Нещо не мога да си избера абонаментна програма...идеи?

kaki
Регистриран: 25 авг 2008, 17:38

Re: Нещо не мога да си избера абонаментна програма...идеи?

Мнение от kaki » 05 дек 2013, 15:31

като гледам мтел за субсидиран телефон - няма такъв. Всиччки са по скъпи от тези в магазините.

Потребителски аватар
Ванката
Регистриран: 15 сеп 2011, 10:28

Мнение от Ванката » 05 дек 2013, 15:47

[Quote]Е какъв е смисъла от това като при [B]мтел[/B][/Quote]

Точно в това е смисъла, да не е Мтел!!!:D
Samsung Galaxy S10+ PRISM SILVER 128GB
Samsung MicroSD 128GB EVO Plus UHS-I (U3)
Samsung Galaxy S9+ CORAL BLUE 64GB
GARMIN vivoactive 3

Swabhav
Регистриран: 27 фев 2009, 17:19

Мнение от Swabhav » 05 дек 2013, 16:16

:)
[Quote]Точно в това е смисъла, да не е Мтел!!![/Quote]

Ти се благодари, че го има И Мтел. Благодари, че има три оператора, че ако ги няма ще видиш как се плащат 300 лева (говоря за 2002) за СТАЦИОНАРЕН телефон, и то без да знаеш как дали ще то го пуснат. Ще има да копаш канали за кабели , да ти правят списъци и други хубавини, които са видяли твоите родители. Много бързо забравихте какво бе БТК преди 20 години(ако имаш спомени оттогава). Тъй че отиди да палиш една свещ да пуснат и МАКС Телеком, па [B]МОЖЕ БИ[/B] и да паднат цените на мобилният интернет. още много мога да пиша за БТК от преди 20 години и затова престани да спамиш темите и дай на човека практичен съвет.:)

[BG]Agent_Kowalski
Регистриран: 24 ное 2006, 09:38

Мнение от [BG]Agent_Kowalski » 05 дек 2013, 16:17

Чакай сега ти ли избираш дали да е мтел или не или автора на темата? (woo) Нещо не мога да разбера... помагаме ли на човека или не?
Или може да му набутаме 10 пъти по-скапания нет на глобул само за да не е мтел?Той човека си има и сега нет на глобул де,ама може да види малко по-читави 3г мрежи от тяхната.
Все е по-изгодно на мтел 300 минути + гигабайт и нещо нет и 5 номера сип отколкото при вива 300мб нет там +дата м ли е води и само 300 минути без друго за +- някакви стотинки в цялата история на месец.

Потребителски аватар
Ванката
Регистриран: 15 сеп 2011, 10:28

Мнение от Ванката » 05 дек 2013, 16:45

[Quote]Отговор
Тема: Re: Нещо не мога да си избера абонаментна програма...идеи? [Re: [BG]Agent_Kowalski]

Автор: @PLAYLIFE
Дата: 04.12.2013 21:23

Това предложение от мтел за 25лв и аз го гледах, ама са си 2-години договор, [B]а точно с тях за такъв период не ми се жени. [/B]Виж ако беше Боб с безсрочен сигурно щях да се навия. Мислех си варианта единствена карта да направя боб ска, като се лиша от нета и ползвам само на места с WiFi, но не съм сигурен дали съм готов на такава жертва?!?
[B]Абе по всичко личи, че май ще поизчакам в досегашното положение докато не се яви нормална алтернатива.[/B][/Quote]

Човека сам си казва, че не иска да се обвързва с тях ама явно някои ги мързи и да четат преди да плюят!:D
А до тоя другия Мтелски бот, какво ми говориш, какво е било преди десет и повече години, а? Ти кво си мислиш, че ако не са били Мтел нямаше да са други ли, я ходи да се гръмнеш!!!(angry)(no)

[Quote]Тъй че отиди да палиш една свещ да пуснат и МАКС Телеком, [/Quote]
Ей сладурче, и ГОСПОД ТЕЛЕКОМ да пуснат в Булгаристан нещата няма, как да станат! Още ли живеет в измислен свят граден от въздушни кули? Нещата по - хубави няма да станат а по - лоши! Така, че всеки си прави сметка дали му изнася или не, и не си ти този, който ще ми каже дали не давам добри идеи и дали спамя. Казах това, което мисля за най - добре, а това дали на колегата ще му хареса той сам, ще си прецени!!!
Samsung Galaxy S10+ PRISM SILVER 128GB
Samsung MicroSD 128GB EVO Plus UHS-I (U3)
Samsung Galaxy S9+ CORAL BLUE 64GB
GARMIN vivoactive 3

Apple_fan
Регистриран: 24 ное 2013, 14:39

Мнение от Apple_fan » 05 дек 2013, 17:05

Истината е, че повечето хора са пристрастни и не посочват оператора, който мразят, дори да има супер оферта.

Моите предложения:
Мтел Смарт 1, Мтел
Easy call+add on пакет за нет, Виваком
Екстра боб+нет на Виваком. Тук двусимов телефон ще ти свърши работа.

[BG]Agent_Kowalski
Регистриран: 24 ное 2006, 09:38

Мнение от [BG]Agent_Kowalski » 05 дек 2013, 17:31

[Quote]MaxiCall L - 19,80 - 360 минути + допълнителен пакет за нет от 4,90 ([B]за двугодишен договор[/B]) - 300мб = 24,70лв[/Quote]
А ти колко годишен договор му предлагаш (woo) Това което му предлагаш за същите пари е с поне 3 пъти по-малко нет и 5те номера сип не са за пренебрегване все ще имаш с кой да говориш и това ще ти пести от основните 300минути..
Както и да е всеки си знае. В крайна сметка дали ще даваш 15 или 20 , 20 или 25 не е супер болка..2 бири или 1 кутия цигари са това за цял месец.Важното е да ти върши работа.
Както не веднъж съм казвал 10ст покачване на цената на бензина са ти пак 5-6лв на резервоар отгоре. Отвсякъде ни клатят няма спасение..(whistle)

Apple_fan
Регистриран: 24 ное 2013, 14:39

Мнение от Apple_fan » 05 дек 2013, 17:51

Действително Мтел Смарт 1 е доста добър вариант, освен това има възможност за сключване на безсрочен договор. Но съдейки по аватара на автора, едва ли ще иска ;)

Paffkata™
Регистриран: 19 ное 2004, 16:39

Мнение от Paffkata™ » 05 дек 2013, 18:31

Мтел смарт 1, би бил добър вариант, ако беше на цена 19,90 лв. или поне нямаше група семейство и приятели за 19,90 лв. т.е. 200 мин. национални + 750 МБ нет. или поне не таксуваше на 60/60.
Винаги обаче при тях нещо куца във всяка оферта - я цена, я таксуване, я нещо друго.

@PLAYLIFE
Регистриран: 02 апр 2009, 00:24

Мнение от @PLAYLIFE » 05 дек 2013, 21:37

Колеги, УНИКАЛНИ СТЕ! В добрия смисъл! (yes)
Всеки до момента предложи уникални решения, добре скроени и идейни! (yes)
Напомняте ми за отговорите от преди, когато имах много силен интерес към този форум! (yes)
Сега на кратко: Макар и да съм доволен от отговорите, до момента не успях да намеря \"своя\" абонаментен план. Това най-вече заради невъзможността да използвам само една карта със смарт фона си. Повечето варианти, които ми предложихте са наистина икономични и целесъобразни, но основната идея е да премахна двусимковата нокия (която е обикновенна слушалка, не е смартфон). Смарта пък не ми е за сменяне, че да търся друг с две сим карти, а и вече не съм толкова техно зарибен, като едно време и нормален смартфон с 1,4Ghz процесор, андроид 4.2.2 и 4\" дисплей ми върши страхотна работа.
@[B]titan_t[/B] го каза:
[B]- Идеалния вариант би бил план Боб с интернет[/B]
Исках да попитам @[B]Paffkata™[/B] - data sim-a може ли вече да се използва и за разговори или е само за нет? Ако е само за нет, тя пак се явява втора такава и пак телефоните ми стават два - не е вариант.
@[B]Ванката[/B] не се пали толкова на тема Вива - Мтел, не си струва. Не харесвам Мтел от едно време, не знам дали ще намеря причина въобще някога да ги харесам, точно заради старите ми проблеми с тях съм резервиран към тяхните предожения. За момента мисля да не се обвързам с толкова дълъг срок от 2 години, с който и да е от операторите, но предложението от Мтел за 24,90лв и Мтел смарт ми допада повече, въпреки недоверието ми към тях. И въпреки всичко мисля да го подмина... :X Комбинациите от Вива не са лоши де, а и не е Мтел все пак, но при условие, че голяма част от моите контакти са абонати основно на М и Г, ще е по-добре да остана или абонат на Г или да стана нов на М (м/у другото номера ми при Г е пренесен от мрежата на М и ако стана абонат на М - няма да чуват хората сигнала за пренесен номер, а и ще знаят, че номер започващ 088 си е от мрежата на червените).
@[BG][B]Agent_Kowalski[/B] много си прав - специално от нета на Г има какво да се очаква! Всъщност това е най-големия им недостатък, освен липсата на подходящи тарифни планове и оферти.
За сега май оставам и няма да избързам, ще чакам Боб+нет или просто някой по-подходящ за нуждите ми план от операторите, а до тогава ще имам свободата на безсрочния договор и приемливата цена от 17-20лв/месец покриващи потреблението ми.

Отговори