Доживяхме 5 ст/мин към мобилни без договор и месечна такса

БрЪбУлИтКоooooo
Регистриран: 05 май 2014, 22:28

Re: Доживяхме 5 ст/мин към мобилни без договор и месечна такса

Мнение от БрЪбУлИтКоooooo » 11 май 2014, 00:05

[Quote]Или някой не се е сетил, че обаждането до гейта не е безплатно?!?

Обянете, че нещо не ми се връзват сметките...[/Quote]

Ето ти малко живец:

Обаждането към мобилните номерa за достъп се таксуват според вашия тарифен план за разговор към мобилен телефон в мрежата на мобилния оператор. Избирайте ВИНАГИ номер за достъп, съответстващ на вашия мобилен оператор.

Добавете номера за достъп като предпочетен номер (семейство и приятели) или номер от бизнес група. Тази услуга вече се предлага от всички мобилни оператори и дава безплатни минути към определени номера без това да увеличи телефонната ви сметка към мобилния оператор. Така обаждането до мобилните номера за достъп ще бъде напълно БЕЗПЛАТНО за Вас.

Надявам се че сме ти вързали сметките и лека вечер от мен.

KOBRETI
Регистриран: 30 авг 2005, 16:44

Мнение от KOBRETI » 11 май 2014, 00:06

[Quote]В момента е 59 лв. [/Quote]

Аз в момента ползвам за 10 лв на месец от Булсат и по принцип скоростта ми е 50мбпс, но торентите се свалят със 100мбпс...

milen888
Регистриран: 15 ное 2006, 15:50

Мнение от milen888 » 11 май 2014, 00:06

Кое не можеш да разбереш, Кобрети :) Виж на сайта, че има входни точки за достъп от всеки един оператор в БГ. Аз имам толкова много минути към Виваком всеки месец, че няма как да ги изговоря...А минутите към други мрежи кът, заради алчноста на оператора...Е, сега звъня към входната точка, която можеш да си вкараш и в семейство и приятели примерно ( ако нямаш много минути към цялата мрежа на оператора) и готово (yes)

milen888
Регистриран: 15 ное 2006, 15:50

Мнение от milen888 » 11 май 2014, 00:09

[Quote]Аз в момента ползвам за 10 лв на месец от Булсат и по принцип скоростта ми е 50мбпс[/Quote]

Така е, но тази цена е само в комбинация с ТВ от тях, иначе е по скъпо. А на Нет1 не ползвам нищо друго, само 45 Мегабита нет за 8 лв. на месец- цена без конкуренция (yes)

Johnniie
Регистриран: 20 апр 2013, 16:35

Мнение от Johnniie » 11 май 2014, 00:11

Много излизате от тематиката на самата тема първо.Тук се обсъжда услугата на Нет1,а не на Мега--- или други.Офертата не е лоша ако не си на договор при тройния картел,защото иначе според мен се обезмисля.5ст на минута наистина е страхотна цена,но ако имам 250мин към всички оператори в България при мес.такса около 20лв цената на минута разговор излиза 0.08лв,което според мен обезмисля цялата оферта.Друг е въпроса с тарифата за разговори с чужбина.Извинете,но цена от 0.456лв за мобилни във Великобритания си е чисто кожудерство.Един Viber предлага цена от 0.08лв към мобилни във Великобритания какво остава за другите оператори които можеш да намериш след едно търсене в търсачката.И в заключение относно офертата,то тя е много добра за потребители,които не искат обвързващи договори и плащането на месечни такси на тройния картел.За всички останали с договори си мисля,че няма смисъл.

Това ми е гледната точка и не искам да я налагам на никого.

Написаното не се отнася персонално към Milen,просто не успях да намеря бутон просто добави отговор.

KOBRETI

Мнение от KOBRETI » 11 май 2014, 00:11

[Quote]1.Комбинация Вмобиле за стационарни когато имаш нет !

2.Джъст за мобилни отново когато имаш нет ![/Quote]

Аз винаги имам нет... А когато нямам, имам Боб за нормални разговори, което се случва 2-3 пъти в месеца ;)

[Quote]3.Други Воип за чужбина (примерно ползвам Mobyler за разговори предимно до мобилни в Белгия в момента на цена 2 ст/мин) - това сам знаеш дали е вярно и пак опираме до нета и ситуацията става муцка [/Quote]

Това, дали ми вярваш, ми е през кривия макарон ;) За нета - погледни точка 1.

[Quote]а задника ти червен като светофар, защото тройния картел пак те е навел и ти го е зaврел.:X[/Quote]

На тройния картел от няколко месеца давам по 2-3 лв на месец, което ми е само половината от цигарите за 1 ден, така че не ме мисли мен ;) Ако пък случайно наистина не си от ме-га-те-л, всеки потърси другата ми тема за проекта ;)

KOBRETI

Мнение от KOBRETI » 11 май 2014, 00:13

[Quote]а никой ли не е известно,че ако опита да се свърже и някой друг в това време ползва\'входната точка\'просто няма да стане и ще трява да изчака докато прекъсне разговора? [/Quote]

По-скоро на теб не ти е известно, че входната точка има повече от 1 линии ;) Виж, ако всичките линии са заети точно в този момент, е възможно да стане това, което описваш...

devoted77
Регистриран: 15 сеп 2012, 19:43

Мнение от devoted77 » 11 май 2014, 00:14

Не искам да отговарям от името на друг, за което се извинявам, но нека кажа моето мнение. Аз ползвам другата подобна на фонокартите услуга - мобикол и там нещата са сходни. Разговорите към входната точка черпят от безплатните минути, които имам към мобилния оператор. Всеки сам си преценява като цена какво и как да ползва. Аз съм си преценил, че ме устройва и ползвам. Така мисля.

БрЪбУлИтКоooooo
Регистриран: 05 май 2014, 22:28

Мнение от БрЪбУлИтКоooooo » 11 май 2014, 00:16

Проекта ти е малко странен, не съм срещал по-заблуден млад човек който да си причинява толкова мъка за спести два лева. Намери си по-добре платена работа за да можеш да си плащаш сметките и не се мъчи мене ако питаш. Аз не ползвам войп през нет,ползвам фонокарта и ми е тънкана и без договор.

KOBRETI

Мнение от KOBRETI » 11 май 2014, 00:16

[Quote]Обаждането към мобилните номерa за достъп се таксуват според вашия тарифен план за разговор към мобилен телефон в мрежата на мобилния оператор. Избирайте ВИНАГИ номер за достъп, съответстващ на вашия мобилен оператор.[/Quote]

Е, да, де... Нали и аз това казвам - веднъж плащаш разговора на мобилния си оператор, втори път го плащаш на фирмата, която ти е продала фонокартата... \"Безплатни\" разговори НЯМА. Плащаш си такса за месеца и като я разделиш на изговорените минути, получаваш колко ти е реалната цена на минута. И в най-оптимистичния вариант това ще са поне още 3 ст/мин...

Отговори