: 05 апр 2009, 18:46

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Абонаментен план Резерв 39,99лв е отлично балансиран!(промо)

Мнение от mkpetrov » 02 апр 2015, 11:30

На военните им трябва (Но не виждам с какво е оправдано да получават толкова много, което е за сметка на всички останали клиенти), имах предвид, че на тези на предплатена не им трябва и под "не им трябва" имам предвид ползващите в момента предплатените. Иначе е ясно, че е супер да имаш 10ГБ на предплатена, но ако са неочаквани, значи или си си подсигурил интернета на друга карта, или въобще не ползваш.:)

JohnSnow
Мнения: 174
Регистриран: 12 дек 2014, 10:44

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Абонаментен план Резерв 39,99лв е отлично балансиран!(промо)

Мнение от JohnSnow » 02 апр 2015, 12:23

Още преди години Мтел пуснаха и много изгодни условия за военните (включвай тук и цивилните, работещи към МО), а ако не се лъжа и за служителите на МВР- просто за тях са корпоративен клиент и е нормално да таргетират една група от 100 000 човека.
Всички, които познавам и са на предплатена, са или ученици или хора, които половин година са извън БГ- и на тях им трябва нет, но няма как (смисъл) да подпишат договор и много от тях биха се възползвали от подобна оферта.

Ванката
Мнения: 9571
Регистриран: 15 сеп 2011, 10:28

Re: Re: Re: Re: Абонаментен план Резерв 39,99лв е отлично балансиран!(промо)

Мнение от Ванката » 02 апр 2015, 14:09

[Quote]Теленор определено има да гонят другите 2 оператора по тарифни планове и телефони.[/Quote]
Точно по тези два критерия, няма какво да ги гони. Тарифните планове и при трите са уеднаквени. Единственно, засега, изостават малко по качество на мрежата, но нещата се променят доста бързо. Гледам по себе си. Абонат съм им десет години и им знам проблемите от собствен опит. Особенно там където работя, качеството на разговори беше отвратително. Сега връзката е отлична, без прекъсване, "пукане" в слушалката и други странични шумове. Дори бих казал, че качеството е кристално ясно. Единственно, понякога ми казват, че като ме търсят не се свързват, защото или не съществувам или съм извън обхват. Е, и това, ще се оправи, сигурен съм!
[Quote]Трябва да се размърдат ако искат да се оценят на пазара особено като влезнат и новите оператори даже май и преди това няма да е лошо да се размърдат за да не излезнат от играта [/Quote]
Дам, с чисто нова-ненатоварена мрежа, мисля, че ще бъдат оценени. Аз им давам шанс още година! Толкова са притеснени и трите оператора от навлизането на "Макс" и "Булсатком", че нямам думи.:D Те, ще им бъдат "истинска конкуренция"...:D:P
Samsung GALAXY S22 Ultra

Отговори