Доживяхме 5 ст/мин към мобилни без договор и месечна такса

БрЪбУлИтКоooooo
Регистриран: 05 май 2014, 22:28

Re: Доживяхме 5 ст/мин към мобилни без договор и месечна такса

Мнение от БрЪбУлИтКоooooo » 11 май 2014, 01:02

Виж приемам всичко написано от теб и разбирам, не искам да те засягам но призанвам същината на проекта е доста странна и по-лесно бих я приел като добро решение ако е приложима с цел спестяване на фирмени разходи (където има много обаждания и високи сметки), но за лична употреба е много трудоемко. Да поддържаш 5 услуги (акаунта) активни и да ги зареждаш ми е малко сложно защото все някога ще забравиш да заредиш някой от всичките, при едно прекъсване или ако пътуваш и нямаш 3G покритие оставаш на голите бани така че за мен проекта е закрит.

Ще карам както до сега с фонокартата и безплатните минути към семейство и приятели.

KOBRETI
Регистриран: 30 авг 2005, 16:44

Мнение от KOBRETI » 11 май 2014, 01:02

[Quote]колко са?би ли ме осветлил?да не би кооператорите да са им дали pri?[/Quote]

Нямам представа колко са им линиите, питай тях... И нямам представа както е pri...

KOBRETI

Мнение от KOBRETI » 11 май 2014, 01:06

[Quote]Виж приемам всичко написано от теб и разбирам, не искам да те засягам но призанвам същината на проекта е доста странна и по-лесно бих я приел като добро решение ако е приложима с цел спестяване на фирмени разходи (където има много обаждания и високи сметки), но за лична употреба е много трудоемко. Да поддържаш 5 услуги (акаунта) активни и да ги зареждаш ми е малко сложно защото все някога ще забравиш да заредиш някой от всичките, при едно прекъсване или ако пътуваш и нямаш 3G покритие оставаш на голите бани така че за мен проекта е закрит.

Ще карам както до сега с фонокартата и безплатните минути към семейство и приятели.[/Quote]

Основната цел не е спестяване на разходи... Основната цел е да се махна от тройната коалиция...
Това, че разходите ми на месец паднаха с 60-70 лв почти до 0, лично аз не го очаквах!

А и нещата лека полека вървят към ВоИП, така че защо да не го почна малко по-рано от масата? ;)

С фонокартата как се справяш с помненето на номерата, които набираш? Струва ми се доста непрактично да преписваш от телефона номера, на който искаш да звъннеш, после да набираш гейта и после реалния номер...

БрЪбУлИтКоooooo
Регистриран: 05 май 2014, 22:28

Мнение от БрЪбУлИтКоooooo » 11 май 2014, 01:20

[Quote]Основната цел не е спестяване на разходи... Основната цел е да се махна от тройната коалиция...

Това, че разходите ми на месец паднаха с 60-70 лв почти до 0, лично аз не го очаквах![/Quote]

Ако е така както казваш значи си е струвало, поздравления щом си го постигнал.

[Quote]С фонокартата как се справяш с помненето на номерата, които набираш?[/Quote]

Лесно е поне за мен, има функция бъзро набиране в акаунта на картата, въвеждам номер примерно 3598xxxxxxxx за бърз набор примерно 01 и така всеки следващ 02,03.

При набирането избирам следната комбинация:

08xxxxxxxx и после примерно 01# това е ,само да допълня че за да не ми се налага да помня номерата на всички за бърз набор слагам последните 4 числа от номера който ще набирам. Когато го забравя поглеждам в телефонната книга и виждам последните 4 числа от номера.

KOBRETI

Мнение от KOBRETI » 11 май 2014, 02:11

[Quote]Лесно е поне за мен, има функция бъзро набиране в акаунта на картата, въвеждам номер примерно 3598xxxxxxxx за бърз набор примерно 01 и така всеки следващ 02,03.

При набирането избирам следната комбинация:

08xxxxxxxx и после примерно 01# това е ,само да допълня че за да не ми се налага да помня номерата на всички за бърз набор слагам последните 4 числа от номера който ще набирам. Когато го забравя поглеждам в телефонната книга и виждам последните 4 числа от номера.[/Quote]

Това е полезна идея (yes)

Все пак ако си с андроид, погледни приложението, което пуснах някъде по-рано в темата...

Johnniie
Регистриран: 20 апр 2013, 16:35

Мнение от Johnniie » 11 май 2014, 03:27

Ако неможеш да изговориш тези минути значи си отишъл при дадения оператор без значение кой е той и каквото ти е казал да подпишеш ти си го подписал.Ако неможеш да си направиш един елементарен разчет колко минути са ти необходими на месец,то тогава никаква услуга няма да те спаси от неоправдани разходи.Всеки трябва сам за себе си да реши кое е изгодно за него.Аз лично ползвам Viber Out за разговори в чужбина,защото цената ме устройва.Цената на мобилния ми план също.

Приятна вечер.

kojoo
Регистриран: 07 юни 2005, 17:15

Мнение от kojoo » 11 май 2014, 09:30

Пак не видях тоя нет за 12лв.

Отделно не ми ги хвалете нито нет 1 нито други.Живея в центъра и освен близу няма никой който да ми даде нет+тв

Потребителски аватар
Ванката
Регистриран: 15 сеп 2011, 10:28

Мнение от Ванката » 11 май 2014, 10:28

А бе хора, как гледате някакви неща а не виждате? Ще ти извади очичките!

Влизаш им в сайта, после във фонокарти и там на голям син фон имаш рекламен текст, който ще ти извади очите. Ето и шот.
Samsung Galaxy S10+ PRISM SILVER 128GB
Samsung Galaxy Watch 46mm
Samsung Galaxy Buds+

KOBRETI

Мнение от KOBRETI » 11 май 2014, 11:05

[Quote]А бе хора, как гледате някакви неща а не виждате? Ще ти извади очичките!

[/Quote]

След като толкова много хора не успяват да се ориентират, значи има какво да се желае ;) Не случайно бяхме тръгнали да правим нов сайт...

Потребителски аватар
Ванката
Регистриран: 15 сеп 2011, 10:28

Мнение от Ванката » 11 май 2014, 11:08

Не разбирам от сайтове, но си спомням, че ти се канеше да им правиш нов сайт. Какво стана?
Samsung Galaxy S10+ PRISM SILVER 128GB
Samsung Galaxy Watch 46mm
Samsung Galaxy Buds+

Отговори